V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2018-12-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-15 13:00 49 KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 tak
1   A POROSZEWSKI Jacek W ZĘBALA Mateusz 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B KRAWCZYK Kacper X ZĘBALA Paweł 2:3 (10:12, 11:5, 8:11, 11:7, 13:15) 0:2
3   C KUREK Kinga Y GUMULA Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 6:11) 0:3
4   D KORDAS Konrad Z FERDEK Marek 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 0:4
5   A KORDAS Konrad
PIETROW Aleksander
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 0:5
6   B POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
X PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
3:2 (6:11, 6:11, 11:8, 11:7, 11:5) 1:5
7   A POROSZEWSKI Jacek X ZĘBALA Paweł 0:3 (15:17, 8:11, 9:11) 1:6
8   B KRAWCZYK Kacper W ZĘBALA Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 1:7
9   D SIEDLECKI Antoni Y GUMULA Marcin 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:8, 3:11) 1:8
10   C KUREK Kinga Z FERDEK Marek 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 1:9
11   A POROSZEWSKI Jacek Y PIESZCZEK Włodzimierz 1:3 (12:14, 6:11, 11:7, 8:11) 1:10
12   C KUREK Kinga W ZĘBALA Mateusz 0:3 (8:11, 2:11, 8:11) 1:11
13   B KRAWCZYK Kacper Z FERDEK Marek 1:3 (10:12, 11:4, 3:11, 6:11) 1:12
14   D SIEDLECKI Antoni X ZĘBALA Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:13
2018-12-15 11:00 50 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 tak
1   A NOWAK Kamil W SOLIŃSKI Mariusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 1:0
2   B PAŁKA Patryk X ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:0
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 3:0
4   D SKOTNICZNY Rafał Z KUJAWSKA Natalia 3:0 (11:2, 11:4, 11:2) 4:0
5   A PAŁKA Patryk
NOWAK Kamil
W ŁABĘDŹ Janusz
SOLIŃSKI Mariusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 5:0
6   B SKOTNICZNY Rafał
CHOCHÓŁ Paweł
X PIERZCHAŁA Sebastian
KUJAWSKA Natalia
3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 6:0
7   A NOWAK Kamil X ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:0
8   B NIEWIARA Adrian W SOLIŃSKI Mariusz 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 11:8) 8:0
9   D SKOTNICZNY Rafał Y PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 9:0
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z KUJAWSKA Natalia 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 10:0
11   A NOWAK Kamil Y PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 11:0
12   C CHOCHÓŁ Paweł W SOLIŃSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 12:0
13   B NIEWIARA Adrian Z KUJAWSKA Natalia 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:7) 13:0
14   D SKOTNICZNY Rafał X ŁABĘDŹ Janusz 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:5) 14:0
2018-12-15 11:00 51 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 14:0 tak
1   A GUZIK Aleksandra W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 1:0
2   B WCISŁO Konrad X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 2:0
3   C KUCHARSKI Mateusz Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 3:0
4   D MARCHEWKA Artur Z APOSTOŁ Paweł 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:6) 4:0
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 5:0
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:1 (10:12, 11:5, 11:9, 14:12) 6:0
7   A GUZIK Aleksandra X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 7:0
8   B WCISŁO Konrad W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:3, 14:12, 11:3) 8:0
9   D MARCHEWKA Artur Y BOROŃ Sławomir 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:6, 11:4) 9:0
10   C KUCHARSKI Mateusz Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 10:0
11   A GUZIK Aleksandra Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:1, 11:4, 11:8) 11:0
12   C KUCHARSKI Mateusz W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 12:0
13   B WCISŁO Konrad Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 13:0
14   D MARCHEWKA Artur X LODOWSKI Janusz 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:4) 14:0
2018-12-15 16:00 52 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 6:8 tak
1   A PUT Maciej W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B PRZEPOLSKI Dominik X LUHA Peter 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 4:11) 0:2
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y URBAN Witold 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 0:3
4   D KLIMCZAK Marek Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 17:15) 1:3
5   A PUT Maciej
PRZEPOLSKI Dominik
W LUHA Peter
URBAN Witold
0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 1:4
6   B KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
X SKRZYPEK Grzegorz
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (8:11, 11:9, 15:13, 14:12) 2:4
7   A PUT Maciej X LUHA Peter 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 3:4
8   B PRZEPOLSKI Dominik W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 3:5
9   D KLIMCZAK Marek Y URBAN Witold 0:3 (6:11, 15:17, 11:13) 3:6
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) 4:6
11   A SZOSTAK Michał Y URBAN Witold 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 4:7
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 4:8
13   B PRZEPOLSKI Dominik Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 11:4, 11:7) 5:8
14   D KLIMCZAK Marek X LUHA Peter 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 6:8
2018-12-15 10:00 53 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W NOWICKI Marek 1:3 (2:11, 11:9, 3:11, 8:11) 0:1
2   B KOŁODZIEJ Justyna X KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 0:2
3   C ZAJĘCKI Paweł Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   D KURDZIEL Mikołaj Z KUTYŁA Dawid 1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 3:11) 0:4
5   A ZAJĘCKI Paweł
KOŁODZIEJ Justyna
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (8:11, 12:10, 6:11, 11:9, 7:11) 0:5
6   B WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 5:11) 0:6
7   A WIELGOSZ Mirosław X KALICIAK Dariusz 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 11:8) 1:6
8   B KOŁODZIEJ Justyna W NOWICKI Marek 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 1:7
9   D KURDZIEL Mikołaj Y MAŚLONG Mirosław 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 1:8
10   C ZAJĘCKI Paweł Z KUTYŁA Dawid 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 2:8
11   A WIELGOSZ Mirosław Y MAŚLONG Mirosław 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 8:11, 11:9) 3:8
12   C ZAJĘCKI Paweł W NOWICKI Marek 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:9
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z KUTYŁA Dawid 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 3:10
14   D KURDZIEL Mikołaj X KALICIAK Dariusz 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 9:11) 3:11
2018-12-15 11:00 54 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 3:11 tak
1   A ANDRZEJAK Kacper W PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (12:10, 11:9, 7:11, 9:11, 11:9) 1:0
2   B BRUZDA Julia X BIESAGA Marek 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:1
3   C KURCAB Szymon Y WALA Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D WILK Roman Z WOŹNY Dariusz 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 10:12) 1:3
5   A BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
W PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:0 (16:14, 12:10, 11:9) 2:3
6   B WILK Roman
KURCAB Szymon
X BIESAGA Marek
WOŹNY Dariusz
0:3 (2:11, 10:12, 8:11) 2:4
7   A ANDRZEJAK Kacper X BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 3:4
8   B BRUZDA Julia W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) 3:5
9   D WILK Roman Y WALA Tomasz 1:3 (1:11, 2:11, 11:9, 4:11) 3:6
10   C KURCAB Szymon Z WOŹNY Dariusz 2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:9, 7:11) 3:7
11   A ANDRZEJAK Kacper Y WALA Tomasz 1:3 (4:11, 11:13, 11:9, 7:11) 3:8
12   C KURCAB Szymon W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 3:9
13   B BRUZDA Julia Z WOŹNY Dariusz 1:3 (9:11, 11:4, 5:11, 5:11) 3:10
14   D WILK Roman X BIESAGA Marek 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 4:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13