V liga gr. B rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-28 14:00 19 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Rokicie” Szczytniki I 13:1
1   A ZĘBALA Mateusz W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) 1:0
2   B FERDEK Marek X LEWICKI Piotr 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 11:8) 2:0
3   C ZĘBALA Paweł Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 3:0
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 4:0
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 5:0
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X PRZEPOLSKI Dominik
SZOSTAK Michał
3:0 (13:11, 11:5, 11:7) 6:0
7   A ZĘBALA Mateusz X LEWICKI Piotr 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 7:0
8   B FERDEK Marek W PASZEK Hubert 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 8:0
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y PRZEPOLSKI Andrzej 2:3 (10:12, 8:11, 11:6, 11:5, 8:11) 8:1
10   C ZĘBALA Paweł Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 9:1
11   A ZĘBALA Mateusz Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (9:11, 11:1, 11:5, 11:3) 10:1
12   C ZĘBALA Paweł W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 11:1
13   B FERDEK Marek Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 12:1
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X SZOSTAK Michał 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 13:1
2018-10-28 11:00 20 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 2:12
1   A WIELGOSZ Mirosław W GUZIK Aleksandra 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B KOŁODZIEJ Justyna X ZAWADZKA Emilia 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:2
3   C WÓJCIK Jan Y MARCHEWKA Artur 1:3 (7:11, 5:11, 13:11, 4:11) 0:3
4   D KURDZIEL Mikołaj Z KOWALSKI Mateusz 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 9:11, 9:11) 0:4
5   A WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
W ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
3:2 (11:6, 11:7, 11:13, 6:11, 12:10) 1:4
6   B WÓJCIK Jan
KOŁODZIEJ Justyna
X MARCHEWKA Artur
KOWALSKI Mateusz
0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 1:5
7   A WIELGOSZ Mirosław X ZAWADZKA Emilia 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 13:11) 2:5
8   B KOŁODZIEJ Justyna W GUZIK Aleksandra 0:3 (1:11, 5:11, 4:11) 2:6
9   D KURDZIEL Mikołaj Y MARCHEWKA Artur 2:3 (6:11, 12:10, 11:7, 3:11, 9:11) 2:7
10   C WÓJCIK Jan Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 2:8
11   A WIELGOSZ Mirosław Y MARCHEWKA Artur 1:3 (6:11, 11:5, 5:11, 3:11) 2:9
12   C WÓJCIK Jan W GUZIK Aleksandra 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 2:10
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z KOWALSKI Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 1:11) 2:11
14   D KURDZIEL Mikołaj X ZAWADZKA Emilia 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 2:12
2018-10-28 09:00 21 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A JANIK Grzegorz W TOMSIA Sławomir 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 5:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X NOWAK Kamil 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:9) 1:1
3   C PALCZYŃSKI Bogdan Y ŁASKAWIEC Jakub 3:2 (15:17, 11:7, 11:9, 5:11, 11:9) 2:1
4   D STOLARCZYK Marcin Z BALIK Robert 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) 3:1
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 3:2
6   B STOLARCZYK Marcin
JANIK Grzegorz
X BALIK Robert
ŁASKAWIEC Jakub
0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 3:3
7   A JANIK Grzegorz X NOWAK Kamil 2:3 (11:9, 4:11, 11:9, 4:11, 7:11) 3:4
8   B WALA Tomasz W TOMSIA Sławomir 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D STOLARCZYK Marcin Y ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (11:6, 14:12, 8:11, 11:6) 4:5
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z BALIK Robert 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) 5:5
11   A JANIK Grzegorz Y PAŁKA Patryk 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 5:6
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W TOMSIA Sławomir 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 5:7
13   B WALA Tomasz Z BALIK Robert 3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 9:11, 11:7) 6:7
14   D STOLARCZYK Marcin X NOWAK Kamil 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 7:11) 6:8
2018-10-28 11:00 22 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
1   A KUTYŁA Dawid W KRAWCZYK Kacper 2:3 (7:11, 6:11, 11:6, 11:6, 3:11) 0:1
2   B NOWICKI Marek X KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:1, 11:6) 1:1
3   C PARTYKA Ryszard Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z MAJKOWSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 3:1
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W KORDAS Konrad
OCZKOŚ Agata
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 4:1
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
3:2 (8:11, 11:2, 8:11, 11:5, 11:5) 5:1
7   A KUTYŁA Dawid X KUREK Kinga 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 6:1
8   B NOWICKI Marek W KRAWCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 7:1
9   D MAŚLONG Mirosław Y SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 8:1
10   C PARTYKA Ryszard Z MAJKOWSKI Andrzej 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) 9:1
11   A KUTYŁA Dawid Y OCZKOŚ Agata 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 10:1
12   C KALICIAK Dariusz W KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:9) 11:1
13   B NOWICKI Marek Z SLIEPUSHENKO Andrii 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 12:1
14   D MAŚLONG Mirosław X KORDAS Konrad 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) 13:1
2018-10-25 18:00 23 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 tak
1   A ŚLAZYK Paweł W MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:4, 11:6) 1:0
2   B LUHA Peter X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 2:0
3   C DROZD Paweł Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 3:0
4   D URBAN Witold Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 4:0
5   A ŚLAZYK Paweł
LUHA Peter
W MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 5:0
6   B DROZD Paweł
URBAN Witold
X KOWAL Mieczysław
NIEDBAŁA Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 6:0
7   A ŚLAZYK Paweł X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 7:0
8   B LUHA Peter W MRYC Henryk 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) 8:0
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 9:0
10   C DROZD Paweł Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 10:0
11   A ŚLAZYK Paweł Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 11:0
12   C DROZD Paweł W MRYC Henryk 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 12:0
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 13:0
14   D SKRZYPEK Grzegorz X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 14:0
2018-10-28 16:00 24 KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 9:5
1   A URBAN Piotr W SZEWCZYK Hubert 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:5) 1:0
2   B APOSTOŁ Paweł X STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 1:1
3   C WIROŃSKI Piotr Y GARDOŃ Jakub 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 2:1
4   D BOROŃ Sławomir Z MAJDAK Rafał 3:1 (12:10, 7:11, 11:2, 13:11) 3:1
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W GARDOŃ Jakub
CHRUSTEK Arsen
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 4:1
6   B WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
X MARCHEWKA Kamil
SZEWCZYK Hubert
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 5:11, 8:11) 4:2
7   A URBAN Piotr X STOCHEL Adam 0:3 (7:11, 8:11, 14:16) 4:3
8   B APOSTOŁ Paweł W SZEWCZYK Hubert 3:0 (17:15, 11:9, 11:9) 5:3
9   D BOROŃ Sławomir Y GARDOŃ Jakub 3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:7) 6:3
10   C WIROŃSKI Piotr Z MAJDAK Rafał 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 7:3
11   A URBAN Piotr Y MARCHEWKA Kamil 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 13:11) 8:3
12   C WIROŃSKI Piotr W CHRUSTEK Arsen 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 9:3
13   B APOSTOŁ Paweł Z MAJDAK Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 9:4
14   D BOROŃ Sławomir X STOCHEL Adam 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy