V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-04 18:00 5 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 tak
1   A OSTROWSKI Artur W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B STAWARA Krystian X WOLIŃSKI Radosław 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C CICH Adrian Y RUSEK Andrzej 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:9) 1:2
4   D KIJOWSKI Jan Z ZĄBKOWSKI Mirosław 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) 1:3
5   A CICH Adrian
STAWARA Krystian
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 5:11, 3:11) 1:4
6   B GAJOWY Mateusz
OSTROWSKI Artur
X ZĄBKOWSKI Mirosław
CZUPRYNA Andrzej
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:5
7   A OSTROWSKI Artur X WOLIŃSKI Radosław 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11) 1:6
8   B STAWARA Krystian W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 1:7
9   D KIJOWSKI Jan Y RUSEK Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:8
10   C CICH Adrian Z ZĄBKOWSKI Mirosław 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 9:11) 1:9
11   A OSTROWSKI Artur Y RUSEK Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 2:11) 1:10
12   C CICH Adrian W TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:7, 9:11, 2:11, 8:11) 1:11
13   B STAWARA Krystian Z CZUPRYNA Andrzej 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 8:11) 1:12
14   D KIJOWSKI Jan X WOLIŃSKI Radosław 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:13
15   A GAJOWY Mateusz Z CZUPRYNA Andrzej 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 1:14
16   D KIJOWSKI Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 1:15
17   B STAWARA Krystian Y RUSEK Andrzej 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 6:11) 1:16
18   C CICH Adrian X WOLIŃSKI Radosław 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 1:17
2018-10-07 11:00 6 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 tak
1   A FLĄDRO Piotr W KĄCKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 2:0
3   C SKRZYŃSKI Janusz Y RAJZER Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:1
4   D GAWLIK Adam Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 3:1
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 4:1
6   B SKRZYŃSKI Janusz
MADEJ Tomasz
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:9) 5:1
7   A FLĄDRO Piotr X KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 6:1
8   B RĘBACZ Wojciech W KĄCKI Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 6:2
9   D GAWLIK Adam Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 16:14, 12:10) 7:2
10   C SKRZYŃSKI Janusz Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 8:2
11   A FLĄDRO Piotr Y RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 9:2
12   C SKRZYŃSKI Janusz W KĄCKI Mateusz 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 13:11) 10:2
13   B RĘBACZ Wojciech Z TROJAŃSKI Sebastian 3:1 (11:9, 12:14, 11:5, 11:7) 11:2
14   D GAWLIK Adam X KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 12:2
15   A FLĄDRO Piotr Z TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 13:2
16   D GAWLIK Adam W KĄCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 14:2
17   B RĘBACZ Wojciech Y RAJZER Krzysztof 3:1 (15:13, 12:14, 13:11, 11:8) 15:2
18   C SKRZYŃSKI Janusz X KĄCKI Patryk 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 16:2
2018-10-07 15:00 7 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 tak
1   A PROCHAZKA Tomasz W KANIA Jan 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:7) 1:0
2   B WAJDA Kamil X PODGÓRSKI Jan 2:3 (6:11, 4:11, 11:7, 11:7, 8:11) 1:1
3   C PROCHAZKA Piotr Y SZMYD Zygmunt 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:8) 2:1
4   D KUDŁA Paweł Z PARA Eligiusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 3:1
5   A PROCHAZKA Tomasz
PROCHAZKA Piotr
W PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
2:3 (11:5, 7:11, 11:2, 4:11, 5:11) 3:2
6   B KUDŁA Paweł
WAJDA Kamil
X PARA Eligiusz
KANIA Jan
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 9:11) 3:3
7   A PROCHAZKA Tomasz X PODGÓRSKI Jan 2:3 (12:14, 11:7, 7:11, 13:11, 9:11) 3:4
8   B WAJDA Kamil W KANIA Jan 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11) 3:5
9   D KUDŁA Paweł Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 4:5
10   C PROCHAZKA Piotr Z PARA Eligiusz 0:3 (8:11, 2:11, 5:11) 4:6
11   A PROCHAZKA Tomasz Y SZMYD Zygmunt 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:8) 5:6
12   C PROCHAZKA Piotr W KANIA Jan 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:8) 6:6
13   B WAJDA Kamil Z PARA Eligiusz 3:2 (9:11, 11:6, 12:14, 12:10, 11:9) 7:6
14   D KUDŁA Paweł X PODGÓRSKI Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 8:6
15   A PROCHAZKA Tomasz Z PARA Eligiusz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 8:7
16   D KUDŁA Paweł W KANIA Jan 1:3 (11:5, 6:11, 13:15, 9:11) 8:8
17   B WAJDA Kamil Y SZMYD Zygmunt 1:3 (4:11, 8:11, 11:5, 6:11) 8:9
18   C PROCHAZKA Piotr X PODGÓRSKI Jan 0:3 (10:12, 7:11, 2:11) 8:10
2018-10-09 18:00 8 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 4:14 tak
1   A NOWAK Dawid W MANIAK Paweł 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 1:11) 0:1
2   B PIĘKOSZ Natalia X NAGEL Kacper 1:3 (13:11, 6:11, 6:11, 12:14) 0:2
3   C RACHWAŁ Maciej Y JASNOS Filip 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D PIĘKOSZ Jakub Z OLSZAŃSKA Patrycja 2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:8, 4:11) 0:4
5   A PIĘKOSZ Natalia
PIĘKOSZ Jakub
W JASNOS Filip
MANIAK Paweł
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) 0:5
6   B NOWAK Dawid
RACHWAŁ Maciej
X OLSZAŃSKA Patrycja
NAGEL Kacper
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:6
7   A NOWAK Dawid X NAGEL Kacper 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 10:12, 9:11) 0:7
8   B PIĘKOSZ Natalia W MANIAK Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D PIĘKOSZ Jakub Y JASNOS Filip 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:8) 1:8
10   C RACHWAŁ Maciej Z OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (3:11, 11:9, 11:7, 11:7) 2:8
11   A NOWAK Dawid Y JASNOS Filip 3:2 (8:11, 10:12, 11:5, 11:9, 11:4) 3:8
12   C RACHWAŁ Maciej W MANIAK Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 3:9
13   B PIĘKOSZ Natalia Z OLSZAŃSKA Patrycja 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) 3:10
14   D PIĘKOSZ Jakub X NAGEL Kacper 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 3:11
15   A NOWAK Dawid Z OLSZAŃSKA Patrycja 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 3:12
16   D PIĘKOSZ Jakub W MANIAK Paweł 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:6) 4:12
17   B PIĘKOSZ Natalia Y JASNOS Filip 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 4:13
18   C RACHWAŁ Maciej X NAGEL Kacper 0:3 (8:11, 11:13, 11:13) 4:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy