V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2018-11-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-22 18:00 26 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek 4:10
1   A LITWIAK Tadeusz W SKRZYPIEC Dawid 2:3 (3:11, 11:4, 7:11, 11:9, 5:11) 0:1
2   B BODZIONY Grzegorz X SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:6, 12:10, 5:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C WŁODEK Sławomir Y BIZOŃ Stefan 0:3 (7:11, 9:11, 12:14) 0:3
4   D PSHENOV Viktor Z WĘGLARZ Patryk 2:3 (11:5, 10:12, 6:11, 11:6, 8:11) 0:4
5   A BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
3:2 (11:9, 8:11, 6:11, 11:8, 11:6) 1:4
6   B BANDYK Katarzyna
PSHENOV Viktor
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 9:11) 1:5
7   A LITWIAK Tadeusz X SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 2:5
8   B BODZIONY Grzegorz W SKRZYPIEC Dawid 1:3 (4:11, 9:11, 11:9, 8:11) 2:6
9   D PSHENOV Viktor Y BIZOŃ Stefan 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 3:6
10   C WŁODEK Sławomir Z WĘGLARZ Patryk 3:0 (14:12, 13:11, 11:8) 4:6
11   A LITWIAK Tadeusz Y BIZOŃ Stefan 2:3 (6:11, 11:6, 8:11, 12:10, 12:14) 4:7
12   C WINIARSKI Mieszko W SKRZYPIEC Dawid 0:3 (8:11, 3:11, 1:11) 4:8
13   B BANDYK Katarzyna Z WĘGLARZ Patryk 0:3 (8:11, 1:11, 6:11) 4:9
14   D PSHENOV Viktor X SZEMIK Krzysztof 2:3 (7:11, 11:6, 8:11, 11:9, 6:11) 4:10
2019-01-15 18:00 27 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 6:8
1   A MRUGAŁA Jan W KOLASA Dawid 2:3 (11:7, 9:11, 11:7, 5:11, 6:11) 0:1
2   B MROCZKA Alicja X KOLASA Iwona 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 0:2
3   C MARDUŁA Mateusz Y KAMIŃSKA Martyna 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 0:3
4   D KLAG Franciszek Z KUNKA Aleksandra 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8) 1:3
5   A KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
W KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 1:4
6   B MROCZKA Alicja
MARDUŁA Mateusz
X KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:2 (11:6, 9:11, 12:10, 9:11, 11:8) 2:4
7   A MRUGAŁA Jan X KOLASA Iwona 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:2, 15:13) 3:4
8   B MROCZKA Alicja W KOLASA Dawid 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:5
9   D KLAG Franciszek Y KAMIŃSKA Martyna 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 3:6
10   C MARDUŁA Mateusz Z KUNKA Aleksandra 3:1 (11:5, 11:7, 4:11, 12:10) 4:6
11   A MRUGAŁA Jan Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:6
12   C MARDUŁA Mateusz W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 5:7
13   B MROCZKA Alicja Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 6:7
14   D KLAG Franciszek X KOLASA Iwona 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 6:8
2018-11-24 14:00 28 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa 7:7
1   A KUBERA Dawid W TERLECKI Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B WCISŁO Patryk X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:3) 1:1
3   C STUDNICKA Anna Y MOSKAŁA Kamil 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D RAJDA Karol Z MIREK Radosław 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) 2:2
5   A WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
W TERLECKI Mirosław
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 2:3
6   B STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
X MIREK Radosław
MOSKAŁA Kamil
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 3:3
7   A KUBERA Dawid X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 3:4
8   B WCISŁO Patryk W TERLECKI Mirosław 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) 3:5
9   D RAJDA Karol Y MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 4:5
10   C STUDNICKA Anna Z MIREK Radosław 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) 5:5
11   A KUBERA Dawid Y MOSKAŁA Kamil 2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 11:9, 9:11) 5:6
12   C STUDNICKA Anna W TERLECKI Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 5:7
13   B WCISŁO Patryk Z MIREK Radosław 3:2 (11:5, 12:10, 7:11, 5:11, 11:8) 6:7
14   D RAJDA Karol X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:8) 7:7
2018-11-21 18:00 29 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13
1   A GRAJNY Piotr W BODNAR Marcin 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B KACHEL Jan X RUPA Robert 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) 0:2
3   C BANAŚ Jan Y GALA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 0:3
4   D KACHEL Piotr Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 7:11, 15:17) 0:4
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W BODNAR Marcin
RUPA Robert
1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 1:11) 0:5
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X BODNAR Michał
GALA Dawid
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A GRAJNY Piotr X RUPA Robert 1:3 (10:12, 14:12, 9:11, 9:11) 0:7
8   B KACHEL Jan W BODNAR Marcin 1:3 (11:6, 6:11, 2:11, 8:11) 0:8
9   D KACHEL Piotr Y GALA Dawid 1:3 (4:11, 11:7, 8:11, 6:11) 0:9
10   C BANAŚ Jan Z BODNAR Michał 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 0:10
11   A GRAJNY Piotr Y GALA Dawid 3:1 (11:7, 22:20, 7:11, 11:5) 1:10
12   C BANAŚ Jan W JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 7:11) 1:11
13   B KACHEL Jan Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) 1:12
14   D KACHEL Piotr X RUPA Robert 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) 1:13
2018-11-24 17:00 30 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.