V liga rejon Nowy Targ
Runda: 2, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-02-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-11 18:00 61 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13
1   A MROCZKA Alicja W BODNAR Michał 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B LECH Maja X GALA Bartłomiej 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C MRUGAŁA Jan Y BODNAR Marcin 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D KLAG Franciszek Z GALA Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:4
5   A MROCZKA Alicja
LECH Maja
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (6:11, 2:11, 7:11) 0:5
6   B KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
X BODNAR Marcin
GALA Dawid
2:3 (14:12, 2:11, 11:9, 4:11, 7:11) 0:6
7   A MROCZKA Alicja X GALA Bartłomiej 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 0:7
8   B LECH Maja W BODNAR Michał 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 0:8
9   D KLAG Franciszek Y BODNAR Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   C MRUGAŁA Jan Z GALA Dawid 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 6:11, 11:9) 1:9
11   A MROCZKA Alicja Y BODNAR Marcin 0:3 (2:11, 9:11, 8:11) 1:10
12   C MRUGAŁA Jan W BODNAR Michał 0:3 (3:11, 2:11, 12:14) 1:11
13   B LECH Maja Z GALA Dawid 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:12
14   D KLAG Franciszek X GALA Bartłomiej 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 1:13
2019-02-22 18:00 62 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III
2019-02-22 17:00 63 KS „Unia” Naprawa - ULKS „Lachowice” II 2:12
1   A JĘDRAL Robert W KACHEL Jan 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 7:11) 0:1
2   B KOWALCZYK Marek X GRAJNY Piotr 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 0:2
3   C KOŁODZIEJCZYK Mateusz Y KACHEL Piotr 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 1:2
4   D MIREK Radosław Z BANAŚ Jan 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 4:11) 1:3
5   A JĘDRAL Robert
KOWALCZYK Marek
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (5:11, 12:10, 3:11, 9:11) 1:4
6   B MIREK Radosław
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 8:11) 1:5
7   A JĘDRAL Robert X GRAJNY Piotr 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 7:11) 1:6
8   B KOWALCZYK Marek W KACHEL Jan 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 1:7
9   D MOSKAŁA Kamil Y KACHEL Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 1:8
10   C KOŁODZIEJCZYK Mateusz Z BANAŚ Jan 2:3 (7:11, 11:5, 10:12, 11:9, 18:20) 1:9
11   A JĘDRAL Robert Y KACHEL Piotr 2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 9:11, 14:16) 1:10
12   C KOŁODZIEJCZYK Mateusz W KACHEL Jan 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 11:13) 1:11
13   B KOWALCZYK Marek Z BANAŚ Jan 0:3 (10:12, 8:11, 10:12) 1:12
14   D MOSKAŁA Kamil X WIERZBICKA Marlena 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 2:12
2019-02-22 18:00 64 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3
1   A SKRZYPIEC Dawid W KORCZAK Natasza 3:0 (11:6, 15:13, 11:3) 1:0
2   B WĘGLARZ Patryk X ŚCIESZKA Karolina 3:1 (10:12, 11:3, 11:4, 11:5) 2:0
3   C BIZOŃ Stefan Y GNIADEK Piotr 2:3 (11:8, 7:11, 3:11, 11:9, 7:11) 2:1
4   D SZEMIK Krzysztof Z LEŚNY Paweł 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 3:1
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 4:1
6   B SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
X GNIADEK Piotr
LEŚNY Paweł
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:3) 5:1
7   A SKRZYPIEC Dawid X ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) 6:1
8   B WĘGLARZ Patryk W KORCZAK Natasza 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 7:1
9   D SZEMIK Krzysztof Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:5) 8:1
10   C BIZOŃ Stefan Z LEŚNY Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 8:2
11   A SKRZYPIEC Dawid Y GNIADEK Piotr 3:2 (11:9, 11:3, 3:11, 6:11, 11:5) 9:2
12   C ADAMCZYK Tomasz W KORCZAK Natasza 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 9:3
13   B WĘGLARZ Patryk Z LEŚNY Paweł 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 10:3
14   D SZEMIK Krzysztof X ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 11:3
2019-02-22 17:00 65 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 2:12
1   A STUDNICKA Anna W LITWIAK Tadeusz 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B KUBERA Dawid X PSHENOV Viktor 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C RAJDA Karol Y WŁODEK Sławomir 2:3 (6:11, 12:14, 11:9, 11:6, 9:11) 0:3
4   D WCISŁO Patryk Z BODZIONY Grzegorz 3:2 (11:13, 11:9, 6:11, 11:8, 11:8) 1:3
5   A WCISŁO Patryk
KUBERA Dawid
W BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 1:4
6   B STUDNICKA Anna
RAJDA Karol
X WŁODEK Sławomir
PSHENOV Viktor
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:5
7   A STUDNICKA Anna X PSHENOV Viktor 0:3 (4:11, 7:11, 1:11) 1:6
8   B KUBERA Dawid W LITWIAK Tadeusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 1:11) 1:7
9   D WCISŁO Patryk Y WŁODEK Sławomir 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:5, 11:7) 2:7
10   C RAJDA Karol Z BODZIONY Grzegorz 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 8:11) 2:8
11   A STUDNICKA Anna Y WŁODEK Sławomir 0:3 (7:11, 14:16, 8:11) 2:9
12   C RAJDA Karol W LITWIAK Tadeusz 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) 2:10
13   B KUBERA Dawid Z BODZIONY Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 2:11
14   D WCISŁO Patryk X PSHENOV Viktor 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna LKS "Bank Spółdzielczy w Zatorze" Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.