V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2018-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-14 19:00 31 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 tak
1   A ZĘBALA Mateusz W KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 1:0
2   B FERDEK Marek X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 2:0
3   C ZĘBALA Paweł Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:1, 11:6) 3:0
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z WIELGOSZ Mirosław 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 4:11, 11:9) 4:0
5   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
W ZAJĘCKI Paweł
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 5:0
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (7:11, 6:11, 11:5, 12:10, 12:10) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) 7:0
8   B FERDEK Marek W KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:7) 8:0
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 9:0
10   C ZĘBALA Paweł Z WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:7) 10:0
11   A ZĘBALA Mateusz Y ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 11:0
12   C ZĘBALA Paweł W KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 12:0
13   B FERDEK Marek Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 12:1
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 13:1
2018-11-25 16:00 32 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I 6:8 tak
1   A ANDRZEJAK Kacper W PRZEPOLSKI Andrzej 1:3 (4:11, 12:14, 11:6, 9:11) 0:1
2   B GNATYSHEN Yevhenii X SZOSTAK Michał 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 0:2
3   C SYRDA Zuzanna Y PRZEPOLSKI Dominik 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:4, 11:3) 1:2
4   D KOPACKA Anna Z KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:3
5   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
W PRZEPOLSKI Dominik
SZOSTAK Michał
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 2:3
6   B ANDRZEJAK Kacper
GNATYSHEN Yevhenii
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
0:3 (8:11, 1:11, 5:11) 2:4
7   A ANDRZEJAK Kacper X SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 3:4
8   B GNATYSHEN Yevhenii W PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) 3:5
9   D KOPACKA Anna Y PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (11:5, 2:11, 7:11, 3:11) 3:6
10   C SYRDA Zuzanna Z KLIMCZAK Marek 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 3:7
11   A ANDRZEJAK Kacper Y PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:3, 12:14, 11:5, 12:10) 4:7
12   C SYRDA Zuzanna W PRZEPOLSKI Andrzej 3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 10:12, 11:4) 5:7
13   B GNATYSHEN Yevhenii Z KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 5:8
14   D KOPACKA Anna X SZOSTAK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 15:13) 6:8
2018-12-23 09:00 33 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 3:11 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W KUCHARSKI Mateusz 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 7:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X WCISŁO Konrad 2:3 (9:11, 11:13, 11:7, 11:8, 7:11) 0:2
3   C WOŹNY Dariusz Y MARCHEWKA Artur 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 0:3
4   D BIESAGA Marek Z KOWALSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 1:3
5   A BIESAGA Marek
WOŹNY Dariusz
W KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 8:11) 1:4
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X WCISŁO Konrad 1:3 (12:14, 11:9, 9:11, 9:11) 1:6
8   B WALA Tomasz W KUCHARSKI Mateusz 1:3 (11:5, 12:14, 9:11, 8:11) 1:7
9   D BIESAGA Marek Y MARCHEWKA Artur 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 9:11) 1:8
10   C WOŹNY Dariusz Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y MARCHEWKA Artur 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:10
12   C WOŹNY Dariusz W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:11
13   B WALA Tomasz Z KOWALSKI Mateusz 3:0 (14:12, 11:4, 11:3) 2:11
14   D BIESAGA Marek X WCISŁO Konrad 3:2 (13:11, 10:12, 6:11, 11:8, 11:8) 3:11
2018-11-22 18:00 34 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 11:3 tak
1   A LENART Marek W NOWAK Kamil 3:2 (6:11, 12:10, 11:9, 9:11, 13:11) 1:0
2   B SKRZYPEK Grzegorz X PACIA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 2:0
3   C LUHA Peter Y TOMSIA Sławomir 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:0
4   D ŚLAZYK Paweł Z SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 4:0
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
3:0 (12:10, 11:8, 11:4) 5:0
6   B LUHA Peter
URBAN Witold
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (9:11, 15:13, 6:11, 14:12, 7:11) 5:1
7   A LENART Marek X PACIA Bartłomiej 2:3 (4:11, 11:7, 6:11, 11:8, 8:11) 5:2
8   B SKRZYPEK Grzegorz W CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 6:2
9   D ŚLAZYK Paweł Y TOMSIA Sławomir 3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:7) 7:2
10   C DROZD Paweł Z SKOTNICZNY Rafał 3:2 (9:11, 8:11, 11:8, 11:9, 11:9) 8:2
11   A URBAN Witold Y TOMSIA Sławomir 3:0 (14:12, 11:8, 13:11) 9:2
12   C DROZD Paweł W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) 10:2
13   B SKRZYPEK Grzegorz Z SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 11:2
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X PACIA Bartłomiej 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 11:3
2018-11-25 16:00 35 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 9:5 tak
1   A LODOWSKI Janusz W SIEDLECKI Antoni 3:2 (3:11, 10:12, 11:2, 11:8, 11:8) 1:0
2   B URBAN Piotr X POROSZEWSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:5) 2:0
3   C WIROŃSKI Piotr Y KRAWCZYK Kacper 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:1
4   D BOROŃ Sławomir Z KUREK Kinga 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:1) 3:1
5   A WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
W POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:2 (11:8, 11:2, 15:17, 6:11, 11:8) 4:1
6   B URBAN Piotr
LODOWSKI Janusz
X KRAWCZYK Kacper
SIEDLECKI Antoni
3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 5:1
7   A LODOWSKI Janusz X POROSZEWSKI Jacek 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 5:2
8   B URBAN Piotr W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 6:2
9   D BOROŃ Sławomir Y KRAWCZYK Kacper 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 10:12, 7:11) 6:3
10   C WIROŃSKI Piotr Z KUREK Kinga 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 7:3
11   A LODOWSKI Janusz Y KRAWCZYK Kacper 1:3 (8:11, 4:11, 14:12, 6:11) 7:4
12   C WIROŃSKI Piotr W SIEDLECKI Antoni 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 13:11) 8:4
13   B URBAN Piotr Z KUREK Kinga 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 9:4
14   D BOROŃ Sławomir X POROSZEWSKI Jacek 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 6:11, 9:11) 9:5
2018-11-23 18:00 36 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 11:3 tak
1   A MARCHEWKA Kamil W OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:0
2   B STOCHEL Adam X MLAK Michał 3:0 (11:5, 11:1, 11:6) 2:0
3   C SZEWCZYK Hubert Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 3:0
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z MRYC Henryk 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 4:0
5   A DIETRICH Aleksander
CHRUSTEK Arsen
W KOWAL Mieczysław
MLAK Michał
0:3 (9:11, 11:13, 8:11) 4:1
6   B STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
X MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 5:1
7   A MARCHEWKA Kamil X MLAK Michał 3:0 (14:12, 11:7, 11:3) 6:1
8   B STOCHEL Adam W OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 7:1
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 8:1
10   C SZEWCZYK Hubert Z MRYC Henryk 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:6, 10:12) 8:2
11   A MARCHEWKA Kamil Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:3, 11:0, 12:10) 9:2
12   C SZEWCZYK Hubert W OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:7, 11:2, 11:9) 10:2
13   B DIETRICH Aleksander Z MRYC Henryk 0:3 (1:11, 3:11, 1:11) 10:3
14   D CHRUSTEK Arsen X MLAK Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13