V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2018-12-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-14 16:30 36 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4
1   A WINIARSKI Adam W MRUGAŁA Jan 1:3 (10:12, 7:11, 12:10, 9:11) 0:1
2   B WINIARSKI Mieszko X LECH Maja 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:1
3   C BANDYK Katarzyna Y KLAG Franciszek 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 2:1
4   D KOMAR Janusz Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 3:1
5   A KOMAR Janusz
BANDYK Katarzyna
W DŁUGOPOLSKI Grzegorz
LECH Maja
3:0 (12:10, 12:10, 11:7) 4:1
6   B WINIARSKI Adam
WINIARSKI Mieszko
X KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:6, 4:11, 7:11, 11:5, 2:11) 4:2
7   A WINIARSKI Adam X LECH Maja 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:8) 5:2
8   B WINIARSKI Mieszko W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 5:3
9   D KOMAR Janusz Y KLAG Franciszek 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 6:3
10   C BANDYK Katarzyna Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:3
11   A WINIARSKI Adam Y KLAG Franciszek 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 8:3
12   C BANDYK Katarzyna W MRUGAŁA Jan 3:1 (14:12, 11:4, 6:11, 12:10) 9:3
13   B WINIARSKI Mieszko Z MROCZKA Alicja 1:3 (2:11, 4:11, 11:4, 8:11) 9:4
14   D KOMAR Janusz X LECH Maja 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 10:4
2018-12-08 14:00 37 MKS „Skawa” Wadowice III - LKS „Victoria” Nidek 1:13
1   A STUDNICKA Anna W BIZOŃ Stefan 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) 1:0
2   B KUBERA Dawid X WĘGLARZ Patryk 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 1:1
3   C WCISŁO Patryk Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (20:22, 9:11, 8:11) 1:2
4   D RAJDA Karol Z SKRZYPIEC Dawid 2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A WCISŁO Patryk
STUDNICKA Anna
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
2:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:5, 8:11) 1:4
6   B RAJDA Karol
KUBERA Dawid
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 5:11) 1:5
7   A STUDNICKA Anna X WĘGLARZ Patryk 2:3 (7:11, 2:11, 11:8, 12:10, 10:12) 1:6
8   B KUBERA Dawid W BIZOŃ Stefan 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 1:7
9   D RAJDA Karol Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 1:8
10   C WCISŁO Patryk Z SKRZYPIEC Dawid 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 1:9
11   A STUDNICKA Anna Y SZEMIK Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 1:10
12   C WCISŁO Patryk W BIZOŃ Stefan 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 1:11
13   B KUBERA Dawid Z SKRZYPIEC Dawid 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 1:12
14   D RAJDA Karol X WĘGLARZ Patryk 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 1:13
2018-12-07 18:00 38 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Tornado” Waksmund
2018-12-05 18:00 39 ULKS „Lachowice” II - KS „Unia” Naprawa 10:4
1   A KACHEL Jan W TERLECKI Mirosław 3:1 (11:4, 11:9, 7:11, 11:4) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y JĘDRAL Robert 3:2 (12:10, 12:14, 11:7, 7:11, 11:7) 3:0
4   D BANAŚ Jan Z KOWALCZYK Marek 2:3 (6:11, 11:3, 11:5, 9:11, 7:11) 3:1
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W TERLECKI Mirosław
JĘDRAL Robert
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:1
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOŁODZIEJCZYK Mateusz
KOWALCZYK Marek
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 5:1
7   A KACHEL Jan X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) 6:1
8   B GRAJNY Piotr W TERLECKI Mirosław 3:2 (15:17, 11:6, 11:6, 6:11, 14:12) 7:1
9   D BANAŚ Jan Y JĘDRAL Robert 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 7:2
10   C KACHEL Piotr Z KOWALCZYK Marek 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 14:16, 8:11) 7:3
11   A KACHEL Jan Y JĘDRAL Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 8:3
12   C KUTEK Edyta W TERLECKI Mirosław 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 8:4
13   B GRAJNY Piotr Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 9:4
14   D BANAŚ Jan X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 10:4
2018-12-07 18:00 40 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
1   A GNIADEK Piotr W BODNAR Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B JACHYMIAK Krzysztof X GALA Bartłomiej 1:3 (1:11, 4:11, 11:9, 2:11) 0:2
3   C KORCZAK Natasza Y BODNAR Michał 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 3:11) 0:3
4   D ŚCIESZKA Karolina Z GALA Dawid 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 0:4
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:5
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X BODNAR Marcin
GALA Dawid
1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:13) 0:6
7   A GNIADEK Piotr X GALA Bartłomiej 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:7
8   B JACHYMIAK Krzysztof W BODNAR Marcin 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:8
9   D LEŚNY Paweł Y BODNAR Michał 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 4:11) 0:9
10   C KORCZAK Natasza Z GALA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 0:10
11   A GNIADEK Piotr Y BODNAR Michał 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 0:11
12   C KORCZAK Natasza W BODNAR Marcin 0:3 (3:11, 13:15, 9:11) 0:12
13   B JACHYMIAK Krzysztof Z GALA Dawid 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 8:11) 0:13
14   D LEŚNY Paweł X GALA Bartłomiej 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.