V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2018-11-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-10 17:00 21 LKS Piotrowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec ^A
2018-11-07 18:00 22 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A ŚCIESZKA Karolina W GRAJNY Piotr 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B KORCZAK Natasza X KACHEL Jan 0:3 (8:11, 11:13, 9:11) 0:2
3   C GNIADEK Piotr Y BANAŚ Jan 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 17:15) 1:2
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:4, 15:13) 2:2
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) 2:3
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) 3:3
7   A ŚCIESZKA Karolina X KACHEL Jan 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 3:4
8   B KORCZAK Natasza W GRAJNY Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 3:5
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y BANAŚ Jan 2:3 (7:11, 13:11, 11:3, 8:11, 9:11) 3:6
10   C GNIADEK Piotr Z KACHEL Piotr 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 6:11) 3:7
11   A ŚCIESZKA Karolina Y BANAŚ Jan 1:3 (6:11, 11:4, 9:11, 9:11) 3:8
12   C GNIADEK Piotr W GRAJNY Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 3:9
13   B KORCZAK Natasza Z KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 5:11, 12:10, 11:9) 4:9
14   D JACHYMIAK Krzysztof X KACHEL Jan 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 4:10
2018-11-10 14:00 23 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-11-09 17:00 24 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5
1   A TERLECKI Mirosław W MRUGAŁA Jan 3:2 (8:11, 7:11, 11:4, 11:7, 11:6) 1:0
2   B MOSKAŁA Kamil X MROCZKA Alicja 3:0 (11:1, 11:4, 11:7) 2:0
3   C MIREK Radosław Y LECH Maja 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 2:1
4   D KOWALCZYK Bartosz Z KLAG Franciszek 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:7) 3:1
5   A MOSKAŁA Kamil
KOWALCZYK Bartosz
W KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
3:2 (5:11, 3:11, 11:4, 11:5, 11:2) 4:1
6   B TERLECKI Mirosław
MIREK Radosław
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 5:1
7   A TERLECKI Mirosław X MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 6:1
8   B MOSKAŁA Kamil W MRUGAŁA Jan 0:3 (12:14, 2:11, 7:11) 6:2
9   D KOWALCZYK Bartosz Y LECH Maja 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 6:3
10   C MIREK Radosław Z KLAG Franciszek 3:2 (9:11, 6:11, 11:3, 11:7, 11:8) 7:3
11   A TERLECKI Mirosław Y LECH Maja 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 8:3
12   C MIREK Radosław W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 8:4
13   B MOSKAŁA Kamil Z KLAG Franciszek 3:1 (11:5, 9:11, 12:10, 12:10) 9:4
14   D KOWALCZYK Bartosz X MROCZKA Alicja 1:3 (13:11, 9:11, 11:13, 3:11) 9:5
2018-11-09 18:00 25 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Victoria” Nidek 8:6
1   A KOLASA Iwona W GIBAS Piotr 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:6) 1:0
2   B KAMIŃSKA Martyna X WĘGLARZ Patryk 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 1:1
3   C KOLASA Dawid Y BIZOŃ Stefan 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:8) 2:1
4   D KUNKA Aleksandra Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
W BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
0:3 (9:11, 13:15, 8:11) 2:3
6   B KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
X WĘGLARZ Patryk
GIBAS Piotr
3:1 (11:6, 13:15, 11:6, 11:6) 3:3
7   A KOLASA Iwona X WĘGLARZ Patryk 3:2 (12:10, 7:11, 7:11, 11:7, 11:7) 4:3
8   B KAMIŃSKA Martyna W GIBAS Piotr 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 12:10) 5:3
9   D KUNKA Aleksandra Y BIZOŃ Stefan 0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 5:4
10   C KOLASA Dawid Z SZEMIK Krzysztof 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:7) 6:4
11   A KOLASA Iwona Y BIZOŃ Stefan 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) 7:4
12   C KOLASA Dawid W GIBAS Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 8:4
13   B KAMIŃSKA Martyna Z SZEMIK Krzysztof 1:3 (6:11, 11:8, 2:11, 9:11) 8:5
14   D KUNKA Aleksandra X WĘGLARZ Patryk 0:3 (2:11, 9:11, 8:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.