IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-05 16:30 7 „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
1   A KANTOR Jan W OBROCHTA Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B DZIEDZIC Marta X SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:5, 20:22, 6:11, 11:7, 5:11) 0:2
3   C SZAREK Marcin Y TABOR Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D GŁÓWCZYK Jan Z BOLSĘGA Henryk 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:8) 1:3
5   A KANTOR Jan
SZAREK Marcin
W OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B GŁÓWCZYK Jan
DZIEDZIC Marta
X BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 2:4
7   A PĘKALA Andrzej X SOBCZAK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:5
8   B DZIEDZIC Marta W OBROCHTA Piotr 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 8:11) 2:6
9   D GŁÓWCZYK Jan Y TABOR Krzysztof 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) 2:7
10   C SZAREK Marcin Z BOLSĘGA Henryk 1:3 (11:5, 11:13, 5:11, 8:11) 2:8
11   A PĘKALA Andrzej Y TABOR Krzysztof 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 2:9
12   C SZAREK Marcin W OBROCHTA Piotr 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) 2:10
13   B DZIEDZIC Marta Z BOLSĘGA Henryk 2:3 (11:7, 11:13, 12:10, 11:13, 7:11) 2:11
14   D GŁÓWCZYK Jan X SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:7, 2:11, 11:7, 9:11, 6:11) 2:12
2019-10-06 13:00 8 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 tak
1   A ROZUM Dawid W FLĄDRO Piotr 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:4) 1:0
2   B TWARÓG Mariusz X RĘBACZ Wojciech 2:3 (11:9, 10:12, 11:3, 11:13, 8:11) 1:1
3   C GOLONKA Albert Y JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:3, 11:3, 11:1) 2:1
4   D SUŁKOWSKI Karol Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 3:1
5   A ROZUM Dawid
GOLONKA Albert
W FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 4:1
6   B GOLONKA Filip
BĄCIO Konrad
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:2 (11:7, 11:4, 5:11, 7:11, 11:1) 5:1
7   A ROZUM Dawid X RĘBACZ Wojciech 3:1 (11:6, 11:3, 5:11, 11:6) 6:1
8   B TWARÓG Mariusz W FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 6:2
9   D SUŁKOWSKI Karol Y JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:2, 8:11, 11:4, 11:4) 7:2
10   C GOLONKA Filip Z SKRZYŃSKI Janusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 8:2
11   A ROZUM Dawid Y JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 9:2
12   C GOLONKA Filip W FLĄDRO Piotr 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 7:11) 9:3
13   B TWARÓG Mariusz Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:6) 10:3
14   D SUŁKOWSKI Karol X RĘBACZ Wojciech 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 1:11) 10:4
2019-10-04 17:30 9 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Start” Nowy Sącz 0:14
1   A PROCHAZKA Tomasz W PASEK Adrian 2:3 (16:14, 8:11, 10:12, 11:7, 9:11) 0:1
2   B HOLECZKO Oskar X BORKOWSKI Marek 1:3 (14:12, 2:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C KUDŁA Paweł Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 0:3
4   D TOBIASZ Szymon Z PASEK Kamil 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 0:4
5   A HOLECZKO Oskar
TOBIASZ Szymon
W BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 0:5
6   B KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 9:11, 6:11) 0:6
7   A PROCHAZKA Tomasz X BORKOWSKI Marek 2:3 (11:6, 5:11, 7:11, 11:8, 9:11) 0:7
8   B HOLECZKO Oskar W PASEK Adrian 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 0:8
9   D TOBIASZ Szymon Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:9
10   C KUDŁA Paweł Z PASEK Kamil 2:3 (9:11, 12:10, 16:14, 8:11, 9:11) 0:10
11   A PROCHAZKA Tomasz Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (11:5, 6:11, 13:11, 7:11, 5:11) 0:11
12   C KUDŁA Paweł W PASEK Adrian 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 7:11) 0:12
13   B HOLECZKO Oskar Z PASEK Kamil 2:3 (11:9, 15:13, 7:11, 5:11, 2:11) 0:13
14   D TOBIASZ Szymon X BORKOWSKI Marek 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 0:14
2019-10-04 18:00 10 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 tak
1   A HEŁMECKI Szymon W MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 1:0
2   B SZCZEPAŃSKI Dominik X PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:8, 13:11, 9:11, 11:6) 2:0
3   C GAJDA Rafał Y BOBER Damian 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 2:1
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z PIETRZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 8:11) 2:2
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 2:3
6   B HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
X PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:7, 10:12, 11:9, 12:14, 11:9) 3:3
7   A HEŁMECKI Szymon X PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 4:3
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (11:4, 11:6, 7:11, 8:11, 11:7) 5:3
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y BOBER Damian 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11) 5:4
10   C GAJDA Rafał Z PIETRZAK Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 5:11) 5:5
11   A HEŁMECKI Szymon Y BOBER Damian 3:2 (8:11, 5:11, 11:6, 11:9, 11:9) 6:5
12   C GAJDA Rafał W MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 12:10) 7:5
13   B SZCZEPAŃSKI Dominik Z PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:7) 8:5
14   D KORNAŚ Bartłomiej X PIĘTOŃ Robert 3:0 (13:11, 14:12, 11:6) 9:5
2019-10-05 17:00 11 LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W MROCZEK Adrian 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X OSTROWSKI Artur 3:2 (8:11, 15:17, 11:7, 11:9, 11:3) 2:0
3   C WOLIŃSKI Zenon Y ROBAK Mateusz 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 14:12) 3:0
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z JEWUŁA Mateusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 8:11) 3:1
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:6) 4:1
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 5:1
7   A OSTROWSKI Dawid X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 6:1
8   B GAJEWSKI Dominik W MROCZEK Adrian 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:8, 8:11) 6:2
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y ROBAK Mateusz 2:3 (11:4, 9:11, 11:9, 6:11, 10:12) 6:3
10   C WOLIŃSKI Zenon Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 7:3
11   A OSTROWSKI Dawid Y ROBAK Mateusz 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 8:3
12   C WOLIŃSKI Zenon W MROCZEK Adrian 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 9:3
13   B GAJEWSKI Dominik Z JEWUŁA Mateusz 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:7) 10:3
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 11:3
do ustalenia 12 MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy