V liga rejon Tarnów
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-03-17
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-03-17 11:00 49 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 tak
1   A RĘBACZ Wojciech W SIKOŃ Maciej 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SKRZYŃSKI Janusz X MARTYKA Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 11:3, 11:6) 2:0
3   C DĄBROWA Bolesław Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:2 (4:11, 13:15, 12:10, 14:12, 11:8) 3:0
4   D KAJFASZ Krystian Z NAGEL Kacper 3:2 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 11:9) 4:0
5   A SKRZYŃSKI Janusz
RĘBACZ Wojciech
W OLSZAŃSKA Patrycja
SIKOŃ Maciej
3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 5:0
6   B DĄBROWA Bolesław
KAJFASZ Krystian
X MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 7:11) 5:1
7   A RĘBACZ Wojciech X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 6:1
8   B SKRZYŃSKI Janusz W SIKOŃ Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 12:10) 7:1
9   D KAJFASZ Krystian Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 8:1
10   C DĄBROWA Bolesław Z NAGEL Kacper 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:4) 9:1
11   A RĘBACZ Wojciech Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 10:1
12   C DĄBROWA Bolesław W SIKOŃ Maciej 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 11:1
13   B SKRZYŃSKI Janusz Z NAGEL Kacper 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:8) 12:1
14   D KAJFASZ Krystian X MARTYKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 12:2
15   A RĘBACZ Wojciech Z NAGEL Kacper 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 13:2
16   D KAJFASZ Krystian W SIKOŃ Maciej 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 14:2
17   B SKRZYŃSKI Janusz Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 15:2
18   C DĄBROWA Bolesław X MARTYKA Bartłomiej 3:2 (12:10, 11:6, 13:15, 8:11, 11:8) 16:2
2019-03-19 18:00 50 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Andrzej W PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 1:0
2   B KIJOWSKI Jan X PROCHAZKA Piotr 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 6:11) 1:1
3   C CICH Adrian Y KUDŁA Paweł 3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:9, 11:6) 2:1
4   D DĄBROŚ Stanisław Z WAJDA Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 3:1
5   A DĄBROŚ Stanisław
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Tomasz
3:2 (9:11, 11:13, 11:5, 11:6, 15:13) 4:1
6   B CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
X TOBIASZ Szymon
WAJDA Kamil
3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 5:1
7   A SZCZEPAŃSKI Andrzej X PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 6:1
8   B KIJOWSKI Jan W PROCHAZKA Tomasz 1:3 (5:11, 5:11, 11:6, 7:11) 6:2
9   D DĄBROŚ Stanisław Y KUDŁA Paweł 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 7:2
10   C CICH Adrian Z WAJDA Kamil 1:3 (11:5, 8:11, 5:11, 11:13) 7:3
11   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Y KUDŁA Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 8:3
12   C CICH Adrian W PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 1:11, 3:11) 8:4
13   B OSTROWSKI Artur Z WAJDA Kamil 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 8:5
14   D DĄBROŚ Stanisław X PROCHAZKA Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) 9:5
15   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Z WAJDA Kamil 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) 10:5
16   D MLECZKO Mateusz W PROCHAZKA Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 10:6
17   B OSTROWSKI Artur Y TOBIASZ Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 11:6
18   C CICH Adrian X PROCHAZKA Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 11:7
2019-03-14 18:00 51 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 tak
1   A BRZĘK Patrycja W PARA Eligiusz 1:3 (3:11, 14:12, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KANOWNIK Kajetan X KANIA Jan 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 0:2
3   C JELEŃ Michał Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 0:3
4   D GAJDA Rafał Z KORUS Paweł 3:1 (11:5, 11:1, 8:11, 11:9) 1:3
5   A BRZĘK Patrycja
JELEŃ Michał
W PARA Eligiusz
KANIA Jan
0:3 (1:11, 5:11, 5:11) 1:4
6   B KANOWNIK Kajetan
GAJDA Rafał
X PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:2 (11:5, 5:11, 12:10, 8:11, 11:7) 2:4
7   A BRZĘK Patrycja X KANIA Jan 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 2:5
8   B KANOWNIK Kajetan W PARA Eligiusz 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 2:6
9   D GAJDA Rafał Y PODGÓRSKI Jan 3:1 (9:11, 11:2, 11:6, 11:5) 3:6
10   C JELEŃ Michał Z KORUS Paweł 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) 3:7
11   A BRZĘK Patrycja Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 3:8
12   C JELEŃ Michał W KĄDZIOŁKA Gabriela 1:3 (14:12, 8:11, 5:11, 4:11) 3:9
13   B KANOWNIK Kajetan Z KORUS Paweł 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 3:10
14   D GAJDA Rafał X KANIA Jan 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 4:10
15   A BRZĘK Patrycja Z KORUS Paweł 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) 4:11
16   D GAJDA Rafał W KĄDZIOŁKA Gabriela 3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:6) 5:11
17   B KANOWNIK Kajetan Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (10:12, 5:11, 11:13) 5:12
18   C JELEŃ Michał X KANIA Jan 0:3 (1:11, 6:11, 8:11) 5:13
2019-03-17 11:00 52 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 tak
1   A BABRAL Stanisław W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KĄCKI Mateusz X RACHWAŁ Maciej 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:9) 1:1
3   C TROJAŃSKI Sebastian Y PIĘKOSZ Wacław 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D BRATOWNIK Julia Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) 2:2
5   A TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
W PIĘKOSZ Natalia
NOWAK Dawid
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 3:2
6   B BRATOWNIK Julia
KĄCKI Mateusz
X PIĘKOSZ Jakub
RACHWAŁ Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 4:2
7   A BABRAL Stanisław X RACHWAŁ Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 4:3
8   B KĄCKI Mateusz W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:3
9   D BRATOWNIK Julia Y PIĘKOSZ Wacław 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 6:3
10   C TROJAŃSKI Sebastian Z PIĘKOSZ Natalia 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 7:3
11   A KĄCKI Patryk Y PIĘKOSZ Wacław 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 8:11) 7:4
12   C TROJAŃSKI Sebastian W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 7:5
13   B KĄCKI Mateusz Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 8:5
14   D BRATOWNIK Julia X RACHWAŁ Maciej 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:9) 9:5
15   A KĄCKI Patryk Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 10:5
16   D BRATOWNIK Julia W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 11:5
17   B KĄCKI Mateusz Y PIĘKOSZ Wacław 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) 12:5
18   C TROJAŃSKI Sebastian X RACHWAŁ Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 13:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.