III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-11 16:00 55 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 12:2 tak
1   A DUDEK Radosław W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:6) 1:0
2   B GALUS Mateusz X ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 2:0
3   C MLECZKO Bartłomiej Y SUBIK Filip 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:5) 3:0
4   D MLECZKO Radosław Z KLUZEK Sławomir 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 8:11) 3:1
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W SUBIK Filip
KLUZEK Sławomir
3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:9) 4:1
6   B MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
2:3 (11:8, 12:14, 15:13, 7:11, 10:12) 4:2
7   A DUDEK Radosław X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:7, 11:7) 5:2
8   B GALUS Mateusz W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:7) 6:2
9   D MLECZKO Radosław Y SUBIK Filip 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 7:2
10   C MLECZKO Bartłomiej Z KLUZEK Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 8:2
11   A DUDEK Radosław Y SUBIK Filip 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 12:10) 9:2
12   C MLECZKO Bartłomiej W RAPUTA Tomasz 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:9) 10:2
13   B GALUS Mateusz Z KLUZEK Sławomir 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 11:2
14   D MLECZKO Radosław X ZALEWSKI Krzysztof 3:2 (12:10, 4:11, 11:8, 3:11, 11:8) 12:2
2020-01-10 19:00 56 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7 tak
1   A URBAN Witold W RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 0:1
2   B DUDZIAK Damian X KACHEL Mateusz 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 4:11, 11:5) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:8) 2:1
4   D LENART Marek Z SURMA Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:3
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:6) 3:3
7   A URBAN Witold X KACHEL Mateusz 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:3) 4:3
8   B DUDZIAK Damian W RACZEK Marcin 2:3 (11:5, 11:13, 7:11, 11:4, 6:11) 4:4
9   D LENART Marek Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:2, 7:11, 10:12, 11:4, 13:11) 5:4
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 10:12, 11:13, 11:7, 11:9) 6:4
11   A URBAN Witold Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 6:5
12   C SKRZYPEK Grzegorz W RACZEK Marcin 0:3 (1:11, 10:12, 6:11) 6:6
13   B DUDZIAK Damian Z SURMA Krzysztof 2:3 (3:11, 11:7, 10:12, 11:4, 10:12) 6:7
14   D LENART Marek X KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 7:7
2020-01-11 12:00 57 MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 tak
1   A WIERZBIŃSKI Marcin W GOŁDA Gabriel 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X PIEKARCZYK Michał 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:9) 1:1
3   C PĘCZEK Mateusz Y PALACZ Mirosław 0:3 (8:11, 14:16, 5:11) 1:2
4   D UTYLSKI Filip Z JURZAK Łukasz 1:3 (4:11, 11:4, 10:12, 6:11) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:8) 2:3
6   B RADEK Arkadiusz
PĘCZEK Mateusz
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 11:13) 2:4
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X PIEKARCZYK Michał 0:3 (8:11, 5:11, 1:11) 2:5
8   B RADEK Arkadiusz W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:7) 3:5
9   D UTYLSKI Filip Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:9, 12:10, 11:3) 4:5
10   C PĘCZEK Mateusz Z JURZAK Łukasz 1:3 (11:5, 4:11, 10:12, 4:11) 4:6
11   A WIERZBIŃSKI Marcin Y PALACZ Mirosław 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 4:7
12   C PĘCZEK Mateusz W GOŁDA Gabriel 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 4:8
13   B RADEK Arkadiusz Z JURZAK Łukasz 2:3 (11:3, 5:11, 12:10, 13:15, 6:11) 4:9
14   D UTYLSKI Filip X PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 5:9
2020-01-19 10:30 58 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 tak
1   A GŁĄB Damian W OSTANEK Michał 3:0 (11:2, 11:8, 12:10) 1:0
2   B LASAK Robert X GALA Bartłomiej 2:3 (11:7, 14:12, 5:11, 8:11, 9:11) 1:1
3   C BOLEK Łukasz Y BODNAR Michał 0:3 (5:11, 4:11, 1:11) 1:2
4   D GRATKOWSKI Jacek Z GALA Dawid 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:5) 2:2
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 3:2
6   B LASAK Robert
BOLEK Łukasz
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
1:3 (3:11, 11:4, 7:11, 9:11) 3:3
7   A GŁĄB Damian X GALA Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 11:8) 4:3
8   B LASAK Robert W OSTANEK Michał 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 12:14) 4:4
9   D GRATKOWSKI Jacek Y BODNAR Michał 3:0 (12:10, 13:11, 11:4) 5:4
10   C BOLEK Łukasz Z GALA Dawid 2:3 (11:5, 11:9, 3:11, 3:11, 9:11) 5:5
11   A GŁĄB Damian Y BODNAR Michał 3:0 (13:11, 11:8, 11:5) 6:5
12   C BOLEK Łukasz W OSTANEK Michał 3:2 (11:7, 5:11, 12:10, 10:12, 11:9) 7:5
13   B LASAK Robert Z GALA Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 4:11, 14:16) 7:6
14   D GRATKOWSKI Jacek X GALA Bartłomiej 3:1 (11:2, 5:11, 11:4, 12:10) 8:6
2020-01-11 11:00 59 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 tak
1   A CELARY Mateusz W KOŁEK Maciej 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X KOPACKI Paweł 3:1 (10:12, 11:3, 11:9, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 7:11) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 9:11, 11:2) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 4:11, 11:9) 5:1
7   A CELARY Mateusz X KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 11:1, 14:12) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W KOŁEK Maciej 3:2 (11:7, 11:8, 10:12, 9:11, 11:6) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 8:1
10   C KUTAJ Maksymilian Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (12:10, 11:8, 6:11, 16:18, 11:4) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:2, 13:11) 10:1
12   C KUTAJ Maksymilian W KOŁEK Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 11:1
13   B KOŁOS Arkadiusz Z CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:9, 5:11, 11:13, 11:8, 7:11) 11:2
14   D TURECKI Kacper X KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 12:2
2020-01-20 18:30 60 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 tak
1   A DYCHTOŃ Jakub W KOZIOŁ Sandra 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 11:7) 1:0
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X ZAJĄC Anna 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 11:7) 2:0
3   C FURTAK Krzysztof Y GĄSIOR Natalia 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 9:11, 11:8) 3:0
4   D MOTYKA Tadeusz Z SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 12:10) 4:0
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W SZTWIERTNIA Ilona
GĄSIOR Natalia
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 4:11) 4:1
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOZIOŁ Sandra
ZAJĄC Anna
1:3 (6:11, 9:11, 15:13, 9:11) 4:2
7   A DYCHTOŃ Jakub X ZAJĄC Anna 2:3 (8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 9:11) 4:3
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W KOZIOŁ Sandra 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) 5:3
9   D MOTYKA Tadeusz Y GĄSIOR Natalia 2:3 (6:11, 12:10, 11:13, 11:9, 7:11) 5:4
10   C FURTAK Krzysztof Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:9, 16:14, 11:9) 6:4
11   A DYCHTOŃ Jakub Y GĄSIOR Natalia 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:6) 7:4
12   C FURTAK Krzysztof W KOZIOŁ Sandra 3:2 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 11:5) 8:4
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 9:4
14   D MOTYKA Tadeusz X ZAJĄC Anna 3:2 (11:5, 6:11, 11:6, 11:13, 11:9) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.