V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2018-11-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-01 18:00 31 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
1   A ŚCIESZKA Karolina W WŁODEK Sławomir 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KORCZAK Natasza X BODZIONY Grzegorz 3:1 (16:14, 6:11, 11:6, 11:9) 2:0
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y LITWIAK Tadeusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D GNIADEK Piotr Z PSHENOV Viktor 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 2:2
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:9) 3:2
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X WŁODEK Sławomir
LITWIAK Tadeusz
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 3:3
7   A ŚCIESZKA Karolina X WINIARSKI Adam 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:3) 4:3
8   B KORCZAK Natasza W ZIÓŁKO Izaak 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 5:3
9   D GNIADEK Piotr Y LITWIAK Tadeusz 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 5:4
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z BANDYK Katarzyna 2:3 (4:11, 11:3, 9:11, 12:10, 7:11) 5:5
11   A ŚCIESZKA Karolina Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (7:11, 9:11, 11:3, 12:10, 8:11) 5:6
12   C JACHYMIAK Krzysztof W ZIÓŁKO Izaak 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 5:7
13   B KORCZAK Natasza Z BANDYK Katarzyna 0:3 (1:11, 9:11, 7:11) 5:8
14   D GNIADEK Piotr X WINIARSKI Adam 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 5:9
2018-12-01 14:00 32 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS Piotrowice II ^A
2018-11-30 17:00 33 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ III
2018-11-30 18:00 34 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2
1   A KOLASA Dawid W RAJDA Karol 3:1 (11:4, 11:13, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KOLASA Iwona X WCISŁO Patryk 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:0
3   C KAMIŃSKA Martyna Y STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 13:11, 13:11) 3:0
4   D KUNKA Aleksandra Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 4:0
5   A KOLASA Iwona
KAMIŃSKA Martyna
W WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 10:12, 11:8) 5:0
6   B KOLASA Dawid
KUNKA Aleksandra
X ZAJDA Bartłomiej
STUDNICKA Anna
3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 6:0
7   A KOLASA Dawid X WCISŁO Patryk 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 7:0
8   B KOLASA Iwona W RAJDA Karol 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 8:0
9   D KUNKA Aleksandra Y STUDNICKA Anna 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) 8:1
10   C KAMIŃSKA Martyna Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 9:1
11   A KOLASA Dawid Y STUDNICKA Anna 3:0 (11:8, 11:2, 11:1) 10:1
12   C KAMIŃSKA Martyna W RAJDA Karol 3:1 (11:6, 11:6, 1:11, 11:9) 11:1
13   B KOLASA Iwona Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 12:1
14   D KUNKA Aleksandra X WCISŁO Patryk 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 12:2
2018-11-30 18:00 35 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ V 11:3
1   A SKRZYPIEC Dawid W MRUGAŁA Jan 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:8, 9:11) 0:1
2   B WĘGLARZ Patryk X MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 1:1
3   C SZEMIK Krzysztof Y KLAG Franciszek 3:0 (12:10, 11:4, 11:3) 2:1
4   D GIBAS Piotr Z LECH Maja 1:3 (11:4, 6:11, 8:11, 3:11) 2:2
5   A SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
W KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
3:0 (12:10, 11:4, 12:10) 3:2
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:4) 4:2
7   A SKRZYPIEC Dawid X MROCZKA Alicja 3:0 (11:3, 11:1, 11:6) 5:2
8   B WĘGLARZ Patryk W MRUGAŁA Jan 3:0 (15:13, 11:4, 11:1) 6:2
9   D BIZOŃ Stefan Y KLAG Franciszek 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) 7:2
10   C SZEMIK Krzysztof Z LECH Maja 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 8:2
11   A ZOŃ Bartosz Y KLAG Franciszek 2:3 (11:2, 4:11, 5:11, 12:10, 10:12) 8:3
12   C SZEMIK Krzysztof W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 9:3
13   B WĘGLARZ Patryk Z LECH Maja 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 10:3
14   D BIZOŃ Stefan X MROCZKA Alicja 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.