V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2018-09-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-09-19 18:00 1 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
1   A MRUGAŁA Bartłomiej W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:7, 11:9, 14:12) 1:0
2   B KOWALKOWSKI Maciej X PSHENOV Viktor 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) 2:0
3   C KOWALCZYK Michał Y LITWIAK Tadeusz 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 2:1
4   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz Z PALENIK Jerzy 2:3 (11:8, 14:16, 6:11, 11:9, 5:11) 2:2
5   A KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
W BANDYK Katarzyna
PSHENOV Viktor
3:0 (12:10, 11:8, 16:14) 3:2
6   B KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
X LITWIAK Tadeusz
PALENIK Jerzy
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 4:2
7   A MRUGAŁA Bartłomiej X PSHENOV Viktor 1:3 (6:11, 13:11, 9:11, 10:12) 4:3
8   B KOWALKOWSKI Maciej W BANDYK Katarzyna 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 5:3
9   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (14:12, 11:9, 11:3) 6:3
10   C KOWALCZYK Michał Z PALENIK Jerzy 3:2 (11:13, 11:6, 9:11, 11:7, 12:10) 7:3
11   A MRUGAŁA Bartłomiej Y LITWIAK Tadeusz 3:1 (12:10, 11:3, 9:11, 11:4) 8:3
12   C KOWALCZYK Michał W WINIARSKI Adam 3:0 (15:13, 11:4, 11:7) 9:3
13   B KOWALKOWSKI Maciej Z PALENIK Jerzy 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 10:3
14   D DŁUGOPOLSKI Grzegorz X PSHENOV Viktor 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 10:4
2018-09-21 18:00 2 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4
1   A KACHEL Jan W STUDNICKA Anna 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 1:0
2   B BANAŚ Jan X WCISŁO Patryk 3:1 (11:8, 5:11, 11:9, 14:12) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y KUBERA Dawid 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9) 3:0
4   D SAŁAPATEK Tomasz Z ZAJDA Bartłomiej 3:2 (11:5, 6:11, 13:11, 6:11, 11:8) 4:0
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
1:3 (6:11, 11:8, 3:11, 10:12) 4:1
6   B KACHEL Jan
SAŁAPATEK Tomasz
X WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
2:3 (6:11, 11:9, 5:11, 11:6, 6:11) 4:2
7   A KACHEL Jan X WCISŁO Patryk 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 5:2
8   B BANAŚ Jan W STUDNICKA Anna 2:3 (11:6, 9:11, 11:6, 6:11, 8:11) 5:3
9   D KUTEK Edyta Y KUBERA Dawid 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:5) 6:3
10   C KACHEL Piotr Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 7:3
11   A KACHEL Jan Y KUBERA Dawid 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 8:3
12   C KACHEL Piotr W STUDNICKA Anna 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 9:3
13   B BANAŚ Jan Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 10:3
14   D KUTEK Edyta X WCISŁO Patryk 0:3 (10:12, 10:12, 4:11) 10:4
2018-09-22 17:00 3 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1^A
1   A STASZCZAK Zuzanna W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) 1:0
2   B TOPÓR Marzena X LECH Maja 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:0
3   C PIEKARCZYK Zuzanna Y KLAG Franciszek 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 3:0
4   D MITORAJ Paweł Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 4:0
5   A STASZCZAK Zuzanna
TOPÓR Marzena
W KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 5:0
6   B MITORAJ Paweł
PIEKARCZYK Zuzanna
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 13:11) 6:0
7   A STASZCZAK Zuzanna X LECH Maja 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) 7:0
8   B TOPÓR Marzena W MRUGAŁA Jan 2:3 (11:8, 11:5, 9:11, 6:11, 9:11) 7:1
9   D MITORAJ Paweł Y KLAG Franciszek 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 8:1
10   C PIEKARCZYK Zuzanna Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 9:1
11   A STASZCZAK Zuzanna Y KLAG Franciszek 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 10:1
12   C PIEKARCZYK Zuzanna W MRUGAŁA Jan 3:1 (14:16, 11:8, 11:7, 12:10) 11:1
13   B TOPÓR Marzena Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 12:1
14   D MITORAJ Paweł X LECH Maja 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 13:1
2018-09-26 18:00 4 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek 4:10
1   A ŚCIESZKA Karolina W SKRZYPIEC Dawid 3:1 (7:11, 11:4, 13:11, 11:7) 1:0
2   B KORCZAK Natasza X WĘGLARZ Patryk 2:3 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y BIZOŃ Stefan 0:3 (2:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D GNIADEK Piotr Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W WĘGLARZ Patryk
ŁOCHAŃSKI Seweryn
1:3 (4:11, 11:13, 11:4, 6:11) 1:4
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
2:3 (5:11, 7:11, 11:9, 12:10, 10:12) 1:5
7   A ŚCIESZKA Karolina X WĘGLARZ Patryk 3:0 (12:10, 15:13, 11:2) 2:5
8   B KORCZAK Natasza W SKRZYPIEC Dawid 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 11:13) 2:6
9   D GNIADEK Piotr Y BIZOŃ Stefan 3:2 (3:11, 11:9, 11:9, 4:11, 11:7) 3:6
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (10:12, 4:11, 4:11) 3:7
11   A ŚCIESZKA Karolina Y ŁOCHAŃSKI Seweryn 3:2 (11:7, 12:14, 11:9, 9:11, 11:3) 4:7
12   C JACHYMIAK Krzysztof W SKRZYPIEC Dawid 0:3 (1:11, 12:14, 7:11) 4:8
13   B LEŚNY Paweł Z SZEMIK Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 4:9
14   D GNIADEK Piotr X WĘGLARZ Patryk 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 4:10
2018-10-05 18:00 5 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
1   A GALA Dawid W KOLASA Dawid 3:0 (11:4, 15:13, 13:11) 1:0
2   B MACIEJCZYK Paweł X KOLASA Iwona 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 2:0
3   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KAMIŃSKA Martyna 2:3 (10:12, 11:9, 3:11, 11:7, 8:11) 2:1
4   D RUPA Robert Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 3:1
5   A GAŁUSZKA Paweł
GALA Dawid
W KOLASA Dawid
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 4:1
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
MACIEJCZYK Paweł
X KOLASA Iwona
KAMIŃSKA Martyna
3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 5:1
7   A GALA Dawid X KOLASA Iwona 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 6:1
8   B MACIEJCZYK Paweł W KOLASA Dawid 3:0 (11:7, 12:10, 11:7) 7:1
9   D RUPA Robert Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 8:1
10   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 9:1
11   A GALA Dawid Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 10:1
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W KOLASA Dawid 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:9) 11:1
13   B MACIEJCZYK Paweł Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 12:1
14   D GAŁUSZKA Paweł X KOLASA Iwona 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.