V liga gr. A rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2019-04-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-05-10 18:30 91 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKKF Dobczyce 8:6 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W NOWAK Jakub 2:3 (6:11, 11:6, 6:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B NAŁÓDKA Dariusz X ZLEZARCZYK Rafał 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 11:4, 9:11) 0:2
3   C KUC Leszek Y BAJER Grzegorz 2:3 (11:8, 6:11, 11:5, 6:11, 7:11) 0:3
4   D BOCHENEK Dariusz Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 1:3
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 2:3
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:4) 3:3
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:4) 4:3
8   B NAŁÓDKA Dariusz W NOWAK Jakub 1:3 (14:12, 8:11, 10:12, 5:11) 4:4
9   D BOCHENEK Dariusz Y BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 4:5
10   C KUC Leszek Z BAJER Emilia 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 5:5
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y BAJER Grzegorz 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:4) 6:5
12   C KUC Leszek W NOWAK Jakub 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 7:5
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z BAJER Emilia 2:3 (11:5, 11:8, 10:12, 8:11, 8:11) 7:6
14   D BOCHENEK Dariusz X ZLEZARCZYK Rafał 3:0 (11:1, 11:5, 11:9) 8:6
2019-04-17 18:00 92 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 tak
1   A KOHUTEK Konrad W TALAGA Samuel 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 5:11) 0:1
2   B PORĘBSKI Marcin X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:6, 10:12, 3:11, 5:11) 0:2
3   C KMIEĆ Paweł Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 1:2
4   D CZUBAK Michał Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 2:2
5   A KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 3:2
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:8) 4:2
7   A KOHUTEK Konrad X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 4:3
8   B PORĘBSKI Marcin W TALAGA Samuel 3:0 (12:10, 11:8, 14:12) 5:3
9   D CZUBAK Michał Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:5) 6:3
10   C KMIEĆ Paweł Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 7:3
11   A KOHUTEK Konrad Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:7) 8:3
12   C KMIEĆ Paweł W TALAGA Samuel 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:8) 9:3
13   B PORĘBSKI Marcin Z ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 9:11) 9:4
14   D CZUBAK Michał X ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:3, 11:6, 8:11, 8:11, 7:11) 9:5
2019-05-05 13:00 93 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 tak
1   A WOLANIN Piotr W SZELEST Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B SOBUCKI Mateusz X DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C RÓŻYCZKA Mirosław Y JEDYNAK Damian 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 1:2
4   D CHŁĘDOWSKI Jakub Z KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 2:2
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W SZELEST Jacek
KOŁODZIEJSKI Michał
1:3 (11:7, 11:13, 8:11, 7:11) 2:3
6   B CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
X DĄBROWSKI Damian
JEDYNAK Damian
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:9, 11:7) 3:3
7   A WOLANIN Piotr X DĄBROWSKI Damian 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:4
8   B SOBUCKI Mateusz W SZELEST Jacek 1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 7:11) 3:5
9   D CHŁĘDOWSKI Jakub Y JEDYNAK Damian 3:2 (8:11, 13:11, 11:8, 9:11, 11:6) 4:5
10   C RÓŻYCZKA Mirosław Z PIASKOWSKI Piotr 2:3 (12:10, 9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 4:6
11   A WOLANIN Piotr Y JEDYNAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 4:7
12   C RÓŻYCZKA Mirosław W SZELEST Jacek 3:1 (11:7, 9:11, 14:12, 11:9) 5:7
13   B SOBUCKI Mateusz Z PIASKOWSKI Piotr 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) 5:8
14   D CHŁĘDOWSKI Jakub X DĄBROWSKI Damian 2:3 (11:8, 5:11, 5:11, 11:7, 8:11) 5:9
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.