IV liga mężczyzn wschód => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 17:00 70 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W BOBER Damian 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (14:12, 5:11, 4:11, 5:11) 1:1
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (15:13, 8:11, 7:11, 7:11) 1:2
4   D WOLIŃSKI Zenon Z PIĘTOŃ Robert 3:2 (9:11, 11:6, 12:14, 11:9, 11:4) 2:2
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
3:1 (11:13, 11:3, 13:11, 11:6) 3:2
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:8, 7:11, 11:13, 11:9, 11:9) 4:2
7   A OSTROWSKI Dawid X PIETRZAK Krzysztof 3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 9:11, 11:9) 5:2
8   B GAJEWSKI Dominik W BOBER Damian 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 5:11) 5:3
9   D WOLIŃSKI Zenon Y MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (9:11, 11:7, 11:13, 8:11) 5:4
10   C JASTRZĘBSKI Dawid Z PIĘTOŃ Robert 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 5:5
11   A OSTROWSKI Dawid Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:5
12   C JASTRZĘBSKI Dawid W BOBER Damian 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 6:6
13   B GAJEWSKI Dominik Z PIĘTOŃ Robert 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:9, 6:11) 6:7
14   D WOLIŃSKI Zenon X PIETRZAK Krzysztof 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:5) 7:7
2019-03-17 11:00 71 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 11:3 tak
1   A MACIUSZEK Wiesław W WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 1:0
2   B PASEK Kamil X ŁABOWSKI Józef 3:0 (13:11, 11:3, 11:5) 2:0
3   C PASEK Adrian Y PIECHOWICZ Marek 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 2:1
4   D TROJANOWSKI Dawid Z BERDYSZ Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 3:1
5   A MACIUSZEK Wiesław
PASEK Kamil
W ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
1:3 (8:11, 10:12, 11:1, 10:12) 3:2
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Adrian
X BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Dominik
3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7) 4:2
7   A MACIUSZEK Wiesław X ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 5:2
8   B PASEK Kamil W WOŹNIAK Dominik 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:9) 6:2
9   D TROJANOWSKI Dawid Y PIECHOWICZ Marek 3:2 (5:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:9) 7:2
10   C PASEK Adrian Z BERDYSZ Mariusz 3:2 (11:4, 11:9, 10:12, 9:11, 11:6) 8:2
11   A MACIUSZEK Wiesław Y PIECHOWICZ Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 9:2
12   C PASEK Adrian W WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B PASEK Kamil Z BERDYSZ Mariusz 3:2 (8:11, 17:15, 11:9, 5:11, 11:8) 10:3
14   D TROJANOWSKI Dawid X ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:6, 11:9, 6:11, 11:6) 11:3
2019-04-15 18:00 72 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 tak
1   A TABOR Marcin W FLOREK Sławomir 3:0 (11:7, 11:8, 14:12) 1:0
2   B JASIELSKI Marek X CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (5:11, 10:12, 11:13) 1:1
3   C BAŃBOR Andrzej Y DYCHTOŃ Jakub 1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 6:11) 1:2
4   D JASIELSKI Franciszek Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 1:3
5   A TABOR Marcin
NOSAL Mirosław
W FLOREK Sławomir
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (11:2, 4:11, 7:11, 4:11) 1:4
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:8, 11:8) 2:4
7   A TABOR Marcin X CHRABĄSZCZ Aleksandra 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 3:4
8   B JASIELSKI Marek W TATARCZUCH Marek 3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 11:6, 11:6) 4:4
9   D JASIELSKI Franciszek Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 4:5
10   C BAŃBOR Andrzej Z MOTYKA Tadeusz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) 4:6
11   A TABOR Marcin Y DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:7, 10:12, 12:10, 11:5) 5:6
12   C BAŃBOR Andrzej W TATARCZUCH Marek 0:3 (9:11, 0:11, 0:11) 5:7
13   B JASIELSKI Marek Z MOTYKA Tadeusz 1:3 (13:11, 6:11, 5:11, 6:11) 5:8
14   D JASIELSKI Franciszek X CHRABĄSZCZ Aleksandra 1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 5:9
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna TG "Sokół" Brzesko przejęła miejsce od GSWAL "Bogdański" Grybów.
Drużyna KS "Talar Team" Szczawa przejęła miejsce od KS "Start" Nowy Sącz II.
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.