V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2018-10-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-19 18:00 11 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
1   A KACHEL Jan W PALENIK Jerzy 1:3 (10:12, 13:11, 10:12, 5:11) 0:1
2   B GRAJNY Piotr X WINIARSKI Adam 3:0 (11:1, 11:2, 11:1) 1:1
3   C BANAŚ Jan Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (5:11, 11:5, 8:11, 11:5, 8:11) 1:2
4   D KACHEL Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9) 2:2
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 10:12, 5:11) 2:3
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Jan
X WŁODEK Sławomir
PALENIK Jerzy
3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 3:3
7   A KACHEL Jan X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 4:3
8   B GRAJNY Piotr W PALENIK Jerzy 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D KACHEL Piotr Y LITWIAK Tadeusz 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:13) 4:5
10   C BANAŚ Jan Z WŁODEK Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 4:6
11   A KACHEL Jan Y LITWIAK Tadeusz 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 11:5, 11:5) 5:6
12   C BANAŚ Jan W PALENIK Jerzy 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:4, 12:10) 6:6
13   B GRAJNY Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:0 (11:6, 11:2, 11:9) 7:6
14   D KACHEL Piotr X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 8:6
2018-10-20 17:00 12 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III ^A
2018-10-25 18:00 13 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2
1   A ŚCIESZKA Karolina W RAJDA Karol 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 1:0
2   B KORCZAK Natasza X ZAJDA Bartłomiej 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:4) 2:0
3   C LEŚNY Paweł Y WCISŁO Patryk 1:3 (5:11, 11:8, 12:14, 9:11) 2:1
4   D GNIADEK Piotr Z STUDNICKA Anna 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 3:1
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W WCISŁO Patryk
RAJDA Karol
3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 4:1
6   B GNIADEK Piotr
LEŚNY Paweł
X ZAJDA Bartłomiej
STUDNICKA Anna
3:0 (12:10, 14:12, 12:10) 5:1
7   A ŚCIESZKA Karolina X ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 6:1
8   B KORCZAK Natasza W RAJDA Karol 3:1 (6:11, 11:5, 11:3, 11:6) 7:1
9   D GNIADEK Piotr Y WCISŁO Patryk 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 6:11) 7:2
10   C LEŚNY Paweł Z STUDNICKA Anna 3:0 (15:13, 11:8, 14:12) 8:2
11   A ŚCIESZKA Karolina Y WCISŁO Patryk 3:2 (3:11, 11:9, 7:11, 11:6, 11:8) 9:2
12   C LEŚNY Paweł W RAJDA Karol 3:2 (11:7, 6:11, 12:10, 8:11, 11:6) 10:2
13   B KORCZAK Natasza Z STUDNICKA Anna 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 11:2
14   D GNIADEK Piotr X ZAJDA Bartłomiej 3:1 (6:11, 12:10, 13:11, 11:8) 12:2
2018-10-20 14:00 14 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2
1   A GAŁUSZKA Paweł W MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 1:0
2   B GALA Dawid X LECH Maja 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 2:0
3   C MACIEJCZYK Paweł Y MRUGAŁA Jan 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 6:11) 2:1
4   D BIELAŃSKI Dariusz Z KLAG Franciszek 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 3:1
5   A GALA Dawid
MACIEJCZYK Paweł
W KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:1
6   B BIELAŃSKI Dariusz
GAŁUSZKA Paweł
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:0 (12:10, 12:10, 11:5) 5:1
7   A GAŁUSZKA Paweł X LECH Maja 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:4) 6:1
8   B GALA Dawid W MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 7:1
9   D BIELAŃSKI Dariusz Y MRUGAŁA Jan 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:4) 8:1
10   C MACIEJCZYK Paweł Z KLAG Franciszek 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) 9:1
11   A GAŁUSZKA Paweł Y MRUGAŁA Jan 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 6:11) 9:2
12   C MACIEJCZYK Paweł W MROCZKA Alicja 3:1 (11:4, 6:11, 11:5, 11:6) 10:2
13   B GALA Dawid Z KLAG Franciszek 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 11:2
14   D BIELAŃSKI Dariusz X LECH Maja 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:8) 12:2
2018-10-19 17:00 15 KS „Unia” Naprawa - UKS „Tornado” Waksmund 9:5
1   A TERLECKI Mirosław W KOLASA Dawid 3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:9, 14:12) 1:0
2   B MOSKAŁA Kamil X KOLASA Iwona 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 4:11, 10:12) 1:1
3   C JĘDRAL Robert Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 2:1
4   D MIREK Radosław Z KUNKA Aleksandra 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:4) 3:1
5   A TERLECKI Mirosław
JĘDRAL Robert
W KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:2) 4:1
6   B MIREK Radosław
MOSKAŁA Kamil
X KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
2:3 (11:4, 11:7, 8:11, 8:11, 9:11) 4:2
7   A TERLECKI Mirosław X KOLASA Iwona 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 5:2
8   B MOSKAŁA Kamil W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 5:3
9   D MIREK Radosław Y KAMIŃSKA Martyna 1:3 (11:6, 9:11, 3:11, 12:14) 5:4
10   C JĘDRAL Robert Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 6:4
11   A TERLECKI Mirosław Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 7:4
12   C JĘDRAL Robert W KOLASA Dawid 3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 11:8) 8:4
13   B MOSKAŁA Kamil Z KUNKA Aleksandra 3:1 (11:3, 11:5, 7:11, 12:10) 9:4
14   D MIREK Radosław X KOLASA Iwona 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.