V liga gr. B rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2018-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-07 14:00 7 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11
1   A ZĘBALA Mateusz W MARCHEWKA Artur 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:9) 1:0
2   B GUMULA Marcin X ZAWADZKA Emilia 2:3 (11:6, 9:11, 6:11, 11:6, 12:14) 1:1
3   C ZĘBALA Paweł Y WCISŁO Konrad 1:3 (5:11, 7:11, 14:12, 7:11) 1:2
4   D PIESZCZEK Włodzimierz Z GUZIK Aleksandra 0:3 (10:12, 3:11, 7:11) 1:3
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W ZAWADZKA Emilia
MARCHEWKA Artur
2:3 (8:11, 14:12, 11:8, 9:11, 8:11) 1:4
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 1:5
7   A ZĘBALA Mateusz X ZAWADZKA Emilia 3:0 (13:11, 11:2, 11:8) 2:5
8   B GUMULA Marcin W MARCHEWKA Artur 2:3 (11:5, 6:11, 11:6, 10:12, 8:11) 2:6
9   D PIESZCZEK Włodzimierz Y WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) 2:7
10   C ZĘBALA Paweł Z GUZIK Aleksandra 1:3 (2:11, 11:4, 7:11, 6:11) 2:8
11   A ZĘBALA Mateusz Y WCISŁO Konrad 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:9) 3:8
12   C ZĘBALA Paweł W MARCHEWKA Artur 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 10:12) 3:9
13   B GUMULA Marcin Z GUZIK Aleksandra 0:3 (12:14, 2:11, 6:11) 3:10
14   D PIESZCZEK Włodzimierz X ZAWADZKA Emilia 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 9:11) 3:11
2018-10-04 18:30 8 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A KURDZIEL Mikołaj W SKOTNICZNY Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11) 0:1
2   B KOŁODZIEJ Justyna X CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (3:11, 9:11, 5:11) 0:2
3   C WIELGOSZ Mirosław Y TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) 0:3
4   D SITARZ Krzysztof Z GAJEWSKI Marcin 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 6:11) 0:4
5   A WIELGOSZ Mirosław
GRABANIA Zdzisław
W TOMSIA Sławomir
NOWAK Kamil
1:3 (8:11, 3:11, 11:8, 3:11) 0:5
6   B SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
X BALIK Robert
CHOCHÓŁ Paweł
3:0 (12:10, 11:9, 11:6) 1:5
7   A KURDZIEL Mikołaj X PAŁKA Patryk 3:2 (9:11, 11:3, 11:5, 7:11, 11:7) 2:5
8   B KOŁODZIEJ Justyna W NOWAK Kamil 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 2:6
9   D SITARZ Krzysztof Y MUDYNA Tomasz 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 12:10) 3:6
10   C WIELGOSZ Mirosław Z GAJEWSKI Marcin 3:0 (11:9, 13:11, 11:5) 4:6
11   A KURDZIEL Mikołaj Y MUDYNA Tomasz 3:1 (12:10, 7:11, 11:4, 11:7) 5:6
12   C WIELGOSZ Mirosław W NOWAK Kamil 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:9) 6:6
13   B KOŁODZIEJ Justyna Z BALIK Robert 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 6:7
14   D GRABANIA Zdzisław X PAŁKA Patryk 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 4:11) 6:8
2018-09-29 10:00 9 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2
1   A ANDRZEJAK Kacper W KUREK Kinga 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 1:0
2   B SYRDA Zuzanna X KRAWCZYK Kacper 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 2:0
3   C KOPACKA Anna Y POROSZEWSKI Jacek 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 2:1
4   D KILISZEK Kamila Z SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 3:1
5   A KOPACKA Anna
SYRDA Zuzanna
W KRAWCZYK Kacper
KORDAS Konrad
3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 4:1
6   B ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
X POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:9) 5:1
7   A ANDRZEJAK Kacper X KRAWCZYK Kacper 3:2 (11:8, 7:11, 11:5, 5:11, 11:9) 6:1
8   B SYRDA Zuzanna W KUREK Kinga 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 7:1
9   D KILISZEK Kamila Y POROSZEWSKI Jacek 0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 7:2
10   C KOPACKA Anna Z SIEDLECKI Antoni 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:8) 8:2
11   A ANDRZEJAK Kacper Y POROSZEWSKI Jacek 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9) 9:2
12   C KOPACKA Anna W KUREK Kinga 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 10:2
13   B SYRDA Zuzanna Z SLIEPUSHENKO Andrii 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 11:2
