V liga gr. A rejon Kraków => Grupa „słabsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2019-03-31
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-03 16:30 100 MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 10:4 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W CNOTA Jakub 1:3 (10:12, 3:11, 11:9, 5:11) 0:1
2   B WALCZAK Michał X PIRÓG Paweł 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:3) 1:1
3   C BUJAK Piotr Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 2:1
4   D WALCZAK Wojciech Z RESZKA Adam 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) 3:1
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11) 3:2
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
2:3 (8:11, 11:6, 11:13, 11:9, 14:16) 3:3
7   A PIEPRZYK Szymon X PIRÓG Paweł 3:2 (11:7, 11:5, 6:11, 8:11, 11:7) 4:3
8   B WALCZAK Michał W CNOTA Jakub 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:5) 5:3
9   D WALCZAK Wojciech Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:3
10   C BUJAK Piotr Z RESZKA Adam 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) 7:3
11   A PIEPRZYK Szymon Y MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:4, 6:11, 11:6, 11:5) 8:3
12   C BUJAK Piotr W CNOTA Jakub 3:2 (14:12, 11:5, 11:13, 8:11, 12:10) 9:3
13   B WALCZAK Michał Z RESZKA Adam 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 10:3
14   D CHOLEWA Wacław X PIRÓG Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 10:4
2019-03-31 12:00 101 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 tak
1   A ROMANOWSKI Cezary W SKOWRONEK Anna 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:3) 1:0
2   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz X FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 2:0
3   C BUŁA Dominik Y RUDZKA Oliwia 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 3:0
4   D PUU Aarne Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 4:0
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W FILIPEK Angelika
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:6, 13:11) 5:0
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X SKOWRONEK Anna
RUDZKA Oliwia
3:0 (12:10, 11:2, 11:7) 6:0
7   A ROMANOWSKI Cezary X FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:1, 11:8) 7:0
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:1, 11:4, 11:4) 8:0
9   D PUU Aarne Y RUDZKA Oliwia 3:1 (11:4, 11:2, 9:11, 11:6) 9:0
10   C BUŁA Dominik Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) 10:0
11   A ROMANOWSKI Cezary Y RUDZKA Oliwia 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 11:0
12   C BUŁA Dominik W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 12:0
13   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) 13:0
14   D PUU Aarne X FILIPEK Angelika 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 14:0
2019-04-14 10:00 102 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 tak
1   A CIESZKOWSKI Dominik W MIĘKINA Hubert 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 1:0
2   B KRZYK Bartosz X PILCH Aleksander 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) 2:0
3   C GŁUSZEK Damian Y PAJORSKI Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 2:1
4   D SASIŃSKI Tomasz Z PILCH Mikołaj 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 3:1
5   A MARZEC Stefan
CIESZKOWSKI Dominik
W PILCH Aleksander
PILCH Mikołaj
3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:8, 11:7) 4:1
6   B SASIŃSKI Tomasz
GŁUSZEK Damian
X MIĘKINA Hubert
PAJORSKI Mateusz
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11) 4:2
7   A CIESZKOWSKI Dominik X PILCH Aleksander 3:1 (11:5, 4:11, 12:10, 11:5) 5:2
8   B KRZYK Bartosz W MIĘKINA Hubert 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 4:11) 5:3
9   D MARZEC Stefan Y PAJORSKI Mateusz 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:9) 6:3
10   C GŁUSZEK Damian Z PILCH Mikołaj 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 7:3
11   A CIESZKOWSKI Dominik Y PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:3) 8:3
12   C GŁUSZEK Damian W MIĘKINA Hubert 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 3:11, 6:11) 8:4
13   B KRZYK Bartosz Z PILCH Mikołaj 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 11:5) 9:4
14   D MARZEC Stefan X PILCH Aleksander 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 9:5
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.