V liga gr. A rejon Kraków => Grupa „mocniejsza”
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2019-02-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-27 18:00 79 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12 tak
1   A NOWAK Jakub W SZELEST Jacek 0:3 (7:11, 5:11, 11:13) 0:1
2   B BAJER Grzegorz X JEDYNAK Damian 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 10:12) 0:2
3   C KOLIŃSKI Paweł Y DĄBROWSKI Damian 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D BAJER Emilia Z NOSEK Robert 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:4
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W DĄBROWSKI Damian
SZELEST Jacek
2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 3:11, 6:11) 0:5
6   B ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
0:3 (2:11, 12:14, 5:11) 0:6
7   A NOWAK Jakub X JEDYNAK Damian 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 14:12) 1:6
8   B BAJER Grzegorz W SZELEST Jacek 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:7, 8:11) 1:7
9   D BAJER Emilia Y DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:7, 7:11, 11:13, 8:11) 1:8
10   C KOLIŃSKI Paweł Z NOSEK Robert 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 1:9
11   A NOWAK Jakub Y DĄBROWSKI Damian 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 1:10
12   C KOLIŃSKI Paweł W SZELEST Jacek 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 1:11
13   B BAJER Grzegorz Z NOSEK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 2:11
14   D BAJER Emilia X JEDYNAK Damian 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 7:11) 2:12
2019-02-24 11:00 80 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 tak
1   A ZAPALSKI Bartosz W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (6:11, 11:4, 11:7, 8:11, 11:9) 1:0
2   B CZUBAK Michał X RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C KMIEĆ Paweł Y WOLANIN Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) 2:1
4   D KOHUTEK Konrad Z SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 12:10) 3:1
5   A ZAPALSKI Bartosz
CZUBAK Michał
W CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
1:3 (20:18, 4:11, 8:11, 5:11) 3:2
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 6:11) 3:3
7   A ZAPALSKI Bartosz X RÓŻYCZKA Mirosław 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 14:12, 11:7) 4:3
8   B CZUBAK Michał W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (9:11, 6:11, 11:4, 11:8, 11:8) 5:3
9   D KOHUTEK Konrad Y WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 13:15, 8:11) 5:4
10   C KMIEĆ Paweł Z SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 6:4
11   A ZAPALSKI Bartosz Y WOLANIN Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 7:4
12   C KMIEĆ Paweł W CHŁĘDOWSKI Jakub 3:2 (6:11, 7:11, 27:25, 11:6, 16:14) 8:4
13   B CZUBAK Michał Z SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 9:4
14   D KOHUTEK Konrad X RÓŻYCZKA Mirosław 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 5:11) 9:5
2019-02-22 18:30 81 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W TALAGA Samuel 3:2 (8:11, 11:6, 14:16, 15:13, 11:5) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C BOCHENEK Dariusz Y ŻĄDŁO Piotr 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 3:11, 9:11) 1:2
4   D KUC Leszek Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 2:2
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (18:16, 11:7, 14:12) 3:2
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11) 3:4
8   B NAŁÓDKA Dariusz W TALAGA Samuel 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 12:10) 4:4
9   D KUC Leszek Y ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:6, 12:10, 16:14) 5:4
10   C BOCHENEK Dariusz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:6, 11:1, 11:7) 6:4
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y ŻĄDŁO Piotr 3:2 (11:6, 10:12, 11:9, 5:11, 12:10) 7:4
12   C BOCHENEK Dariusz W TALAGA Samuel 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 10:12) 7:5
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:3) 8:5
14   D KUC Leszek X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (14:12, 6:11, 6:11, 9:11) 8:6
14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.