V liga gr. A rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2019-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 15:00 82 TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 tak
1   A BAJER Grzegorz W TALAGA Samuel 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 10:12) 0:1
2   B BAJER Emilia X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) 0:2
3   C NOWAK Jakub Y KUZIO Aleksandra 3:2 (11:13, 11:8, 10:12, 11:5, 11:7) 1:2
4   D ZLEZARCZYK Rafał Z ŻĄDŁO Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:6) 2:2
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 3:2
6   B ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 5:11) 3:3
7   A BAJER Grzegorz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 7:11) 3:4
8   B BAJER Emilia W TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 3:5
9   D ZLEZARCZYK Rafał Y KUZIO Aleksandra 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:5) 4:5
10   C NOWAK Jakub Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 13:11) 5:5
11   A BAJER Grzegorz Y KUZIO Aleksandra 3:1 (11:5, 5:11, 11:4, 13:11) 6:5
12   C NOWAK Jakub W TALAGA Samuel 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 12:10) 7:5
13   B KOLIŃSKI Paweł Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) 7:6
14   D ZLEZARCZYK Rafał X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 7:7
2019-03-15 18:30 83 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B BUCH Marcin X WOLANIN Piotr 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 7:11, 5:11) 0:2
3   C KUC Leszek Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:5) 1:2
4   D BOCHENEK Dariusz Z KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 2:2
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
3:0 (11:5, 11:3, 16:14) 3:2
6   B KUC Leszek
BUCH Marcin
X RÓŻYCZKA Mirosław
KOSTECKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 4:2
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X WOLANIN Piotr 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:9, 11:3) 5:2
8   B BUCH Marcin W RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 5:3
9   D BOCHENEK Dariusz Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 6:3
10   C KUC Leszek Z KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 7:3
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:5, 12:14, 11:5, 11:3) 8:3
12   C KUC Leszek W RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 8:4
13   B BUCH Marcin Z KOSTECKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:4
14   D BOCHENEK Dariusz X WOLANIN Piotr 3:2 (11:9, 5:11, 9:11, 11:7, 14:12) 10:4
2019-03-21 17:45 84 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - PKS „Porta” Kraków II 10:4 tak
1   A JEDYNAK Damian W CZUBAK Michał 3:1 (14:12, 11:7, 8:11, 11:8) 1:0
2   B PIASKOWSKI Piotr X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 2:0
3   C DĄBROWSKI Damian Y KMIEĆ Paweł 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:9) 3:0
4   D NOSEK Robert Z PORĘBSKI Marcin 3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:6) 4:0
5   A JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (11:13, 3:11, 11:5, 9:11) 4:1
6   B PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
X CZUBAK Michał
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:6, 10:12, 11:4, 11:5) 5:1
7   A JEDYNAK Damian X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 6:1
8   B PIASKOWSKI Piotr W CZUBAK Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 7:1
9   D NOSEK Robert Y KMIEĆ Paweł 1:3 (5:11, 5:11, 11:7, 8:11) 7:2
10   C DĄBROWSKI Damian Z PORĘBSKI Marcin 3:2 (2:11, 8:11, 11:6, 11:4, 11:4) 8:2
11   A JEDYNAK Damian Y KMIEĆ Paweł 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 6:11) 8:3
12   C DĄBROWSKI Damian W BOLISĘGA Sebastian 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 9:3
13   B PIASKOWSKI Piotr Z PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 13:11) 10:3
14   D KOŁODZIEJSKI Michał X KOHUTEK Konrad 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 10:4
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.