III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-08 11:00 31 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
1   A DUDEK Radosław W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GALUS Mateusz X PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:5, 11:4, 15:17, 8:11, 11:13) 1:1
3   C MLECZKO Bartłomiej Y PALACZ Mirosław 3:1 (10:12, 11:4, 12:10, 11:9) 2:1
4   D KOZIOŁ Jarosław Z JURZAK Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 9:11) 2:2
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:9) 3:2
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) 4:2
7   A DUDEK Radosław X PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:14, 11:7, 9:11, 11:4, 11:7) 5:2
8   B GALUS Mateusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 10:12) 5:3
9   D KOZIOŁ Jarosław Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 6:11) 5:4
10   C MLECZKO Bartłomiej Z JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:7, 8:11) 5:5
11   A DUDEK Radosław Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 6:5
12   C MLECZKO Bartłomiej W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 6:11) 6:6
13   B GALUS Mateusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 6:7
14   D KOZIOŁ Jarosław X PIEKARCZYK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 6:8
2019-12-20 19:00 32 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II
2019-11-23 19:00 33 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-11-23 16:00 34 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
1   A KACHEL Mateusz W LAM Ka Wai 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 1:0
2   B RACZEK Marcin X ZAJĄC Anna 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:4) 2:0
3   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:13, 11:3, 13:11, 11:5) 3:0
4   D SURMA Krzysztof Z KILISZEK Kamila 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) 4:0
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KILISZEK Kamila
LAM Ka Wai
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 5:0
6   B RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 5:1
7   A KACHEL Mateusz X ZAJĄC Anna 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:9) 6:1
8   B RACZEK Marcin W LAM Ka Wai 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 7:1
9   D SURMA Krzysztof Y GĄSIOR Natalia 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:5, 11:9) 8:1
10   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Z KILISZEK Kamila 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 9:1
11   A KACHEL Mateusz Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:2) 10:1
12   C KRÓLIKOWSKI Bartosz W LAM Ka Wai 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 11:1
13   B RACZEK Marcin Z KILISZEK Kamila 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:2) 12:1
14   D KUŹNIK Grzegorz X ZAJĄC Anna 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 5:11) 12:2
2019-12-14 12:00 35 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III
2019-11-30 11:00 36 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
1   A GŁĄB Damian W DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 1:0
2   B OSIKA Janusz X FURTAK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:4, 11:5, 8:11, 12:10) 2:0
3   C BOLEK Łukasz Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 3:0
4   D GRATKOWSKI Jacek Z MOTYKA Tadeusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 13:11) 4:0
5   A GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
W DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:5) 5:0
6   B BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:0
7   A GŁĄB Damian X FURTAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 11:3) 7:0
8   B OSIKA Janusz W DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:7, 13:11, 11:6) 8:0
9   D GRATKOWSKI Jacek Y TATARCZUCH Marek 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 4:11, 11:5) 9:0
10   C BOLEK Łukasz Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 9:1
11   A GŁĄB Damian Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 10:1
12   C BOLEK Łukasz W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) 10:2
13   B OSIKA Janusz Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 11:2
14   D GRATKOWSKI Jacek X FURTAK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy