III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-07 12:00 43 MKS KSOS Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11 tak
1   A RADEK Arkadiusz W DUDEK Radosław 0:3 (3:11, 3:11, 2:11) 0:1
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X GALUS Mateusz 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C ROBAK Wiktor Y MLECZKO Radosław 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z MLECZKO Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 9:11) 1:4
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
1:3 (13:11, 7:11, 6:11, 6:11) 1:5
7   A RADEK Arkadiusz X GALUS Mateusz 2:3 (6:11, 7:11, 11:6, 11:8, 10:12) 1:6
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W DUDEK Radosław 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 1:7
9   D UTYLSKI Filip Y MLECZKO Radosław 3:2 (9:11, 12:10, 6:11, 11:6, 11:8) 2:7
10   C ROBAK Wiktor Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 4:11, 4:11) 2:8
11   A RADEK Arkadiusz Y MLECZKO Radosław 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 2:9
12   C ROBAK Wiktor W DUDEK Radosław 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 2:10
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (1:11, 7:11, 7:11) 2:11
14   D UTYLSKI Filip X GALUS Mateusz 3:1 (12:10, 4:11, 11:5, 11:4) 3:11
2020-01-23 19:00 44 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8
1   A DUDZIAK Damian W BOLEK Łukasz 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:8) 1:0
2   B SKRZYPEK Adrian X OSIKA Janusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C URBAN Witold Y GRATKOWSKI Jacek 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 7:11) 1:2
4   D LENART Marek Z GŁĄB Damian 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) 1:3
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:3
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:9, 11:9) 3:3
7   A DUDZIAK Damian X OSIKA Janusz 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 6:11, 10:12) 3:4
8   B SKRZYPEK Adrian W BOLEK Łukasz 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) 4:4
9   D LENART Marek Y GRATKOWSKI Jacek 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 7:11) 4:5
10   C URBAN Witold Z GŁĄB Damian 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 7:11) 4:6
11   A DUDZIAK Damian Y GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 16:14) 5:6
12   C URBAN Witold W BOLEK Łukasz 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 12:10) 6:6
13   B SKRZYPEK Adrian Z GŁĄB Damian 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:8, 8:11) 6:7
14   D LENART Marek X OSIKA Janusz 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 8:11) 6:8
2020-01-18 13:00 45 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2020-01-15 18:00 46 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 tak
1   A RACZEK Marcin W DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:2, 11:2, 13:11) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:7) 2:0
3   C KACHEL Mateusz Y MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 3:0
4   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z TATARCZUCH Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 4:0
5   A KUŹNIK Grzegorz
RACZEK Marcin
W MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 12:10) 5:0
6   B SURMA Krzysztof
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:6, 10:12) 5:1
7   A RACZEK Marcin X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 6:1
8   B SURMA Krzysztof W DYCHTOŃ Jakub 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:8, 11:8) 7:1
9   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Y MOTYKA Tadeusz 3:2 (11:3, 12:14, 11:7, 10:12, 11:6) 8:1
10   C KUŹNIK Grzegorz Z TATARCZUCH Marek 3:2 (13:15, 11:9, 11:6, 8:11, 11:2) 9:1
11   A RACZEK Marcin Y MOTYKA Tadeusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 10:1
12   C KUŹNIK Grzegorz W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (7:11, 11:13, 12:10, 9:11) 10:2
13   B SURMA Krzysztof Z TATARCZUCH Marek 3:1 (10:12, 11:1, 11:9, 11:4) 11:2
14   D KRÓLIKOWSKI Bartosz X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:4, 11:5, 12:10) 12:2
2020-01-04 11:00 47 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 tak
1   A CELARY Mateusz W GOŁDA Gabriel 3:2 (11:7, 11:8, 4:11, 7:11, 11:8) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X JURZAK Łukasz 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 1:1
3   C KUTAJ Maksymilian Y PALACZ Mirosław 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 2:11) 1:2
4   D TURECKI Kacper Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 12:10) 2:2
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 3:2
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 4:2
7   A CELARY Mateusz X JURZAK Łukasz 3:0 (11:8, 12:10, 11:2) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 7:11) 5:3
9   D TURECKI Kacper Y PALACZ Mirosław 0:3 (9:11, 2:11, 8:11) 5:4
10   C KUTAJ Maksymilian Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:6) 6:4
11   A CELARY Mateusz Y PALACZ Mirosław 3:2 (7:11, 11:6, 12:14, 11:3, 13:11) 7:4
12   C KUTAJ Maksymilian W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:6) 8:4
13   B KOŁOS Arkadiusz Z PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:9, 14:12) 9:4
14   D TURECKI Kacper X JURZAK Łukasz 2:3 (6:11, 11:7, 14:16, 11:9, 10:12) 9:5
2020-01-12 11:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 tak
1   A KOZIOŁ Sandra W GALA Dawid 3:1 (11:9, 13:11, 10:12, 11:2) 1:0
2   B GĄSIOR Natalia X BODNAR Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 10:12, 6:11) 1:1
3   C ZAJĄC Anna Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:7, 4:11, 9:11, 11:7, 6:11) 1:2
4   D SZTWIERTNIA Ilona Z OSTANEK Michał 3:0 (11:6, 14:12, 11:3) 2:2
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 3:2
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
2:3 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 6:11) 3:3
7   A KOZIOŁ Sandra X BODNAR Michał 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) 4:3
8   B GĄSIOR Natalia W GALA Dawid 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 5:3
9   D SZTWIERTNIA Ilona Y GALA Bartłomiej 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 8:11) 5:4
10   C ZAJĄC Anna Z OSTANEK Michał 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:5
11   A KOZIOŁ Sandra Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:13, 7:11, 11:3, 11:6, 6:11) 5:6
12   C ZAJĄC Anna W GALA Dawid 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:9) 6:6
13   B GĄSIOR Natalia Z OSTANEK Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 7:6
14   D SZTWIERTNIA Ilona X BODNAR Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy