III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-12 14:00 49 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8 tak
1   A RACZEK Marcin W DUDEK Radosław 3:0 (11:9, 14:12, 11:5) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X GALUS Mateusz 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 9:11) 1:1
3   C KACHEL Mateusz Y MLECZKO Radosław 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 1:2
4   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z MLECZKO Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 6:11) 1:3
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 1:4
6   B RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 1:5
7   A RACZEK Marcin X GALUS Mateusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 2:5
8   B SURMA Krzysztof W DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 10:12, 3:11) 2:6
9   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Y MLECZKO Radosław 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 3:6
10   C KUŹNIK Grzegorz Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 3:7
11   A RACZEK Marcin Y MLECZKO Radosław 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:5, 11:7) 4:7
12   C KUŹNIK Grzegorz W DUDEK Radosław 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 4:8
13   B SURMA Krzysztof Z MLECZKO Bartłomiej 3:2 (13:11, 4:11, 11:7, 7:11, 11:5) 5:8
14   D KRÓLIKOWSKI Bartosz X GALUS Mateusz 3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 7:11, 11:8) 6:8
2020-01-12 13:00 50 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 tak
1   A RAPUTA Tomasz W DUDZIAK Damian 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10) 1:0
2   B SUBIK Filip X LENART Marek 1:3 (11:5, 11:13, 5:11, 13:15) 1:1
3   C ZALEWSKI Krzysztof Y URBAN Witold 3:2 (11:7, 4:11, 11:7, 9:11, 11:6) 2:1
4   D KLUZEK Sławomir Z SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 3:1
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (6:11, 12:10, 11:4, 11:9) 4:1
6   B SUBIK Filip
KLUZEK Sławomir
X LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 5:1
7   A RAPUTA Tomasz X LENART Marek 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:2) 6:1
8   B SUBIK Filip W DUDZIAK Damian 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 11:13) 6:2
9   D KLUZEK Sławomir Y URBAN Witold 3:2 (6:11, 13:11, 11:6, 9:11, 11:7) 7:2
10   C ZALEWSKI Krzysztof Z SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:9) 8:2
11   A RAPUTA Tomasz Y URBAN Witold 1:3 (9:11, 11:2, 5:11, 7:11) 8:3
12   C ZALEWSKI Krzysztof W DUDZIAK Damian 1:3 (6:11, 15:13, 5:11, 5:11) 8:4
13   B SUBIK Filip Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:4) 9:4
14   D KLUZEK Sławomir X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 10:4
2020-01-18 16:45 51 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 tak
1   A OSTANEK Michał W PEREK Nikodem 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GALA Bartłomiej X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 1:1
3   C BODNAR Michał Y RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:1, 9:11) 1:2
4   D GALA Dawid Z KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 10:12, 11:3, 9:11) 1:3
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:7, 11:2, 12:14, 9:11, 9:11) 1:4
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:3, 6:11, 7:11, 11:7, 7:11) 1:5
7   A OSTANEK Michał X UTYLSKI Filip 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 13:11, 11:6) 2:5
8   B GALA Bartłomiej W PASIECZNY Jan 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 3:5
9   D GALA Dawid Y RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:6
10   C BODNAR Michał Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 4:6
11   A OSTANEK Michał Y RADEK Arkadiusz 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 6:11, 11:6) 5:6
12   C BODNAR Michał W PASIECZNY Jan 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) 6:6
13   B GALA Bartłomiej Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 6:7
14   D GALA Dawid X UTYLSKI Filip 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 12:14) 6:8
2020-01-17 18:00 52 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6 tak
1   A GOŁDA Gabriel W GŁĄB Damian 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 1:0
2   B PIEKARCZYK Michał X OSIKA Janusz 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 3:11) 1:1
3   C PALACZ Mirosław Y BOLEK Łukasz 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 2:1
4   D JURZAK Łukasz Z GRATKOWSKI Jacek 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:2, 9:11) 2:2
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 13:11) 3:2
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
3:2 (10:12, 11:1, 8:11, 11:6, 11:8) 4:2
7   A GOŁDA Gabriel X OSIKA Janusz 3:0 (11:9, 11:8, 17:15) 5:2
8   B PIEKARCZYK Michał W GŁĄB Damian 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 5:3
9   D JURZAK Łukasz Y BOLEK Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 13:11) 6:3
10   C PALACZ Mirosław Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (9:11, 2:11, 4:11) 6:4
11   A GOŁDA Gabriel Y BOLEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:4) 7:4
12   C PALACZ Mirosław W GŁĄB Damian 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 7:5
13   B PIEKARCZYK Michał Z GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:5, 7:11, 12:14, 11:6, 13:11) 8:5
14   D JURZAK Łukasz X OSIKA Janusz 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 8:6
2020-01-02 18:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 tak
1   A MOTYKA Tadeusz W CELARY Mateusz 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 0:1
2   B FLOREK Sławomir X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 6:11, 11:13) 0:2
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y TURECKI Kacper 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:5) 1:2
4   D TATARCZUCH Marek Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 11:13) 1:4
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (11:5, 11:8, 10:12, 6:11, 3:11) 1:5
7   A MOTYKA Tadeusz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B FLOREK Sławomir W CELARY Mateusz 2:3 (10:12, 9:11, 12:10, 16:14, 4:11) 1:7
9   D TATARCZUCH Marek Y TURECKI Kacper 1:3 (11:2, 7:11, 7:11, 9:11) 1:8
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 2:11) 1:9
11   A MOTYKA Tadeusz Y TURECKI Kacper 3:0 (11:6, 13:11, 11:7) 2:9
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W CELARY Mateusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:6, 3:11) 2:10
13   B FLOREK Sławomir Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:8) 3:10
14   D TATARCZUCH Marek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 3:11
2020-01-04 11:00 54 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 tak
1   A KOŁEK Maciej W KOZIOŁ Sandra 3:2 (12:14, 7:11, 11:5, 11:9, 11:9) 1:0
2   B KOPACKI Paweł X ZAJĄC Anna 3:2 (11:3, 6:11, 11:8, 9:11, 11:4) 2:0
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 4:11) 2:1
4   D CHUDZICKI Maksym Z GĄSIOR Natalia 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 3:1
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11) 3:2
6   B JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
X ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 4:2
7   A KOŁEK Maciej X ZAJĄC Anna 3:1 (11:6, 2:11, 11:7, 11:7) 5:2
8   B KOPACKI Paweł W KOZIOŁ Sandra 0:3 (5:11, 12:14, 9:11) 5:3
9   D CHUDZICKI Maksym Y SZTWIERTNIA Ilona 3:2 (8:11, 11:8, 12:10, 11:13, 11:9) 6:3
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z WĄTOR Oliwia 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 7:3
11   A KOŁEK Maciej Y SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 8:3
12   C JABŁOŃSKI Paweł W KOZIOŁ Sandra 1:3 (9:11, 6:11, 11:2, 9:11) 8:4
13   B KOPACKI Paweł Z WĄTOR Oliwia 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:5) 9:4
14   D CHUDZICKI Maksym X ZAJĄC Anna 2:3 (12:10, 11:6, 10:12, 7:11, 6:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.