III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-03 18:00 7 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 tak
1   A GALUS Mateusz W KOŁEK Maciej 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:7) 1:0
2   B DUDEK Radosław X CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 2:0
3   C NOSAL Mirosław Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:7, 6:11, 11:7, 7:11, 8:11) 2:1
4   D TABOR Marcin Z KOPACKI Paweł 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:3) 3:1
5   A TABOR Marcin
GALUS Mateusz
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 8:11, 11:9, 9:11, 11:5) 4:1
6   B NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (3:11, 11:8, 11:7, 9:11, 12:14) 4:2
7   A GALUS Mateusz X CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:4, 11:2, 5:11, 6:11, 13:11) 5:2
8   B DUDEK Radosław W KOŁEK Maciej 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 1:11, 11:9) 6:2
9   D TABOR Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:5, 11:9, 4:11, 12:10) 7:2
10   C NOSAL Mirosław Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:9, 11:13, 11:5, 11:3) 8:2
11   A GALUS Mateusz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 13:11, 10:12, 11:5) 9:2
12   C NOSAL Mirosław W KOŁEK Maciej 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 9:3
13   B DUDEK Radosław Z KOPACKI Paweł 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:6, 0:0 krecz) 9:4
14   D TABOR Marcin X CHUDZICKI Maksym 2:3 (7:11, 11:6, 7:11, 13:11, 6:11) 9:5
2019-10-03 19:00 8 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 tak
1   A SKRZYPEK Grzegorz W FURTAK Krzysztof 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 0:1
2   B DUDZIAK Damian X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C URBAN Witold Y MOTYKA Tadeusz 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 12:14) 0:3
4   D LENART Marek Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (12:10, 7:11, 11:8, 6:11, 1:11) 0:4
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
2:3 (14:12, 11:13, 8:11, 11:3, 8:11) 0:5
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Rafał
2:3 (11:8, 7:11, 8:11, 14:12, 9:11) 0:6
7   A SKRZYPEK Grzegorz X DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:1, 16:14, 8:11, 5:11, 8:11) 0:7
8   B DUDZIAK Damian W FURTAK Krzysztof 3:1 (11:9, 11:13, 11:5, 11:8) 1:7
9   D LENART Marek Y MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:1, 11:8, 9:11, 11:4) 2:7
10   C URBAN Witold Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 3:7
11   A SKRZYPEK Grzegorz Y MOTYKA Tadeusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 3:8
12   C URBAN Witold W FURTAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 12:10) 4:8
13   B DUDZIAK Damian Z CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:2 (11:6, 6:11, 5:11, 11:8, 11:7) 5:8
14   D ŚLAZYK Paweł X TATARCZUCH Marek 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 6:8
2019-12-21 14:00 9 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III
2019-10-06 17:00 10 KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 tak
1   A OSTANEK Michał W SURMA Krzysztof 1:3 (14:12, 7:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B GALA Dawid X KACHEL Mateusz 2:3 (11:9, 7:11, 11:3, 9:11, 9:11) 0:2
3   C GALA Bartłomiej Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:3
4   D BODNAR Michał Z RACZEK Marcin 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 2:11) 0:4
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) 1:4
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:4
7   A OSTANEK Michał X KACHEL Mateusz 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 3:4
8   B GALA Dawid W SURMA Krzysztof 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 3:5
9   D BODNAR Michał Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 5:11) 3:6
10   C GALA Bartłomiej Z RACZEK Marcin 2:3 (6:11, 6:11, 11:4, 11:7, 7:11) 3:7
11   A OSTANEK Michał Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (7:11, 12:10, 8:11, 11:9, 11:6) 4:7
12   C GALA Bartłomiej W SURMA Krzysztof 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 11:6, 11:9) 5:7
13   B GALA Dawid Z RACZEK Marcin 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 3:11) 5:8
14   D BODNAR Michał X KACHEL Mateusz 1:3 (12:14, 7:11, 12:10, 9:11) 5:9
2019-11-16 12:00 11 MKS KSOS Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9 tak
1   A ROBAK Wiktor W KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B UTYLSKI Filip X TURECKI Kacper 3:1 (11:8, 11:3, 6:11, 11:6) 1:1
3   C RADEK Arkadiusz Y CELARY Mateusz 3:1 (2:11, 11:8, 11:9, 11:9) 2:1
4   D WIERZBIŃSKI Marcin Z KUTAJ Maksymilian 3:2 (11:13, 9:11, 11:9, 11:7, 11:7) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
ROBAK Wiktor
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 3:2
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 6:11) 3:3
7   A ROBAK Wiktor X TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 3:4
8   B UTYLSKI Filip W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (2:11, 11:9, 11:8, 1:11, 11:3) 4:4
9   D WIERZBIŃSKI Marcin Y CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 4:5
10   C RADEK Arkadiusz Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:7, 8:11, 3:11, 7:11) 4:6
11   A ZAJĄC Jacek Y CELARY Mateusz 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 4:7
12   C RADEK Arkadiusz W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 4:11) 4:8
13   B UTYLSKI Filip Z KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 5:8
14   D WIERZBIŃSKI Marcin X TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 5:9
do ustalenia 12 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy