V liga gr. A rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2019-02-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-02-09 13:00 73 MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 6:8 tak
1   A CHOLEWA Wacław W MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 1:0
2   B WALCZAK Michał X PAJORSKI Mateusz 0:3 (11:13, 10:12, 11:13) 1:1
3   C BUJAK Piotr Y GARYCKI Adrian 1:3 (11:8, 6:11, 11:13, 10:12) 1:2
4   D WALCZAK Wojciech Z MALARCZYK Martyna 3:1 (13:11, 11:7, 4:11, 11:7) 2:2
5   A WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
W MARCHEWKA Rafał
PAJORSKI Mateusz
1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 10:12) 2:3
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X GARYCKI Adrian
MALARCZYK Martyna
2:3 (9:11, 10:12, 14:12, 11:9, 4:11) 2:4
7   A CHOLEWA Wacław X PAJORSKI Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 2:5
8   B WALCZAK Michał W MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:5
9   D WALCZAK Wojciech Y GARYCKI Adrian 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 10:12) 3:6
10   C BUJAK Piotr Z MALARCZYK Martyna 1:3 (13:11, 5:11, 8:11, 12:14) 3:7
11   A CHOLEWA Wacław Y GARYCKI Adrian 0:3 (1:11, 2:11, 1:11) 3:8
12   C BUJAK Piotr W MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 4:8
13   B PIEPRZYK Szymon Z MALARCZYK Martyna 3:1 (7:11, 16:14, 11:8, 11:7) 5:8
14   D WALCZAK Wojciech X PAJORSKI Mateusz 3:2 (11:5, 6:11, 11:9, 10:12, 11:8) 6:8
2019-02-10 11:00 74 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 4:10 tak
1   A KOHUTEK Konrad W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (7:11, 12:10, 4:11, 5:11) 0:1
2   B PORĘBSKI Marcin X DĄBROWSKI Damian 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:2
3   C KMIEĆ Paweł Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 10:12) 0:3
4   D SZEROCKI Jan Z NOSEK Robert 3:0 (14:12, 11:5, 11:5) 1:3
5   A SZEROCKI Jan
PORĘBSKI Marcin
W PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:4
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 9:11, 8:11) 1:5
7   A KOHUTEK Konrad X DĄBROWSKI Damian 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 1:6
8   B PORĘBSKI Marcin W PIASKOWSKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 13:15) 1:7
9   D SZEROCKI Jan Y JEDYNAK Damian 3:2 (4:11, 11:8, 17:15, 9:11, 11:9) 2:7
10   C KMIEĆ Paweł Z NOSEK Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 3:7
11   A KOHUTEK Konrad Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 7:11) 3:8
12   C KMIEĆ Paweł W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (20:18, 11:8, 8:11, 11:8) 4:8
13   B PORĘBSKI Marcin Z NOSEK Robert 2:3 (11:6, 12:10, 7:11, 6:11, 6:11) 4:9
14   D SZEROCKI Jan X DĄBROWSKI Damian 1:3 (5:11, 14:12, 7:11, 9:11) 4:10
2019-02-10 11:00 75 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 tak
1   A MATYASIK Mikołaj W FILIPEK Angelika 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B PIRÓG Paweł X KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:1, 11:8, 11:9) 1:1
3   C MARKIEWICZ Michał Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 2:1
4   D CNOTA Jakub Z KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) 3:1
5   A CNOTA Jakub
PIRÓG Paweł
W FILIPEK Angelika
KOSTUCH Gabriela
3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 4:1
6   B MATYASIK Mikołaj
MARKIEWICZ Michał
X JAKUBCZYK Weronika
KACZMARCZYK Julita
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 12:10) 5:1
7   A MATYASIK Mikołaj X KOSTUCH Gabriela 3:2 (11:8, 11:3, 8:11, 7:11, 11:7) 6:1
8   B PIRÓG Paweł W FILIPEK Angelika 0:3 (5:11, 2:11, 9:11) 6:2
9   D CNOTA Jakub Y JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:4, 11:2, 11:7) 7:2
10   C MARKIEWICZ Michał Z KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 8:2
11   A MATYASIK Mikołaj Y JAKUBCZYK Weronika 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 11:8) 9:2
12   C MARKIEWICZ Michał W FILIPEK Angelika 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 10:12) 9:3
13   B PIRÓG Paweł Z KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 10:3
14   D CNOTA Jakub X KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 11:3
2019-02-10 11:00 76 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce 12:2 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W NOWAK Jakub 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:9) 1:0
2   B TALAGA Samuel X BAJER Grzegorz 0:3 (15:17, 5:11, 9:11) 1:1
3   C ŻĄDŁO Piotr Y ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 8:11) 1:2
4   D KUZIO Waldemar Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:2
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:5, 10:12, 1:11, 11:9, 11:2) 3:2
6   B KUZIO Waldemar
TALAGA Samuel
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 4:2
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X BAJER Grzegorz 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 11:3) 5:2
8   B TALAGA Samuel W NOWAK Jakub 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:8) 6:2
9   D KUZIO Waldemar Y ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (12:14, 9:11, 11:7, 11:6, 11:5) 7:2
10   C ŻĄDŁO Piotr Z BAJER Emilia 3:0 (16:14, 13:11, 12:10) 8:2
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (8:11, 11:9, 10:12, 11:9, 13:11) 9:2
12   C ŻĄDŁO Piotr W NOWAK Jakub 3:1 (12:10, 13:15, 11:8, 11:7) 10:2
13   B KUZIO Aleksandra Z BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:9, 18:16) 11:2
14   D KUZIO Waldemar X BAJER Grzegorz 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 12:2
2019-02-08 18:30 77 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:6 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W SASIŃSKI Tomasz 3:1 (11:4, 7:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X PICHLA Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 2:0
3   C BOCHENEK Dariusz Y CIESZKOWSKI Dominik 3:1 (12:14, 11:7, 11:2, 11:6) 3:0
4   D KUC Leszek Z RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (5:11, 9:11, 2:11) 3:1
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W MARZEC Stefan
PICHLA Paweł
3:2 (11:7, 11:8, 9:11, 9:11, 11:7) 4:1
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X RADZISZEWSKI Radosław
CIESZKOWSKI Dominik
2:3 (7:11, 11:9, 11:7, 8:11, 10:12) 4:2
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X PICHLA Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 4:3
8   B NAŁÓDKA Dariusz W MARZEC Stefan 3:0 (11:3, 11:2, 11:9) 5:3
9   D KUC Leszek Y CIESZKOWSKI Dominik 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11) 5:4
10   C BOCHENEK Dariusz Z RADZISZEWSKI Radosław 2:3 (9:11, 11:1, 11:6, 8:11, 3:11) 5:5
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y CIESZKOWSKI Dominik 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 6:5
12   C BOCHENEK Dariusz W MARZEC Stefan 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 7:5
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z RADZISZEWSKI Radosław 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 7:6
14   D KUC Leszek X PICHLA Paweł 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 8:6
2019-02-10 12:00 78 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Górnik” Wieliczka
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.