III liga mężczyzn => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2019-04-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-17 18:30 76 ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 tak
1   A SURMA Krzysztof W PACH Łukasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 1:0
2   B KACHEL Mateusz X OBROCHTA Piotr 1:3 (11:3, 7:11, 2:11, 6:11) 1:1
3   C RACZEK Marcin Y MAGULSKI Damian 3:2 (12:10, 8:11, 9:11, 11:2, 11:4) 2:1
4   D PIETRZAK Antoni Z SOBCZAK Krzysztof 2:3 (11:9, 14:12, 8:11, 8:11, 13:15) 2:2
5   A PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
W OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
3:2 (14:16, 9:11, 11:7, 13:11, 11:7) 3:2
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
3:1 (16:14, 11:8, 12:14, 11:8) 4:2
7   A SURMA Krzysztof X OBROCHTA Piotr 3:0 (21:19, 14:12, 14:12) 5:2
8   B KUŹNIK Grzegorz W PACH Łukasz 2:3 (5:11, 11:5, 4:11, 11:9, 9:11) 5:3
9   D PIETRZAK Antoni Y MAGULSKI Damian 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 5:4
10   C RACZEK Marcin Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 6:4
11   A SURMA Krzysztof Y MAGULSKI Damian 2:3 (12:10, 9:11, 5:11, 12:10, 6:11) 6:5
12   C RACZEK Marcin W PACH Łukasz 3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:6) 7:5
13   B KUŹNIK Grzegorz Z SOBCZAK Krzysztof 2:3 (9:11, 11:9, 7:11, 11:9, 8:11) 7:6
14   D PIETRZAK Antoni X OBROCHTA Piotr 1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 6:11) 7:7
2019-04-06 16:00 77 UKS „Zarabie” Myślenice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 13:1 tak
1   A GDULA Adam W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 1:0
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 2:0
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y RAPUTA Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 3:0
4   D DUDZIAK Damian Z KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 4:0
5   A DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Grzegorz
3:1 (14:16, 11:7, 11:6, 11:6) 5:0
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 6:0
7   A GDULA Adam X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 16:14, 11:5) 7:0
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 8:0
9   D DUDZIAK Damian Y RAPUTA Tomasz 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 8:1
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z KLUZEK Grzegorz 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:9) 9:1
11   A GDULA Adam Y RAPUTA Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 11:4) 10:1
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 11:1
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 12:1
14   D DUDZIAK Damian X BIAŁY Sebastian 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 13:1
2019-04-12 18:00 78 MKS KSOS Kraków - „Siemacha” Kraków 7:7 tak
1   A WIERZBIŃSKI Marcin W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 4:11, 2:11) 0:1
2   B RADEK Arkadiusz X KUĆ Grzegorz 3:1 (10:12, 11:6, 15:13, 11:7) 1:1
3   C PEREK Nikodem Y RESZKA Jakub 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D KONSTANTYN Paweł Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 2:2
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W RESZKA Jakub
KUĆ Grzegorz
1:3 (11:13, 11:4, 8:11, 8:11) 2:3
6   B KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
X WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
2:3 (10:12, 9:11, 11:9, 11:9, 8:11) 2:4
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X KUĆ Grzegorz 0:3 (8:11, 6:11, 1:11) 2:5
8   B RADEK Arkadiusz W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (4:11, 3:11, 11:9, 11:4, 8:11) 2:6
9   D KONSTANTYN Paweł Y RESZKA Jakub 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:6) 3:6
10   C PEREK Nikodem Z WOJAS Bartłomiej 1:3 (11:5, 6:11, 5:11, 7:11) 3:7
11   A UTYLSKI Filip Y RESZKA Jakub 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 4:7
12   C PEREK Nikodem W GRATKOWSKI Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 5:7
13   B RADEK Arkadiusz Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) 6:7
14   D KONSTANTYN Paweł X KUĆ Grzegorz 3:1 (11:4, 11:4, 10:12, 16:14) 7:7
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.