IV liga mężczyzn zachód => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-15 18:00 80 KTS „Victoria” Spytkowice I - MKS KSOS Kraków II 7:7 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W PASIECZNY Jan 3:1 (11:5, 2:11, 11:4, 15:13) 1:0
2   B MAMOŃ Wojciech X RAJTAR Marek 1:3 (1:11, 8:11, 11:9, 6:11) 1:1
3   C WARMUZ Kamil Y ROBAK Wiktor 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 2:1
4   D CHOJNA Dawid Z PACYNA Dariusz 3:2 (10:12, 11:5, 4:11, 11:4, 11:9) 3:1
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 3:2
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X PASIECZNY Jan
ROBAK Wiktor
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 4:2
7   A GRONDALCZYK Adrian X RAJTAR Marek 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 4:3
8   B MAMOŃ Wojciech W PASIECZNY Jan 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 4:4
9   D CHOJNA Dawid Y ROBAK Wiktor 1:3 (6:11, 11:4, 9:11, 13:15) 4:5
10   C WARMUZ Kamil Z PACYNA Dariusz 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 2:11) 4:6
11   A GRONDALCZYK Adrian Y ROBAK Wiktor 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 5:6
12   C WARMUZ Kamil W PASIECZNY Jan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 6:6
13   B MAMOŃ Wojciech Z PACYNA Dariusz 3:2 (9:11, 11:8, 11:8, 4:11, 12:10) 7:6
14   D CHOJNA Dawid X RAJTAR Marek 2:3 (11:7, 9:11, 5:11, 14:12, 4:11) 7:7
2019-03-29 18:00 81 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 4:10 tak
1   A BOBAK Piotr W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B OCHMAN Michał X DYMEK Michał 1:3 (6:11, 11:6, 20:22, 9:11) 0:2
3   C KAJFASZ Bogdan Y BIEL Jakub 2:3 (4:11, 9:11, 11:7, 11:8, 4:11) 0:3
4   D BOBAK Jacek Z MIKRUT Jakub 2:3 (11:5, 7:11, 11:5, 7:11, 8:11) 0:4
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
2:3 (9:11, 14:12, 11:9, 3:11, 6:11) 0:5
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 11:7, 7:11) 0:6
7   A BOBAK Piotr X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 12:14) 0:7
8   B OCHMAN Michał W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:8
9   D BOBAK Jacek Y BIEL Jakub 1:3 (9:11, 2:11, 13:11, 7:11) 0:9
10   C KAJFASZ Bogdan Z MIKRUT Jakub 3:1 (13:15, 11:5, 11:5, 11:7) 1:9
11   A BOBAK Piotr Y BIEL Jakub 3:1 (11:8, 12:10, 3:11, 13:11) 2:9
12   C KAJFASZ Bogdan W WOJCIACZYK Antoni 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 2:10
13   B OCHMAN Michał Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:7, 7:11, 11:0, 11:8) 3:10
14   D BOBAK Jacek X DYMEK Michał 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 13:11) 4:10
2019-03-23 11:30 82 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 8:6 tak
1   A KOŁODZIEJ Ewa W WODNIAK Kamil 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:4, 11:5) 1:0
2   B CHODACKI Marcin X PIEKARCZYK Michał 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C SZCZEBAK Jerzy Y BARTNICKI Jakub 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:3, 7:11) 1:2
4   D KOPACKI Paweł Z MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 11:8) 2:2
5   A SZCZEBAK Jerzy
KOPACKI Paweł
W WODNIAK Kamil
BARTNICKI Jakub
3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:7) 3:2
6   B CHODACKI Marcin
KOŁODZIEJ Ewa
X MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 9:11) 3:3
7   A KOŁODZIEJ Ewa X PIEKARCZYK Michał 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:6) 4:3
8   B LELEK Paweł W WODNIAK Kamil 1:3 (3:11, 9:11, 11:8, 9:11) 4:4
9   D KOPACKI Paweł Y BARTNICKI Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 5:4
10   C SZCZEBAK Jerzy Z MOSKAŁA Grzegorz 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:6) 6:4
11   A KOŁODZIEJ Ewa Y BARTNICKI Jakub 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 12:14) 6:5
12   C SZCZEBAK Jerzy W WODNIAK Kamil 3:2 (11:5, 4:11, 11:9, 5:11, 11:9) 7:5
13   B LELEK Paweł Z MOSKAŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 8:5
14   D KOPACKI Paweł X PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 11:13) 8:6
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.