V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2018-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-02 15:30 37 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:14 tak
1   A NOWAK Artur W ZĘBALA Mateusz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B NIEDBAŁA Tomasz X FERDEK Marek 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:2
3   C MRYC Henryk Y ZĘBALA Paweł 1:3 (12:10, 2:11, 4:11, 5:11) 0:3
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:4
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (6:11, 3:11, 13:15) 0:5
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 6:11) 0:6
7   A NOWAK Artur X FERDEK Marek 1:3 (5:11, 11:2, 8:11, 10:12) 0:7
8   B NIEDBAŁA Tomasz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) 0:8
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:9
10   C MRYC Henryk Z GUMULA Marcin 2:3 (3:11, 11:7, 5:11, 11:9, 12:14) 0:10
11   A NOWAK Artur Y ZĘBALA Paweł 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 5:11, 6:11) 0:11
12   C MRYC Henryk W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 2:11, 1:11) 0:12
13   B NIEDBAŁA Tomasz Z GUMULA Marcin 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) 0:13
14   D OSTROMĘCKI Rafał X FERDEK Marek 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 2:11) 0:14
2018-11-30 18:00 38 KS „Podwawelski” Kraków VI - MKS KSOS Kraków IV 6:8 tak
1   A KORDAS Konrad W SZEWCZYK Hubert 0:3 (7:11, 1:11, 2:11) 0:1
2   B KUREK Kinga X MAJDAK Rafał 1:3 (5:11, 14:12, 6:11, 9:11) 0:2
3   C KRAWCZYK Kacper Y STOCHEL Adam 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:9, 9:11) 0:3
4   D POROSZEWSKI Jacek Z MARCHEWKA Kamil 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:4) 1:3
5   A KRAWCZYK Kacper
KORDAS Konrad
W GARDOŃ Jakub
KROKOS Bartłomiej
0:3 (9:11, 11:13, 6:11) 1:4
6   B POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
X MARCHEWKA Kamil
SZEWCZYK Hubert
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 2:4
7   A KORDAS Konrad X MAJDAK Rafał 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 5:11) 2:5
8   B KUREK Kinga W SZEWCZYK Hubert 2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 7:11, 6:11) 2:6
9   D POROSZEWSKI Jacek Y STOCHEL Adam 1:3 (11:9, 8:11, 12:14, 7:11) 2:7
10   C KRAWCZYK Kacper Z MARCHEWKA Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:9) 3:7
11   A KORDAS Konrad Y STOCHEL Adam 1:3 (11:8, 7:11, 5:11, 2:11) 3:8
12   C KRAWCZYK Kacper W KROKOS Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:8) 4:8
13   B KUREK Kinga Z GARDOŃ Jakub 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:7) 5:8
14   D POROSZEWSKI Jacek X MAJDAK Rafał 3:0 (11:9, 14:12, 11:6) 6:8
2018-12-08 12:30 39 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Jordan” Kraków 11:3 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 1:0
2   B NOWAK Kamil X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:3) 2:0
3   C BALIK Robert Y BOROŃ Sławomir 3:1 (8:11, 16:14, 13:11, 13:11) 3:0
4   D ŁASKAWIEC Jakub Z WIROŃSKI Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 11:13, 11:3) 4:0
5   A SKOTNICZNY Rafał
NOWAK Kamil
W BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:6, 12:10, 11:4) 5:0
6   B PAŁKA Patryk
ŁASKAWIEC Jakub
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 11:2) 6:0
7   A SKOTNICZNY Rafał X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 7:0
8   B NOWAK Kamil W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 8:0
9   D NIEWIARA Adrian Y BOROŃ Sławomir 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 8:1
10   C PAŁKA Patryk Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:6, 18:16) 9:1
11   A SKOTNICZNY Rafał Y BOROŃ Sławomir 3:1 (13:11, 7:11, 11:0, 11:6) 10:1
12   C PAŁKA Patryk W APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:4, 9:11) 10:2
13   B NOWAK Kamil Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 11:2
14   D NIEWIARA Adrian X LODOWSKI Janusz 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) 11:3
2018-12-01 14:00 40 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 6:8 tak
