III liga mężczyzn => Grupa "słabsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2019-04-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-12 19:30 91 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 tak
1   A PIEGZA Adrian W GOŁDA Gabriel 2:3 (11:7, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B MOREK Radosław X RUPA Robert 2:3 (11:9, 3:11, 6:11, 11:7, 8:11) 0:2
3   C BOLEK Łukasz Y JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 11:13, 2:11) 0:3
4   D PIETRZAK Agnieszka Z PALACZ Mirosław 1:3 (4:11, 7:11, 13:11, 7:11) 0:4
5   A PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
W JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
2:3 (12:10, 11:8, 12:14, 7:11, 6:11) 0:5
6   B PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
X PALACZ Mirosław
RUPA Robert
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 0:6
7   A PIEGZA Adrian X RUPA Robert 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 1:6
8   B MOREK Radosław W GOŁDA Gabriel 1:3 (6:11, 11:9, 15:17, 9:11) 1:7
9   D PIETRZAK Agnieszka Y JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:8
10   C BOLEK Łukasz Z PALACZ Mirosław 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:7) 2:8
11   A PIEGZA Adrian Y JURZAK Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:5, 6:11) 2:9
12   C BOLEK Łukasz W GOŁDA Gabriel 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 11:13, 12:10) 3:9
13   B MOREK Radosław Z PALACZ Mirosław 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 5:11) 3:10
14   D PIETRZAK Agnieszka X RUPA Robert 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:7) 4:10
2019-05-12 18:00 92 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 tak
1   A BOGACZ Wojciech W SZTWIERTNIA Ilona 2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B CHUDZICKI Maksym X GĄSIOR Natalia 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 12:10) 1:1
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y SKUBA Emilia 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 14:12) 2:1
4   D OLCZAK Mariusz Z ZAJĄC Anna 2:3 (9:11, 9:11, 11:2, 11:8, 5:11) 2:2
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   B OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
2:3 (11:6, 9:11, 4:11, 11:8, 9:11) 2:4
7   A BOGACZ Wojciech X GĄSIOR Natalia 3:1 (11:9, 11:6, 4:11, 11:4) 3:4
8   B CHUDZICKI Maksym W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (9:11, 6:11, 13:11, 9:11) 3:5
9   D OLCZAK Mariusz Y SKUBA Emilia 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 6:11, 8:11) 3:6
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z ZAJĄC Anna 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:3) 4:6
11   A BOGACZ Wojciech Y SKUBA Emilia 3:0 (12:10, 18:16, 11:3) 5:6
12   C JABŁOŃSKI Paweł W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 5:11) 5:7
13   B CHUDZICKI Maksym Z ZAJĄC Anna 1:3 (6:11, 4:11, 15:13, 9:11) 5:8
14   D OLCZAK Mariusz X GĄSIOR Natalia 1:3 (11:2, 6:11, 8:11, 11:13) 5:9
2019-04-07 11:00 93 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów 3:11 tak
1   A MENSFELD Natalia W WILK Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B DOMITER Julia X NOWAK Marcin 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y MÓL Marcin 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 12:14, 10:12) 0:3
4   D GOLONKA Filip Z KANTOR Jan 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:6, 11:4) 1:3
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 1:4
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X MOTYKA Grzegorz
KANTOR Jan
1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 5:11) 1:5
7   A MENSFELD Natalia X NOWAK Marcin 1:3 (4:11, 4:11, 11:5, 2:11) 1:6
8   B DOMITER Julia W WILK Paweł 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 1:7
9   D GOLONKA Filip Y MÓL Marcin 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 1:8
10   C SUŁKOWSKI Karol Z KANTOR Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:8
11   A MENSFELD Natalia Y MÓL Marcin 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 2:9
12   C SUŁKOWSKI Karol W WILK Paweł 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:5) 3:9
13   B DOMITER Julia Z MOTYKA Grzegorz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:10
14   D GOLONKA Filip X NOWAK Marcin 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 8:11) 3:11
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.