IV liga mężczyzn zachód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-17 10:30 69 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II 7:7 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 1:0
2   B WOJDYŁA Dominik X CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (11:6, 3:11, 5:11, 11:9, 9:11) 1:1
3   C ZIMNICKI Tomasz Y DŹWIG Andrzej 3:1 (4:11, 11:8, 11:4, 11:8) 2:1
4   D PIĄSTKA Michał Z KUZIO Waldemar 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11) 2:2
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W KUZIO Waldemar
CZYŻYCKI Bogdan
3:2 (12:10, 11:9, 9:11, 6:11, 11:6) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
WOJDYŁA Dominik
X STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 4:2
7   A KURCZYNA Łukasz X CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (2:11, 7:11, 12:10, 13:11, 11:13) 4:3
8   B WOJDYŁA Dominik W STALMACH Zbigniew 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 9:11) 4:4
9   D PIĄSTKA Michał Y DŹWIG Andrzej 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:2) 5:4
10   C ZIMNICKI Tomasz Z KUZIO Waldemar 3:2 (11:6, 11:13, 11:13, 11:8, 13:11) 6:4
11   A KURCZYNA Łukasz Y DŹWIG Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 7:4
12   C ZIMNICKI Tomasz W STALMACH Zbigniew 2:3 (11:13, 11:6, 7:11, 11:9, 7:11) 7:5
13   B WOJDYŁA Dominik Z KUZIO Waldemar 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 7:6
14   D PIĄSTKA Michał X CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (14:12, 8:11, 11:3, 13:15, 6:11) 7:7
2019-03-21 18:00 70 TKS „Opoka” Trzebinia - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 tak
1   A ZAJĘCKI Rafał W CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 1:11) 0:1
2   B GLANOWSKI Bartosz X KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:3, 4:11, 4:11, 7:11) 0:2
3   C BAŁUSZEK Kamil Y TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:3
4   D FRĄCZEK Łukasz Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:4
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 12:10) 1:4
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 1:5
7   A ZAJĘCKI Rafał X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) 1:6
8   B GLANOWSKI Bartosz W CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 1:7
9   D FRĄCZEK Łukasz Y TURECKI Kacper 2:3 (5:11, 8:11, 11:4, 11:8, 3:11) 1:8
10   C BAŁUSZEK Kamil Z KUTAJ Maksymilian 2:3 (5:11, 11:8, 7:11, 11:8, 5:11) 1:9
11   A ZAJĘCKI Rafał Y TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 1:10
12   C BAŁUSZEK Kamil W CELARY Mateusz 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 6:11) 1:11
13   B GLANOWSKI Bartosz Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:8, 13:15, 6:11, 4:11) 1:12
14   D FRĄCZEK Łukasz X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:13
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.