1   A KUCHARSKI Mateusz W PARTYKA Ryszard 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:7) 1:0
2   B GUZIK Aleksandra X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:5, 5:11, 10:12, 11:5, 11:6) 2:0
3   C MARCHEWKA Artur Y NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11) 2:1
4   D WCISŁO Konrad Z KALICIAK Dariusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 6:11) 2:2
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:8, 7:11) 2:3
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
3:1 (11:1, 11:3, 10:12, 11:7) 3:3
7   A KUCHARSKI Mateusz X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 4:3
8   B GUZIK Aleksandra W PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 8:11) 4:4
9   D WCISŁO Konrad Y NOWICKI Marek 3:2 (11:6, 12:10, 7:11, 9:11, 11:7) 5:4
10   C MARCHEWKA Artur Z KALICIAK Dariusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 4:11) 5:5
11   A KUCHARSKI Mateusz Y NOWICKI Marek 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 13:15) 5:6
12   C MARCHEWKA Artur W PARTYKA Ryszard 1:3 (11:6, 10:12, 4:11, 2:11) 5:7
13   B GUZIK Aleksandra Z KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 5:8
14   D WCISŁO Konrad X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:4, 11:5) 6:8
2018-12-04 18:00 41 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8 tak
1   A LEWICKI Piotr W WALA Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 0:1
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:9) 1:1
3   C KLIMCZAK Marek Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 14:12, 12:14, 11:2) 2:1
4   D PRZEPOLSKI Dominik Z BIESAGA Marek 3:2 (11:6, 8:11, 6:11, 11:4, 11:7) 3:1
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:4) 4:1
6   B PRZEPOLSKI Dominik
SZOSTAK Michał
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 4:2
7   A LEWICKI Piotr X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 4:3
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W WALA Tomasz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 6:11) 4:4
9   D PRZEPOLSKI Dominik Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 12:14) 4:5
10   C KLIMCZAK Marek Z BIESAGA Marek 3:2 (8:11, 12:14, 11:7, 11:8, 11:8) 5:5
11   A SZOSTAK Michał Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 5:6
12   C KLIMCZAK Marek W WALA Tomasz 1:3 (11:8, 2:11, 7:11, 9:11) 5:7
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z BIESAGA Marek 3:1 (11:4, 11:4, 10:12, 11:7) 6:7
14   D PRZEPOLSKI Dominik X PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 6:8
2018-12-02 09:00 42 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 tak
1   A ZAJĘCKI Paweł W KILISZEK Kamila 2:3 (6:11, 15:17, 13:11, 14:12, 5:11) 0:1
2   B WÓJCIK Jan X SKUBA Emilia 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C WIELGOSZ Mirosław Y BRUZDA Julia 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 1:2
4   D KURDZIEL Mikołaj Z GNATYSHEN Yevhenii 3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:6) 2:2
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOŁODZIEJ Justyna
W SKUBA Emilia
KILISZEK Kamila
0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 2:3
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X BRUZDA Julia
GNATYSHEN Yevhenii
3:2 (9:11, 11:6, 11:7, 7:11, 11:3) 3:3
7   A ZAJĘCKI Paweł X SKUBA Emilia 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 4:11) 3:4
8   B WÓJCIK Jan W KILISZEK Kamila 1:3 (11:3, 7:11, 10:12, 8:11) 3:5
9   D KURDZIEL Mikołaj Y BRUZDA Julia 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:7) 4:5
10   C WIELGOSZ Mirosław Z GNATYSHEN Yevhenii 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 5:5
11   A ZAJĘCKI Paweł Y BRUZDA Julia 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 6:5
12   C WIELGOSZ Mirosław W KILISZEK Kamila 3:1 (12:14, 11:5, 11:8, 11:7) 7:5
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z GNATYSHEN Yevhenii 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 7:6
14   D KURDZIEL Mikołaj X SKUBA Emilia 1:3 (6:11, 14:12, 8:11, 7:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13