V liga gr. B rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2018-09-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-11 18:00 1 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 tak
1   A SKRZYPEK Grzegorz W ZĘBALA Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 1:0
2   B URBAN Witold X FERDEK Marek 3:1 (10:12, 11:1, 11:2, 11:4) 2:0
3   C ŚLAZYK Paweł Y GUMULA Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 3:0
4   D LUHA Peter Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 3:11) 3:1
5   A LUHA Peter
URBAN Witold
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 3:11, 10:12) 3:2
6   B ŚLAZYK Paweł
SKRZYPEK Grzegorz
X FERDEK Marek
GUMULA Marcin
3:0 (11:3, 11:7, 16:14) 4:2
7   A SKRZYPEK Grzegorz X FERDEK Marek 3:2 (9:11, 11:4, 14:12, 8:11, 11:5) 5:2
8   B URBAN Witold W ZĘBALA Paweł 2:3 (11:4, 2:11, 7:11, 11:3, 8:11) 5:3
9   D LUHA Peter Y GUMULA Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 14:12) 6:3
10   C ŚLAZYK Paweł Z ZĘBALA Mateusz 2:3 (4:11, 14:12, 12:10, 6:11, 12:14) 6:4
11   A SKRZYPEK Grzegorz Y GUMULA Marcin 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:8) 7:4
12   C ŚLAZYK Paweł W ZĘBALA Paweł 3:1 (4:11, 11:4, 11:5, 11:9) 8:4
13   B URBAN Witold Z ZĘBALA Mateusz 1:3 (2:11, 9:11, 11:7, 5:11) 8:5
14   D LUHA Peter X FERDEK Marek 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) 9:5
2018-09-23 16:00 2 KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 0:14 tak
1   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej W NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B BOROŃ Sławomir X KALICIAK Dariusz 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 2:11, 13:15) 0:2
3   C APOSTOŁ Paweł Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:4, 5:11) 0:3
4   D LODOWSKI Janusz Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (12:14, 3:11, 4:11) 0:4
5   A BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (11:4, 4:11, 11:9, 6:11, 16:18) 0:5
6   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:6
7   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) 0:7
8   B BOROŃ Sławomir W NOWICKI Marek 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 0:8
9   D LODOWSKI Janusz Y PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 0:9
10   C APOSTOŁ Paweł Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 5:11) 0:10
11   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y PARTYKA Ryszard 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:11
12   C APOSTOŁ Paweł W NOWICKI Marek 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 0:12
13   B BOROŃ Sławomir Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 0:13
14   D LODOWSKI Janusz X KALICIAK Dariusz 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 4:11, 6:11) 0:14
2018-09-29 13:00 3 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 tak
1   A MARCHEWKA Kamil W WALA Tomasz 1:3 (11:8, 4:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B SZEWCZYK Hubert X JANIK Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 5:11) 0:2
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y WOŹNY Dariusz 0:3 (6:11, 10:12, 5:11) 0:3
4   D STOCHEL Adam Z BIESAGA Marek 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 12:10) 1:3
5   A UTYLSKI Kornel
DIETRICH Aleksander
W WALA Tomasz
JANIK Grzegorz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 1:4
6   B SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
X BIESAGA Marek
WOŹNY Dariusz
1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 10:12) 1:5
7   A MARCHEWKA Kamil X JANIK Grzegorz 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 1:6
8   B SZEWCZYK Hubert W WALA Tomasz 2:3 (11:3, 11:9, 8:11, 6:11, 8:11) 1:7
9   D STOCHEL Adam Y WOŹNY Dariusz 1:3 (7:11, 11:3, 9:11, 8:11) 1:8
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 2:8
11   A MARCHEWKA Kamil Y WOŹNY Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 2:9
12   C PIESZCZEK Mikołaj W WALA Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 2:10
13   B DIETRICH Aleksander Z BIESAGA Marek 1:3 (10:12, 5:11, 11:7, 7:11) 2:11
14   D UTYLSKI Kornel X JANIK Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:12
