III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-17 19:00 61 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 tak
1   A LENART Marek W GALUS Mateusz 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Grzegorz X DUDEK Radosław 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 3:11) 0:2
3   C URBAN Witold Y MLECZKO Radosław 1:3 (11:4, 5:11, 7:11, 6:11) 0:3
4   D DUDZIAK Damian Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 7:11) 0:4
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 6:11) 0:5
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11) 0:6
7   A LENART Marek X DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 0:7
8   B SKRZYPEK Adrian W GALUS Mateusz 2:3 (11:6, 11:9, 9:11, 8:11, 9:11) 0:8
9   D DUDZIAK Damian Y MLECZKO Radosław 3:2 (11:9, 11:5, 4:11, 9:11, 14:12) 1:8
10   C URBAN Witold Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 1:9
11   A ZIELIŃSKI Andrzej Y MLECZKO Radosław 0:3 (1:11, 6:11, 3:11) 1:10
12   C URBAN Witold W GALUS Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 1:11
13   B SKRZYPEK Adrian Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 1:12
14   D DUDZIAK Damian X DUDEK Radosław 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) 2:12
2020-01-26 14:00 62 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 tak
1   A RACZEK Marcin W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:9, 11:2, 11:7) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:6) 2:0
3   C SURMA Krzysztof Y SUBIK Filip 2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:9, 10:12) 2:1
4   D KACHEL Mateusz Z KLUZEK Sławomir 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 3:1
5   A KUŹNIK Grzegorz
RACZEK Marcin
W SUBIK Filip
KLUZEK Sławomir
2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 10:12) 3:2
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 5:11) 3:3
7   A RACZEK Marcin X ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (4:11, 12:10, 11:5, 8:11, 8:11) 3:4
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W RAPUTA Tomasz 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 9:11) 3:5
9   D KACHEL Mateusz Y SUBIK Filip 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:9) 4:5
10   C SURMA Krzysztof Z KLUZEK Sławomir 3:2 (9:11, 11:5, 14:12, 6:11, 13:11) 5:5
11   A RACZEK Marcin Y SUBIK Filip 3:2 (11:3, 8:11, 11:7, 4:11, 16:14) 6:5
12   C SURMA Krzysztof W RAPUTA Tomasz 3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 8:11, 11:9) 7:5
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 7:6
14   D KUŹNIK Grzegorz X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (6:11, 11:8, 5:11, 11:5, 11:5) 8:6
2020-01-25 11:00 63 „Siemacha” Kraków - MKS Centrum Kraków 8:6 tak
1   A GRATKOWSKI Jacek W UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 12:14) 0:1
2   B BOLEK Łukasz X RADEK Arkadiusz 3:1 (11:3, 8:11, 11:9, 11:6) 1:1
3   C GŁĄB Damian Y PEREK Nikodem 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:6) 2:1
4   D RESZKA Jakub Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (3:11, 3:11, 11:8, 11:8, 5:11) 2:2
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
3:1 (11:2, 11:5, 6:11, 11:3) 3:2
6   B BOLEK Łukasz
RESZKA Jakub
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
3:2 (11:6, 11:5, 5:11, 9:11, 11:2) 4:2
7   A GRATKOWSKI Jacek X RADEK Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 5:2
8   B BOLEK Łukasz W UTYLSKI Filip 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 5:3
9   D RESZKA Jakub Y WOJAS Bartłomiej 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) 5:4
10   C GŁĄB Damian Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:6) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 7:4
12   C GŁĄB Damian W UTYLSKI Filip 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:7) 8:4
13   B BOLEK Łukasz Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (9:11, 11:6, 14:12, 11:13, 2:11) 8:5
14   D RESZKA Jakub X RADEK Arkadiusz 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 8:6
2020-01-23 17:30 64 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 tak
1   A BODNAR Michał W PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:5, 5:11, 11:7, 7:11, 11:9) 1:0
2   B GALA Bartłomiej X GOŁDA Gabriel 3:2 (5:11, 9:11, 12:10, 11:4, 11:7) 2:0
3   C OSTANEK Michał Y JURZAK Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:4) 3:0
4   D GALA Dawid Z PALACZ Mirosław 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 3:1
5   A BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 3:2
6   B OSTANEK Michał
GALA Dawid
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 7:11, 11:8) 4:2
7   A BODNAR Michał X GOŁDA Gabriel 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 4:3
8   B GALA Bartłomiej W PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:2, 8:11, 8:11) 4:4
9   D GALA Dawid Y JURZAK Łukasz 1:3 (3:11, 11:7, 7:11, 6:11) 4:5
10   C OSTANEK Michał Z PALACZ Mirosław 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 5:5
11   A BODNAR Michał Y JURZAK Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 5:6
12   C OSTANEK Michał W PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:9) 6:6
13   B GALA Bartłomiej Z PALACZ Mirosław 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 6:11) 6:7
14   D GALA Dawid X GOŁDA Gabriel 0:3 (1:11, 2:11, 8:11) 6:8
2020-01-17 20:00 65 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 tak
1   A GAJEWSKA Natalia W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B SKUBA Emilia X CELARY Mateusz 0:3 (11:13, 5:11, 7:11) 0:2
3   C WĄTOR Oliwia Y TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D KILISZEK Kamila Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (10:12, 2:11, 4:11) 0:4
5   A GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 0:5
6   B SKUBA Emilia
WĄTOR Oliwia
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (5:11, 10:12, 12:14) 0:6
7   A GAJEWSKA Natalia X CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:7
8   B SKUBA Emilia W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D KILISZEK Kamila Y TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 0:9
10   C WĄTOR Oliwia Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:10
11   A GAJEWSKA Natalia Y TURECKI Kacper 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 8:11) 0:11
12   C WĄTOR Oliwia W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (14:12, 4:11, 10:12, 4:11) 0:12
13   B SKUBA Emilia Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (11:13, 7:11, 4:11) 0:13
14   D KILISZEK Kamila X CELARY Mateusz 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 9:11) 0:14
2020-01-21 19:00 66 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12 tak
1   A DYCHTOŃ Jakub W CHUDZICKI Maksym 3:2 (9:11, 12:10, 11:6, 8:11, 12:10) 1:0
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X KOŁEK Maciej 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) 1:1
3   C FURTAK Krzysztof Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 1:2
4   D MOTYKA Tadeusz Z KOPACKI Paweł 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:7) 2:2
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:7, 11:13) 2:3
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 5:11) 2:4
7   A DYCHTOŃ Jakub X KOŁEK Maciej 1:3 (11:5, 6:11, 2:11, 1:11) 2:5
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W CHUDZICKI Maksym 1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 6:11) 2:6
9   D MOTYKA Tadeusz Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 2:7
10   C FURTAK Krzysztof Z KOPACKI Paweł 1:3 (5:11, 7:11, 11:5, 1:11) 2:8
11   A TATARCZUCH Marek Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:9
12   C FURTAK Krzysztof W CHUDZICKI Maksym 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 2:10
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z KOPACKI Paweł 1:3 (8:11, 4:11, 11:3, 6:11) 2:11
14   D MOTYKA Tadeusz X KOŁEK Maciej 0:3 (9:11, 13:15, 11:13) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.