V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-08 18:00 6 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 11:3
1   A PALENIK Jerzy W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 1:0
2   B WŁODEK Sławomir X MIREK Radosław 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) 2:0
3   C BODZIONY Grzegorz Y TERLECKI Mirosław 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 2:1
4   D BANDYK Katarzyna Z MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 3:1
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W TERLECKI Mirosław
MIREK Radosław
3:1 (11:4, 7:11, 11:7, 16:14) 4:1
6   B WŁODEK Sławomir
WINIARSKI Adam
X MOSKAŁA Kamil
KOWALCZYK Bartosz
3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 5:1
7   A PALENIK Jerzy X MIREK Radosław 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 6:1
8   B WŁODEK Sławomir W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 7:1
9   D BANDYK Katarzyna Y TERLECKI Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 7:2
10   C BODZIONY Grzegorz Z MOSKAŁA Kamil 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 8:2
11   A PALENIK Jerzy Y TERLECKI Mirosław 2:3 (7:11, 4:11, 11:4, 11:8, 7:11) 8:3
12   C BODZIONY Grzegorz W KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:1, 11:7, 11:4) 9:3
13   B WŁODEK Sławomir Z MOSKAŁA Kamil 3:1 (6:11, 11:7, 14:12, 11:6) 10:3
14   D BANDYK Katarzyna X MIREK Radosław 3:0 (11:2, 11:6, 13:11) 11:3
2018-10-05 18:00 7 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 2:12
1   A ŁOCHAŃSKI Seweryn W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 4:11) 0:1
2   B BIZOŃ Stefan X RUPA Robert 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C WĘGLARZ Patryk Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D SZEMIK Krzysztof Z MACIEJCZYK Paweł 2:3 (11:7, 7:11, 11:4, 11:13, 8:11) 0:4
5   A SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
W PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 0:5
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
MACIEJCZYK Paweł
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 0:6
7   A ŁOCHAŃSKI Seweryn X RUPA Robert 0:3 (11:13, 3:11, 8:11) 0:7
8   B BIZOŃ Stefan W PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:5, 13:11, 2:11, 6:11, 8:11) 0:8
9   D SZEMIK Krzysztof Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:7) 1:8
10   C SKRZYPIEC Dawid Z MACIEJCZYK Paweł 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 12:10) 2:8
11   A ŁOCHAŃSKI Seweryn Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 2:9
12   C SKRZYPIEC Dawid W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (2:11, 5:11, 11:5, 11:13) 2:10
13   B BIZOŃ Stefan Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 2:11
14   D SZEMIK Krzysztof X RUPA Robert 2:3 (11:13, 11:3, 11:9, 8:11, 8:11) 2:12
2018-10-05 18:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12
1   A MRUGAŁA Jan W KORCZAK Natasza 2:3 (6:11, 9:11, 14:12, 11:8, 9:11) 0:1
2   B LECH Maja X ŚCIESZKA Karolina 0:3 (2:11, 5:11, 4:11) 0:2
3   C KLAG Franciszek Y GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 0:3
4   D MROCZKA Alicja Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 0:4
5   A KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
W JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 0:5
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 1:5
7   A MRUGAŁA Jan X ŚCIESZKA Karolina 2:3 (18:16, 11:7, 6:11, 7:11, 6:11) 1:6
8   B LECH Maja W KORCZAK Natasza 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 1:7
9   D MROCZKA Alicja Y GNIADEK Piotr 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) 1:8
10   C KLAG Franciszek Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (1:11, 2:11, 1:11) 1:9
11   A MRUGAŁA Jan Y GNIADEK Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:8) 2:9
12   C KLAG Franciszek W KORCZAK Natasza 0:3 (1:11, 6:11, 6:11) 2:10
13   B LECH Maja Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (11:7, 8:11, 2:11, 6:11) 2:11
14   D MROCZKA Alicja X LEŚNY Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 2:12
2018-10-06 14:00 9 MKS „Skawa” Wadowice III - LKS Piotrowice II 1:13^A
1   A WCISŁO Patryk W JANUŚ Karolina 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B STUDNICKA Anna X PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (11:13, 5:11, 9:11) 0:2
3   C KUBERA Dawid Y JANUŚ Weronika 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 0:3
4   D ZAJDA Bartłomiej Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:4
5   A STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
W PIEKARCZYK Zuzanna
JANUŚ Karolina
0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:5
6   B WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
X STASZCZAK Zuzanna
JANUŚ Weronika
0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 0:6
7   A WCISŁO Patryk X PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 1:6
8   B STUDNICKA Anna W JANUŚ Karolina 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) 1:7
9   D ZAJDA Bartłomiej Y JANUŚ Weronika 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 1:8
10   C RAJDA Karol Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:9
11   A WCISŁO Patryk Y JANUŚ Weronika 0:3 (5:11, 13:15, 4:11) 1:10
12   C RAJDA Karol W JANUŚ Karolina 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 1:11
13   B STUDNICKA Anna Z STASZCZAK Zuzanna 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:12
14   D ZAJDA Bartłomiej X PIEKARCZYK Zuzanna 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:13
2018-11-07 20:00 10 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5
1   A KOWALKOWSKI Maciej W GRAJNY Piotr 3:2 (10:12, 12:10, 10:12, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KOWALCZYK Michał X KACHEL Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 2:0
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y BANAŚ Jan 3:1 (13:11, 9:11, 11:6, 11:7) 3:0
4   D KWIATKOWSKI Kacper Z KACHEL Piotr 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) 4:0
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 5:0
6   B KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 6:11) 5:1
7   A KOWALKOWSKI Maciej X KACHEL Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 6:1
8   B KOWALCZYK Michał W GRAJNY Piotr 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 7:11) 6:2
9   D KWIATKOWSKI Kacper Y BANAŚ Jan 2:3 (13:15, 19:17, 11:8, 8:11, 4:11) 6:3
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z KACHEL Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 7:3
11   A KOWALKOWSKI Maciej Y BANAŚ Jan 3:1 (11:2, 14:12, 7:11, 11:2) 8:3
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W GRAJNY Piotr 2:3 (11:5, 6:11, 11:9, 11:13, 9:11) 8:4
13   B KOWALCZYK Michał Z KACHEL Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 9:4
14   D KWIATKOWSKI Kacper X KACHEL Jan 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 6:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.