2018-09-23 15:30 4 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 tak
1   A MRYC Henryk W KOPACKA Anna 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 1:0
2   B OSTROMĘCKI Rafał X BRUZDA Julia 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:0
3   C NIEDBAŁA Tomasz Y ANDRZEJAK Kacper 1:3 (6:11, 2:11, 11:9, 6:11) 2:1
4   D KOWAL Mieczysław Z KILISZEK Kamila 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 2:2
5   A MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
W ANDRZEJAK Kacper
KILISZEK Kamila
1:3 (11:8, 13:15, 6:11, 9:11) 2:3
6   B KOWAL Mieczysław
NIEDBAŁA Tomasz
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:2 (5:11, 17:15, 7:11, 11:8, 11:7) 3:3
7   A MRYC Henryk X BRUZDA Julia 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 13:11, 18:20) 3:4
8   B OSTROMĘCKI Rafał W KOPACKA Anna 3:0 (11:7, 15:13, 11:2) 4:4
9   D KOWAL Mieczysław Y ANDRZEJAK Kacper 0:3 (7:11, 2:11, 9:11) 4:5
10   C NIEDBAŁA Tomasz Z KILISZEK Kamila 1:3 (6:11, 2:11, 14:12, 3:11) 4:6
11   A KUJAWSKA Natalia Y ANDRZEJAK Kacper 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 4:7
12   C NIEDBAŁA Tomasz W KOPACKA Anna 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 4:8
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z KILISZEK Kamila 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 4:9
14   D KOWAL Mieczysław X BRUZDA Julia 1:3 (1:11, 11:5, 9:11, 3:11) 4:10
2018-09-22 13:00 5 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 tak
1   A POROSZEWSKI Jacek W SŁOCIŃSKI Damian 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 7:11) 0:1
2   B KUREK Kinga X ZAJĘCKI Paweł 2:3 (11:9, 10:12, 11:7, 8:11, 11:13) 0:2
3   C KORDAS Konrad Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:3
4   D SIEDLECKI Antoni Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A KRAWCZYK Kacper
KORDAS Konrad
W ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
3:2 (11:6, 9:11, 7:11, 11:7, 11:9) 1:4
6   B SIEDLECKI Antoni
MAJKOWSKI Andrzej
X WIELGOSZ Mirosław
SŁOCIŃSKI Damian
0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 1:5
7   A POROSZEWSKI Jacek X ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:2, 11:3, 11:1) 2:5
8   B KUREK Kinga W SŁOCIŃSKI Damian 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 2:6
9   D SIEDLECKI Antoni Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (3:11, 1:11, 5:11) 2:7
10   C KORDAS Konrad Z KURDZIEL Mikołaj 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 2:8
11   A POROSZEWSKI Jacek Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 2:9
12   C KRAWCZYK Kacper W SŁOCIŃSKI Damian 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 7:11) 2:10
13   B KUREK Kinga Z KURDZIEL Mikołaj 3:0 (11:9, 11:1, 11:8) 3:10
14   D MAJKOWSKI Andrzej X ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:10
2018-09-22 11:00 6 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5 tak
1   A ŁASKAWIEC Jakub W KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 0:1
2   B CHOCHÓŁ Paweł X LEWICKI Piotr 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 9:11) 0:2
3   C TOMSIA Sławomir Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 1:2
4   D SKOTNICZNY Rafał Z PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (9:11, 11:7, 3:11, 9:11) 1:3
5   A CHOCHÓŁ Paweł
ŁASKAWIEC Jakub
W LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Dominik
3:1 (11:7, 5:11, 11:3, 11:5) 2:3
6   B NIEWIARA Adrian
TOMSIA Sławomir
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 4:11) 2:4
7   A ŁASKAWIEC Jakub X LEWICKI Piotr 3:0 (11:9, 13:11, 11:6) 3:4
8   B CHOCHÓŁ Paweł W KLIMCZAK Marek 1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 8:11) 3:5
9   D SKOTNICZNY Rafał Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 12:10) 4:5
10   C TOMSIA Sławomir Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 5:5
11   A GAJEWSKI Marcin Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (16:14, 11:6, 12:10) 6:5
12   C TOMSIA Sławomir W KLIMCZAK Marek 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:9) 7:5
13   B CHOCHÓŁ Paweł Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:6, 11:3) 8:5
14   D NATKANIEC Michał X LEWICKI Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13