III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-20 11:00 13 KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 tak
1   A KOZIOŁ Sandra W GALUS Mateusz 0:3 (3:11, 13:15, 5:11) 0:1
2   B SZTWIERTNIA Ilona X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 0:2
3   C ZAJĄC Anna Y TABOR Marcin 2:3 (6:11, 13:11, 4:11, 14:12, 9:11) 0:3
4   D GAJEWSKA Natalia Z DUDEK Radosław 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:4
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B KOZIOŁ Sandra
CIEŚLIK Faustyna
X TABOR Marcin
DUDEK Radosław
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A KOZIOŁ Sandra X MLECZKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 2:11) 0:7
8   B SZTWIERTNIA Ilona W GALUS Mateusz 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:7, 11:4) 1:7
9   D GAJEWSKA Natalia Y TABOR Marcin 2:3 (4:11, 11:2, 5:11, 11:4, 9:11) 1:8
10   C ZAJĄC Anna Z DUDEK Radosław 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 1:9
11   A KOZIOŁ Sandra Y TABOR Marcin 3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:8) 2:9
12   C ZAJĄC Anna W GALUS Mateusz 1:3 (9:11, 11:2, 9:11, 7:11) 2:10
13   B SZTWIERTNIA Ilona Z DUDEK Radosław 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 7:11) 2:11
14   D GAJEWSKA Natalia X MLECZKO Bartłomiej 1:3 (11:13, 11:8, 5:11, 7:11) 2:12
2019-10-19 11:00 14 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 tak
1   A KOŁOS Arkadiusz W URBAN Witold 2:3 (10:12, 11:4, 11:8, 5:11, 8:11) 0:1
2   B CELARY Mateusz X LENART Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 1:1
3   C TURECKI Kacper Y DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 7:11, 17:19) 1:2
4   D KUTAJ Maksymilian Z SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W LENART Marek
URBAN Witold
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 2:3
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 3:3
7   A KOŁOS Arkadiusz X LENART Marek 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 4:3
8   B CELARY Mateusz W URBAN Witold 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 5:3
9   D KUTAJ Maksymilian Y DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 5:4
10   C TURECKI Kacper Z SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:9, 5:11, 11:5, 8:11, 11:9) 6:4
11   A KOŁOS Arkadiusz Y DUDZIAK Damian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 7:4
12   C TURECKI Kacper W URBAN Witold 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 8:4
13   B CELARY Mateusz Z SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) 9:4
14   D KUTAJ Maksymilian X LENART Marek 3:0 (12:10, 12:10, 12:10) 10:4
2019-10-19 10:00 15 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 tak
1   A CNOTA Jakub W RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B BOLEK Łukasz X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C GRATKOWSKI Jacek Y SUBIK Filip 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:6) 1:2
4   D GŁĄB Damian Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 2:2
5   A BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
W SUBIK Filip
RAPUTA Tomasz
0:3 (5:11, 12:14, 5:11) 2:3
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 3:3
7   A CNOTA Jakub X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 3:4
8   B BOLEK Łukasz W RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 3:5
9   D GŁĄB Damian Y SUBIK Filip 3:1 (11:5, 13:11, 6:11, 11:7) 4:5
10   C GRATKOWSKI Jacek Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 5:5
11   A CNOTA Jakub Y SUBIK Filip 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 5:6
12   C GRATKOWSKI Jacek W RAPUTA Tomasz 3:2 (11:3, 6:11, 10:12, 11:8, 11:7) 6:6
13   B BOLEK Łukasz Z BIAŁY Sebastian 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 5:11) 6:7
14   D GŁĄB Damian X ZALEWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 8:11, 11:2, 11:8) 7:7
2019-10-18 18:30 16 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9 tak
1   A PEREK Nikodem W KACHEL Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C UTYLSKI Filip Y SURMA Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 11:2, 9:11, 2:11) 0:3
4   D KONSTANTYN Paweł Z RACZEK Marcin 3:2 (13:15, 5:11, 11:8, 11:5, 11:7) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (13:11, 11:13, 5:11, 12:10, 11:9) 2:3
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
1:3 (9:11, 3:11, 12:10, 5:11) 2:4
7   A RADEK Arkadiusz X KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 3:4
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W KACHEL Mateusz 3:2 (11:5, 4:11, 11:4, 3:11, 11:7) 4:4
9   D KONSTANTYN Paweł Y SURMA Krzysztof 2:3 (7:11, 11:7, 11:8, 9:11, 6:11) 4:5
10   C UTYLSKI Filip Z RACZEK Marcin 2:3 (10:12, 11:8, 12:10, 6:11, 3:11) 4:6
11   A RADEK Arkadiusz Y SURMA Krzysztof 1:3 (5:11, 11:13, 11:9, 8:11) 4:7
12   C UTYLSKI Filip W KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:7, 13:11) 5:7
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z RACZEK Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 5:8
14   D KONSTANTYN Paweł X KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (11:8, 13:11, 7:11, 13:15, 7:11) 5:9
2019-10-20 11:00 17 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 tak
1   A DYCHTOŃ Jakub W GOŁDA Gabriel 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 1:0
2   B MOTYKA Tadeusz X PIEKARCZYK Michał 2:3 (5:11, 11:8, 10:12, 11:8, 9:11) 1:1
3   C FURTAK Krzysztof Y PALACZ Mirosław 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) 1:2
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 1:3
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6) 2:4
7   A DYCHTOŃ Jakub X PIEKARCZYK Michał 2:3 (7:11, 9:11, 11:5, 12:10, 8:11) 2:5
8   B MOTYKA Tadeusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 2:6
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y PALACZ Mirosław 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 7:11, 4:11) 2:7
10   C FURTAK Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:8
11   A DYCHTOŃ Jakub Y PALACZ Mirosław 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:7, 11:8) 3:8
12   C KUDŁA Paweł W GOŁDA Gabriel 0:3 (4:11, 8:11, 11:13) 3:9
13   B MOTYKA Tadeusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 3:10
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X PIEKARCZYK Michał 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 3:11
2019-10-19 11:00 18 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 tak
1   A BUCZYŃSKI Witold W GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GALA Dawid 3:2 (11:4, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) 1:1
3   C BOGACZ Wojciech Y BODNAR Michał 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:8) 2:1
4   D CHUDZICKI Maksym Z OSTANEK Michał 3:2 (7:11, 10:12, 11:7, 11:9, 11:2) 3:1
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 16:14) 4:1
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) 4:2
7   A BUCZYŃSKI Witold X GALA Dawid 3:0 (15:13, 11:9, 11:4) 5:2
8   B JABŁOŃSKI Paweł W GALA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 4:11) 5:3
9   D CHUDZICKI Maksym Y BODNAR Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 6:3
10   C BOGACZ Wojciech Z OSTANEK Michał 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:6) 7:3
11   A BUCZYŃSKI Witold Y BODNAR Michał 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 8:3
12   C BOGACZ Wojciech W GALA Bartłomiej 3:1 (11:3, 11:4, 6:11, 14:12) 9:3
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z OSTANEK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 10:3
14   D KOPACKI Paweł X GALA Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 10:12, 11:5, 8:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy