III liga mężczyzn => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2019-04-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-14 11:00 94 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11 tak
1   A BĄCIO Konrad W PIEGZA Adrian 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B KULPA Arkadiusz X PIETRZAK Agnieszka 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 0:2
3   C MENSFELD Natalia Y MOREK Radosław 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 0:3
4   D SUŁKOWSKI Karol Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 1:3
5   A BĄCIO Konrad
KULPA Arkadiusz
W PIETRZAK Agnieszka
PIEGZA Adrian
0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 1:4
6   B SUŁKOWSKI Karol
MENSFELD Natalia
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A BĄCIO Konrad X PIETRZAK Agnieszka 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 1:6
8   B KULPA Arkadiusz W PIEGZA Adrian 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) 1:7
9   D SUŁKOWSKI Karol Y MOREK Radosław 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:2) 2:7
10   C MENSFELD Natalia Z BOLEK Łukasz 0:3 (0:11, 6:11, 4:11) 2:8
11   A BĄCIO Konrad Y MOREK Radosław 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 2:9
12   C MENSFELD Natalia W PIEGZA Adrian 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 7:11) 2:10
13   B KULPA Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 2:11
14   D SUŁKOWSKI Karol X PIETRZAK Agnieszka 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 3:11
2019-04-27 16:00 95 KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 9:5 tak
1   A BOGACZ Wojciech W KANTOR Jan 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 1:0
2   B KUSIAK Franciszek X MÓL Marcin 0:3 (8:11, 5:11, 3:11) 1:1
3   C CHUDZICKI Maksym Y WILK Paweł 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 1:2
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z URBAN Mariusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 2:2
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W KANTOR Jan
URBAN Mariusz
3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:2) 3:2
6   B KUSIAK Franciszek
CHUDZICKI Maksym
X WILK Paweł
MÓL Marcin
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 3:3
7   A BOGACZ Wojciech X MÓL Marcin 3:1 (14:16, 11:7, 11:6, 13:11) 4:3
8   B KUSIAK Franciszek W KANTOR Jan 2:3 (5:11, 11:7, 11:5, 11:13, 10:12) 4:4
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y WILK Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 5:4
10   C CHUDZICKI Maksym Z URBAN Mariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 6:4
11   A BOGACZ Wojciech Y WILK Paweł 3:1 (9:11, 11:8, 14:12, 11:7) 7:4
12   C CHUDZICKI Maksym W KANTOR Jan 3:2 (11:6, 6:11, 8:11, 11:6, 11:8) 8:4
13   B KUSIAK Franciszek Z URBAN Mariusz 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 8:5
14   D JABŁOŃSKI Paweł X MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:5
2019-04-27 14:00 96 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 tak
1   A GOŁDA Gabriel W GĄSIOR Natalia 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:7) 1:0
2   B RUPA Robert X ZAJĄC Anna 3:0 (14:12, 15:13, 11:9) 2:0
3   C PALACZ Mirosław Y SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (11:3, 10:12, 11:9, 11:6) 3:0
4   D JURZAK Łukasz Z SKUBA Emilia 3:1 (12:10, 12:10, 7:11, 11:7) 4:0
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
3:1 (11:4, 11:5, 11:13, 11:8) 5:0
6   B PALACZ Mirosław
RUPA Robert
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
3:2 (11:3, 10:12, 11:8, 6:11, 12:10) 6:0
7   A GOŁDA Gabriel X ZAJĄC Anna 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 12:10) 7:0
8   B RUPA Robert W GĄSIOR Natalia 3:2 (11:4, 8:11, 11:9, 10:12, 11:5) 8:0
9   D JURZAK Łukasz Y SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 11:6) 9:0
10   C PALACZ Mirosław Z SKUBA Emilia 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 10:0
11   A GOŁDA Gabriel Y SZTWIERTNIA Ilona 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:7) 11:0
12   C PALACZ Mirosław W GĄSIOR Natalia 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) 12:0
13   B RUPA Robert Z SKUBA Emilia 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 6:11, 11:8) 13:0
14   D JURZAK Łukasz X ZAJĄC Anna 2:3 (11:8, 11:8, 11:13, 10:12, 11:13) 13:1
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.