III liga mężczyzn => Grupa "mocniejsza"
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 19:00 70 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W SURMA Krzysztof 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 8:11) 0:1
2   B BIAŁY Sebastian X PIETRZAK Antoni 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 4:11) 0:2
3   C RAPUTA Tomasz Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 1:2
4   D KLUZEK Sławomir Z RACZEK Marcin 3:2 (11:7, 11:7, 5:11, 2:11, 11:9) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (10:12, 11:5, 8:11, 11:5, 11:9) 3:2
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 3:3
7   A ZALEWSKI Krzysztof X PIETRZAK Antoni 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 3:4
8   B BIAŁY Sebastian W SURMA Krzysztof 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:6) 4:4
9   D KLUZEK Sławomir Y KACHEL Mateusz 3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:6, 11:7) 5:4
10   C RAPUTA Tomasz Z RACZEK Marcin 3:2 (5:11, 4:11, 11:9, 11:6, 11:6) 6:4
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y KACHEL Mateusz 3:1 (11:5, 10:12, 13:11, 11:4) 7:4
12   C RAPUTA Tomasz W SURMA Krzysztof 3:1 (11:6, 14:16, 12:10, 11:6) 8:4
13   B BIAŁY Sebastian Z RACZEK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 2:11) 8:5
14   D KLUZEK Sławomir X PIETRZAK Antoni 3:2 (11:5, 7:11, 3:11, 11:8, 11:9) 9:5
2019-03-16 16:30 71 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Siemacha” Kraków 7:7 tak
1   A OBROCHTA Piotr W GRATKOWSKI Jacek 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 7:11) 0:1
2   B PACH Łukasz X CNOTA Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 1:1
3   C SOBCZAK Krzysztof Y GŁĄB Damian 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D MAGULSKI Damian Z RESZKA Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8) 2:2
5   A OBROCHTA Piotr
MAGULSKI Damian
W RESZKA Jakub
CNOTA Jakub
3:1 (11:2, 5:11, 11:4, 11:1) 3:2
6   B SOBCZAK Krzysztof
PACH Łukasz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 3:3
7   A OBROCHTA Piotr X CNOTA Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 4:3
8   B PACH Łukasz W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:9, 3:11, 11:9, 6:11, 4:11) 4:4
9   D MAGULSKI Damian Y GŁĄB Damian 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11) 4:5
10   C SOBCZAK Krzysztof Z RESZKA Jakub 3:2 (13:15, 11:7, 12:10, 10:12, 11:4) 5:5
11   A OBROCHTA Piotr Y GŁĄB Damian 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 5:6
12   C SOBCZAK Krzysztof W GRATKOWSKI Jacek 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 8:11) 5:7
13   B PACH Łukasz Z RESZKA Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 16:14, 4:11, 11:5) 6:7
14   D MAGULSKI Damian X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 7:7
2019-03-23 14:30 72 MKS KSOS Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 tak
1   A PEREK Nikodem W GDULA Adam 1:3 (9:11, 12:10, 5:11, 10:12) 0:1
2   B UTYLSKI Filip X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (11:13, 9:11, 11:4, 9:11) 0:2
3   C RADEK Arkadiusz Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 4:11) 0:3
4   D KONSTANTYN Paweł Z DUDZIAK Damian 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (9:11, 8:11, 12:14) 1:4
6   B KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (11:8, 5:11, 5:11, 4:11) 1:5
7   A PEREK Nikodem X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 1:6
8   B UTYLSKI Filip W GDULA Adam 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 1:7
9   D KONSTANTYN Paweł Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (13:11, 13:11, 8:11, 11:6) 2:7
10   C RADEK Arkadiusz Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 11:2) 3:7
11   A PEREK Nikodem Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (9:11, 11:4, 7:11, 9:11) 3:8
12   C RADEK Arkadiusz W GDULA Adam 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 3:9
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 3:10
14   D KONSTANTYN Paweł X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:9, 7:11, 11:6, 9:11, 6:11) 3:11
12 | 13 | 14 | 15 | 16
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.