V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-26 17:00 16 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Tornado” Waksmund
2018-10-26 18:00 17 LKS „Victoria” Nidek - KS „Unia” Naprawa 11:3
1   A SKRZYPIEC Dawid W JĘDRAL Robert 3:2 (11:4, 10:12, 5:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B SZEMIK Krzysztof X MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 2:0
3   C WĘGLARZ Patryk Y TERLECKI Mirosław 1:3 (11:6, 12:14, 1:11, 6:11) 2:1
4   D ŁOCHAŃSKI Seweryn Z MIREK Radosław 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 3:1
5   A WĘGLARZ Patryk
ŁOCHAŃSKI Seweryn
W TERLECKI Mirosław
JĘDRAL Robert
1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 5:11) 3:2
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X MIREK Radosław
MOSKAŁA Kamil
3:0 (11:3, 11:1, 11:3) 4:2
7   A SKRZYPIEC Dawid X MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:4, 11:1, 12:10) 5:2
8   B SZEMIK Krzysztof W JĘDRAL Robert 3:2 (6:11, 11:13, 19:17, 11:7, 11:9) 6:2
9   D BIZOŃ Stefan Y TERLECKI Mirosław 3:1 (11:4, 5:11, 11:7, 11:7) 7:2
10   C WĘGLARZ Patryk Z MIREK Radosław 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 8:2
11   A SKRZYPIEC Dawid Y TERLECKI Mirosław 1:3 (5:11, 13:11, 18:20, 6:11) 8:3
12   C WĘGLARZ Patryk W JĘDRAL Robert 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 9:3
13   B SZEMIK Krzysztof Z MIREK Radosław 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 10:3
14   D BIZOŃ Stefan X MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 11:3
2018-10-27 14:00 18 MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-11-06 18:00 19 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0
1   A MRUGAŁA Bartłomiej W ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 1:0
2   B KOWALKOWSKI Maciej X LEŚNY Paweł 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 2:0
3   C KOWALCZYK Michał Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 3:0
4   D KWIATKOWSKI Kacper Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (16:14, 15:13, 12:10) 4:0
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 5:0
6   B KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
X JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
3:1 (11:6, 15:17, 11:3, 11:7) 6:0
7   A MRUGAŁA Bartłomiej X LEŚNY Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 7:0
8   B KOWALKOWSKI Maciej W ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 8:0
9   D KWIATKOWSKI Kacper Y GNIADEK Piotr 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 13:11, 12:10) 9:0
10   C KOWALCZYK Michał Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 10:0
11   A MRUGAŁA Bartłomiej Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 11:0
12   C KOWALCZYK Michał W ŚCIESZKA Karolina 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 12:0
13   B KOWALKOWSKI Maciej Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 13:0
14   D KWIATKOWSKI Kacper X LEŚNY Paweł 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:5) 14:0
2018-10-26 18:00 20 ULKS „Lachowice” II - LKS Piotrowice II ^A
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.