14   D KILISZEK Kamila X KORDAS Konrad 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 12:2
2018-10-07 09:00 10 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W MRYC Henryk 3:1 (11:9, 15:13, 6:11, 11:9) 1:0
2   B WALA Tomasz X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 2:0
3   C BIESAGA Marek Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 3:0
4   D WOŹNY Dariusz Z MLAK Michał 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 4:0
5   A PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
W MRYC Henryk
MLAK Michał
3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 5:0
6   B BIESAGA Marek
WOŹNY Dariusz
X KOWAL Mieczysław
NIEDBAŁA Tomasz
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 6:0
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X NIEDBAŁA Tomasz 3:0 (11:1, 11:9, 11:5) 7:0
8   B WALA Tomasz W MRYC Henryk 3:0 (12:10, 11:8, 11:2) 8:0
9   D WOŹNY Dariusz Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 9:0
10   C BIESAGA Marek Z MLAK Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) 10:0
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KOWAL Mieczysław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 11:0
12   C BIESAGA Marek W MRYC Henryk 3:2 (11:5, 1:11, 11:8, 8:11, 11:8) 12:0
13   B WALA Tomasz Z MLAK Michał 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 13:0
14   D WOŹNY Dariusz X NIEDBAŁA Tomasz 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:7) 14:0
2018-10-07 11:00 11 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków IV 14:0 tak
1   A PARTYKA Ryszard W KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 1:0
2   B NOWICKI Marek X STOCHEL Adam 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 2:0
3   C KUTYŁA Dawid Y MAJDAK Rafał 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 3:0
4   D KALICIAK Dariusz Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
W STOCHEL Adam
MAJDAK Rafał
3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 5:0
6   B KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
X POJASEK Wojciech
CHRUSTEK Arsen
3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 6:0
7   A PARTYKA Ryszard X STOCHEL Adam 3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:5) 7:0
8   B NOWICKI Marek W KROKOS Bartłomiej 3:1 (11:7, 7:11, 11:1, 11:2) 8:0
9   D KALICIAK Dariusz Y MAJDAK Rafał 3:0 (11:4, 11:0, 11:2) 9:0
10   C KUTYŁA Dawid Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 10:0
11   A MAŚLONG Mirosław Y CHRUSTEK Arsen 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 11:0
12   C KUTYŁA Dawid W KROKOS Bartłomiej 3:1 (11:2, 11:1, 8:11, 11:5) 12:0
13   B NOWICKI Marek Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 12:10) 13:0
14   D KALICIAK Dariusz X POJASEK Wojciech 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 14:0
2018-10-04 18:00 12 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1 tak
1   A LENART Marek W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 1:0
2   B SKRZYPEK Grzegorz X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 2:0
3   C LUHA Peter Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:8) 3:0
4   D URBAN Witold Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 4:0
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 5:0
6   B LUHA Peter
URBAN Witold
X WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) 6:0
7   A LENART Marek X BOROŃ Sławomir 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 7:0
8   B ŚLAZYK Paweł W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 8:0
9   D URBAN Witold Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 9:0
10   C LUHA Peter Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 10:0
11   A ZIELIŃSKI Andrzej Y LODOWSKI Janusz 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 10:1
12   C LUHA Peter W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:8, 11:7) 11:1
13   B ŚLAZYK Paweł Z WIROŃSKI Piotr 3:2 (11:7, 11:5, 9:11, 12:14, 11:8) 12:1
14   D URBAN Witold X BOROŃ Sławomir 3:1 (11:9, 11:5, 6:11, 11:8) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy