III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-11-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-30 15:30 37 „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
1   A GŁĄB Damian W MLECZKO Radosław 3:1 (11:5, 12:10, 16:18, 11:7) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X MLECZKO Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 9:11) 1:1
3   C BOLEK Łukasz Y DUDEK Radosław 0:3 (14:16, 3:11, 4:11) 1:2
4   D CNOTA Jakub Z GALUS Mateusz 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 1:3
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 12:10) 2:3
6   B BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
X MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 2:4
7   A GŁĄB Damian X MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 3:4
8   B GRATKOWSKI Jacek W MLECZKO Radosław 2:3 (7:11, 11:4, 11:6, 8:11, 10:12) 3:5
9   D CNOTA Jakub Y DUDEK Radosław 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 3:6
10   C BOLEK Łukasz Z GALUS Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 3:7
11   A GŁĄB Damian Y DUDEK Radosław 2:3 (9:11, 8:11, 12:10, 11:5, 5:11) 3:8
12   C BOLEK Łukasz W MLECZKO Radosław 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 3:11) 3:9
13   B GRATKOWSKI Jacek Z GALUS Mateusz 3:1 (11:3, 11:13, 13:11, 11:3) 4:9
14   D CNOTA Jakub X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (2:11, 7:11, 9:11) 4:10
2019-12-21 12:00 38 MKS KSOS Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice
2019-12-01 11:00 39 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
1   A DYCHTOŃ Jakub W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:6) 1:0
2   B FURTAK Krzysztof X RAPUTA Tomasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) 2:0
3   C MOTYKA Tadeusz Y SUBIK Filip 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:7, 11:9) 3:0
4   D TATARCZUCH Marek Z KLUZEK Sławomir 1:3 (12:10, 3:11, 4:11, 8:11) 3:1
5   A MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:13) 3:2
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:5) 4:2
7   A DYCHTOŃ Jakub X RAPUTA Tomasz 0:3 (5:11, 13:15, 7:11) 4:3
8   B FURTAK Krzysztof W ZALEWSKI Krzysztof 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 13:11, 6:11) 4:4
9   D TATARCZUCH Marek Y SUBIK Filip 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 4:5
10   C MOTYKA Tadeusz Z KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 4:6
11   A DYCHTOŃ Jakub Y SUBIK Filip 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 5:6
12   C MOTYKA Tadeusz W ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:5, 12:10, 8:11, 11:8) 6:6
13   B FURTAK Krzysztof Z KLUZEK Sławomir 2:3 (4:11, 12:10, 11:6, 9:11, 3:11) 6:7
14   D TATARCZUCH Marek X RAPUTA Tomasz 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 7:11) 6:8
2019-11-30 11:00 40 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-12-08 17:00 41 KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
1   A OSTANEK Michał W KOŁOS Arkadiusz 2:3 (9:11, 11:5, 9:11, 11:7, 3:11) 0:1
2   B GALA Bartłomiej X TURECKI Kacper 1:3 (7:11, 11:5, 11:13, 9:11) 0:2
3   C BODNAR Michał Y KUTAJ Maksymilian 3:1 (11:9, 11:7, 3:11, 11:3) 1:2
4   D GALA Dawid Z CELARY Mateusz 1:3 (3:11, 11:6, 5:11, 6:11) 1:3
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:8) 2:3
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:8, 4:11) 2:4
7   A OSTANEK Michał X TURECKI Kacper 1:3 (14:16, 11:9, 13:15, 7:11) 2:5
8   B GALA Bartłomiej W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 6:11) 2:6
9   D GALA Dawid Y KUTAJ Maksymilian 1:3 (12:10, 3:11, 10:12, 5:11) 2:7
10   C BODNAR Michał Z CELARY Mateusz 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 2:8
11   A OSTANEK Michał Y KUTAJ Maksymilian 3:0 (16:14, 11:9, 11:5) 3:8
12   C BODNAR Michał W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 4:11) 3:9
13   B GALA Bartłomiej Z CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 12:14) 3:10
14   D GALA Dawid X TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:11
2019-11-30 14:00 42 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
1   A GOŁDA Gabriel W GAJEWSKA Natalia 3:1 (11:5, 11:8, 5:11, 11:7) 1:0
2   B PIEKARCZYK Michał X ZAJĄC Anna 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 2:0
3   C PALACZ Mirosław Y GĄSIOR Natalia 3:1 (9:11, 11:6, 11:4, 11:6) 3:0
4   D JURZAK Łukasz Z LAM Ka Wai 3:1 (11:3, 11:7, 7:11, 11:9) 4:0
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W GAJEWSKA Natalia
LAM Ka Wai
3:2 (11:5, 7:11, 13:15, 12:10, 11:9) 5:0
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 6:0
7   A GOŁDA Gabriel X ZAJĄC Anna 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 14:12) 7:0
8   B PIEKARCZYK Michał W GAJEWSKA Natalia 2:3 (8:11, 10:12, 19:17, 12:10, 8:11) 7:1
9   D JURZAK Łukasz Y GĄSIOR Natalia 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 8:1
10   C PALACZ Mirosław Z LAM Ka Wai 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 9:1
11   A GOŁDA Gabriel Y GĄSIOR Natalia 3:2 (12:10, 11:5, 7:11, 7:11, 11:8) 10:1
12   C PALACZ Mirosław W GAJEWSKA Natalia 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 11:1
13   B PIEKARCZYK Michał Z LAM Ka Wai 1:3 (16:14, 10:12, 10:12, 6:11) 11:2
14   D JURZAK Łukasz X ZAJĄC Anna 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 13:11) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy