V liga rejon Nowy Targ
Runda: 2, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-03-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-16 14:00 71 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Unia” Naprawa 13:1
1   A BODNAR Marcin W KOWALCZYK Marek 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 1:0
2   B GALA Bartłomiej X MIREK Radosław 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 2:0
3   C BODNAR Michał Y TERLECKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 3:0
4   D GAŁUSZKA Paweł Z KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:3) 4:0
5   A BODNAR Marcin
GAŁUSZKA Paweł
W KOŁODZIEJCZYK Mateusz
KOWALCZYK Marek
3:0 (11:1, 11:4, 11:4) 5:0
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X TERLECKI Mirosław
MIREK Radosław
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 6:0
7   A BODNAR Marcin X MIREK Radosław 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 7:0
8   B GALA Bartłomiej W KOWALCZYK Marek 3:0 (11:1, 12:10, 11:5) 8:0
9   D GAŁUSZKA Paweł Y TERLECKI Mirosław 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 8:1
10   C BODNAR Michał Z KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 9:1
11   A BODNAR Marcin Y TERLECKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 10:1
12   C MACIEJCZYK Paweł W KOWALCZYK Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 11:1
13   B JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 12:1
14   D GAŁUSZKA Paweł X MIREK Radosław 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:5) 13:1
2019-03-18 18:00 72 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11
1   A BODZIONY Grzegorz W MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B LITWIAK Tadeusz X KOWALCZYK Michał 1:3 (16:18, 9:11, 11:3, 2:11) 0:2
3   C PSHENOV Viktor Y KWIATKOWSKI Kacper 0:3 (8:11, 11:13, 11:13) 0:3
4   D PALENIK Jerzy Z KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:13) 0:4
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   B PSHENOV Viktor
PALENIK Jerzy
X KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:2) 1:5
7   A BODZIONY Grzegorz X KOWALCZYK Michał 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:6
8   B LITWIAK Tadeusz W MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (11:13, 9:11, 10:12) 1:7
9   D PALENIK Jerzy Y KWIATKOWSKI Kacper 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 2:7
10   C PSHENOV Viktor Z KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (8:11, 3:11, 11:9, 9:11) 2:8
11   A BODZIONY Grzegorz Y KWIATKOWSKI Kacper 2:3 (11:9, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11) 2:9
12   C PSHENOV Viktor W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (11:4, 12:14, 3:11, 11:13) 2:10
13   B LITWIAK Tadeusz Z KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (4:11, 9:11, 12:14) 2:11
14   D PALENIK Jerzy X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 3:11
2019-03-15 18:00 73 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3
1   A KACHEL Jan W KORCZAK Natasza 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 1:0
2   B KACHEL Piotr X GNIADEK Piotr 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 2:0
3   C BANAŚ Jan Y JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 3:0
4   D GRAJNY Piotr Z LEŚNY Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) 4:0
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W KORCZAK Natasza
GNIADEK Piotr
3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 5:0
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X JACHYMIAK Krzysztof
LEŚNY Paweł
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 6:0
7   A KACHEL Jan X GNIADEK Piotr 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:7) 7:0
8   B KACHEL Piotr W KORCZAK Natasza 2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 7:11, 13:15) 7:1
9   D GRAJNY Piotr Y JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 8:1
10   C BANAŚ Jan Z LEŚNY Paweł 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 8:2
11   A KACHEL Jan Y JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 9:2
12   C BANAŚ Jan W KORCZAK Natasza 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:9, 11:4) 10:2
13   B KACHEL Piotr Z LEŚNY Paweł 0:3 (8:11, 10:12, 15:17) 10:3
14   D GRAJNY Piotr X GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 11:3
2019-03-14 18:00 74 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek 2:12
1   A LECH Maja W WĘGLARZ Patryk 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B MROCZKA Alicja X BIZOŃ Stefan 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C MRUGAŁA Jan Y SKRZYPIEC Dawid 3:1 (4:11, 11:7, 11:9, 11:5) 1:2
4   D KLAG Franciszek Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
W BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 3:11, 11:13) 1:4
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 1:5
7   A LECH Maja X BIZOŃ Stefan 2:3 (6:11, 11:8, 9:11, 11:9, 9:11) 1:6
8   B MROCZKA Alicja W WĘGLARZ Patryk 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D KLAG Franciszek Y SKRZYPIEC Dawid 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 1:8
10   C MRUGAŁA Jan Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 1:9
11   A LECH Maja Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (11:8, 4:11, 7:11, 9:11) 1:10
12   C MRUGAŁA Jan W WĘGLARZ Patryk 3:0 (14:12, 13:11, 14:12) 2:10
13   B MROCZKA Alicja Z SZEMIK Krzysztof 1:3 (4:11, 3:11, 11:7, 6:11) 2:11
14   D MARDUŁA Mateusz X BIZOŃ Stefan 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 2:12
2019-03-16 14:00 75 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund 6:8
1   A RAJDA Karol W KOLASA Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B WCISŁO Patryk X KOLASA Iwona 2:3 (11:3, 11:5, 5:11, 7:11, 9:11) 0:2
3   C STUDNICKA Anna Y KAMIŃSKA Martyna 1:3 (4:11, 11:5, 3:11, 7:11) 0:3
4   D KUBERA Dawid Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 12:10, 15:13) 1:3
5   A STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
W KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
0:3 (6:11, 4:11, 11:13) 1:4
6   B WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
X KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:9) 2:4
7   A RAJDA Karol X KOLASA Iwona 3:2 (11:4, 6:11, 11:6, 6:11, 11:6) 3:4
8   B WCISŁO Patryk W KOLASA Dawid 0:3 (8:11, 1:11, 6:11) 3:5
9   D KUBERA Dawid Y KAMIŃSKA Martyna 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 3:6
10   C STUDNICKA Anna Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 15:13, 11:4) 4:6
11   A RAJDA Karol Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 5:6
12   C STUDNICKA Anna W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 5:7
13   B WCISŁO Patryk Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 6:7
14   D KUBERA Dawid X KOLASA Iwona 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna LKS "Bank Spółdzielczy w Zatorze" Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.