IV liga mężczyzn wschód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2019-04-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-27 17:00 79 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 8:6 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W GAJEWSKI Dominik 3:2 (11:6, 9:11, 11:6, 10:12, 11:8) 1:0
2   B PIECHOWICZ Marek X WOLIŃSKI Zenon 2:3 (8:11, 11:13, 11:9, 11:6, 8:11) 1:1
3   C BERDYSZ Mariusz Y JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (7:11, 6:11, 11:5, 14:12, 7:11) 1:2
4   D WOŹNIAK Dominik Z ZĄBKOWSKI Mirosław 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5) 2:2
5   A ŁABOWSKI Józef
BERDYSZ Mariusz
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 5:11) 2:3
6   B PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
X ZĄBKOWSKI Mirosław
JASTRZĘBSKI Dawid
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 3:3
7   A ŁABOWSKI Józef X WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 13:11) 4:3
8   B PIECHOWICZ Marek W GAJEWSKI Dominik 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 5:11) 4:4
9   D WOŹNIAK Dominik Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:2 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8) 5:4
10   C BERDYSZ Mariusz Z ZĄBKOWSKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 6:4
11   A ŁABOWSKI Józef Y JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 7:4
12   C BERDYSZ Mariusz W GAJEWSKI Dominik 1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 6:11) 7:5
13   B PIECHOWICZ Marek Z ZĄBKOWSKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 8:5
14   D WOŹNIAK Dominik X WOLIŃSKI Zenon 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 8:6
2019-04-26 18:00 80 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 8:6 tak
1   A MRÓZEK Jan W TABOR Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X JASIELSKI Marek 3:2 (11:5, 8:11, 7:11, 13:11, 11:8) 1:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y BAŃBOR Andrzej 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 7:11) 1:2
4   D PIETRZAK Krzysztof Z JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:4) 2:2
5   A PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
W BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 8:11, 3:11) 2:3
6   B MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 3:3
7   A MRÓZEK Jan X JASIELSKI Marek 3:1 (13:15, 13:11, 11:5, 11:8) 4:3
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W TABOR Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 4:4
9   D PIETRZAK Krzysztof Y BAŃBOR Andrzej 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:6) 5:4
10   C PIĘTOŃ Robert Z JASIELSKI Franciszek 2:3 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 9:11) 5:5
11   A MRÓZEK Jan Y BAŃBOR Andrzej 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 13:11) 6:5
12   C PIĘTOŃ Robert W TABOR Marcin 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 6:6
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z JASIELSKI Franciszek 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 7:6
14   D PIETRZAK Krzysztof X JASIELSKI Marek 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) 8:6
2019-04-25 18:00 81 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 tak
1   A MOTYKA Tadeusz W PASEK Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:9) 1:0
2   B CHRABĄSZCZ Aleksandra X BORKOWSKI Marek 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 10:12) 1:1
3   C JANISZEWSKI Tomasz Y TROJANOWSKI Dawid 2:3 (10:12, 6:11, 11:9, 12:10, 6:11) 1:2
4   D CHMIELEWSKI Tomasz Z PASEK Adrian 3:2 (12:14, 9:11, 11:9, 11:8, 11:6) 2:2
5   A TATARCZUCH Marek
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W BORKOWSKI Marek
PASEK Kamil
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:2
6   B MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:7) 4:2
7   A MOTYKA Tadeusz X BORKOWSKI Marek 2:3 (11:6, 7:11, 11:7, 6:11, 5:11) 4:3
8   B CHRABĄSZCZ Aleksandra W PASEK Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 5:3
9   D CHMIELEWSKI Tomasz Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 6:3
10   C JANISZEWSKI Tomasz Z PASEK Adrian 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 7:3
11   A MOTYKA Tadeusz Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 11:3) 8:3
12   C JANISZEWSKI Tomasz W PASEK Kamil 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 9:3
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z PASEK Adrian 3:2 (11:6, 7:11, 11:8, 9:11, 11:7) 10:3
14   D TATARCZUCH Marek X BORKOWSKI Marek 2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 11:7, 6:11) 10:4
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna TG "Sokół" Brzesko przejęła miejsce od GSWAL "Bogdański" Grybów.
Drużyna KS "Talar Team" Szczawa przejęła miejsce od KS "Start" Nowy Sącz II.
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.