III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-10 17:00 25 KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
1   A OSTANEK Michał W GALUS Mateusz 1:3 (3:11, 12:10, 10:12, 7:11) 0:1
2   B GALA Bartłomiej X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 8:11) 0:2
3   C BODNAR Michał Y DUDEK Radosław 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 6:11) 0:3
4   D GALA Dawid Z MLECZKO Radosław 1:3 (10:12, 11:3, 6:11, 7:11) 0:4
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (14:16, 8:11, 9:11) 0:5
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) 0:6
7   A OSTANEK Michał X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 0:7
8   B GALA Bartłomiej W GALUS Mateusz 3:2 (5:11, 11:8, 11:9, 3:11, 13:11) 1:7
9   D GALA Dawid Y DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 3:11, 11:13) 1:8
10   C BODNAR Michał Z MLECZKO Radosław 0:3 (13:15, 8:11, 7:11) 1:9
11   A OSTANEK Michał Y DUDEK Radosław 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 9:11) 1:10
12   C BODNAR Michał W GALUS Mateusz 3:2 (11:7, 13:15, 10:12, 11:9, 11:7) 2:10
13   B GALA Bartłomiej Z MLECZKO Radosław 2:3 (6:11, 13:11, 5:11, 11:8, 4:11) 2:11
14   D GALA Dawid X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 2:12
2019-11-09 14:00 26 MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5
1   A GOŁDA Gabriel W SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) 1:0
2   B PIEKARCZYK Michał X DUDZIAK Damian 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 11:5, 7:11) 1:1
3   C JURZAK Łukasz Y URBAN Witold 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) 2:1
4   D PALACZ Mirosław Z LENART Marek 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:5) 3:1
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W DUDZIAK Damian
URBAN Witold
3:0 (11:8, 11:8, 11:2) 4:1
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X SZYMAŃSKI Bartosz
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (11:4, 11:6, 13:15, 11:5) 5:1
7   A GOŁDA Gabriel X DUDZIAK Damian 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 12:10, 11:5) 6:1
8   B PIEKARCZYK Michał W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 10:12) 6:2
9   D PALACZ Mirosław Y URBAN Witold 2:3 (11:6, 10:12, 11:8, 8:11, 5:11) 6:3
10   C JURZAK Łukasz Z LENART Marek 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:8) 7:3
11   A GOŁDA Gabriel Y URBAN Witold 2:3 (11:6, 6:11, 20:22, 11:6, 10:12) 7:4
12   C JURZAK Łukasz W SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 8:4
13   B PIEKARCZYK Michał Z SZYMAŃSKI Bartosz 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:8) 9:4
14   D PALACZ Mirosław X DUDZIAK Damian 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) 9:5
2019-11-10 11:00 27 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2019-11-14 18:30 28 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice”
2019-11-10 11:00 29 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS KSOS Kraków 7:7
1   A DYCHTOŃ Jakub W PEREK Nikodem 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 1:0
2   B MOTYKA Tadeusz X PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 2:0
3   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Y RADEK Arkadiusz 3:2 (4:11, 11:3, 4:11, 14:12, 12:10) 3:0
4   D TATARCZUCH Marek Z UTYLSKI Filip 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 3:1
5   A DYCHTOŃ Jakub
TATARCZUCH Marek
W RADEK Arkadiusz
PĘCZEK Mateusz
1:3 (6:11, 11:5, 2:11, 9:11) 3:2
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X UTYLSKI Filip
PEREK Nikodem
3:0 (11:4, 13:11, 11:9) 4:2
7   A DYCHTOŃ Jakub X PĘCZEK Mateusz 1:3 (3:11, 5:11, 11:5, 8:11) 4:3
8   B MOTYKA Tadeusz W PEREK Nikodem 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 5:3
9   D TATARCZUCH Marek Y RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 5:4
10   C CHRABĄSZCZ Aleksandra Z UTYLSKI Filip 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 5:5
11   A DYCHTOŃ Jakub Y RADEK Arkadiusz 2:3 (11:7, 12:10, 6:11, 9:11, 3:11) 5:6
12   C CHRABĄSZCZ Aleksandra W PEREK Nikodem 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 6:6
13   B MOTYKA Tadeusz Z UTYLSKI Filip 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) 7:6
14   D TATARCZUCH Marek X PĘCZEK Mateusz 2:3 (8:11, 11:7, 3:11, 11:8, 5:11) 7:7
2019-11-09 11:00 30 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy