V liga gr. A rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2019-01-13
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-13 14:00 55 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 tak
1   A SOBUCKI Mateusz W GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 9:11, 11:6) 1:0
2   B RÓŻYCZKA Mirosław X NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (11:5, 10:12, 11:9, 9:11, 11:6) 2:0
3   C KOSTECKI Andrzej Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 2:1
4   D WOLANIN Piotr Z KUC Leszek 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 3:1
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
WOLANIN Piotr
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
2:3 (11:8, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11) 3:2
6   B KOSTECKI Andrzej
SOBUCKI Mateusz
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 5:11) 3:3
7   A SOBUCKI Mateusz X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 3:4
8   B RÓŻYCZKA Mirosław W GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 4:4
9   D WOLANIN Piotr Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (7:11, 11:6, 7:11, 10:12) 4:5
10   C KOSTECKI Andrzej Z KUC Leszek 0:3 (3:11, 1:11, 1:11) 4:6
11   A SOBUCKI Mateusz Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 4:7
12   C KOSTECKI Andrzej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 4:8
13   B RÓŻYCZKA Mirosław Z KUC Leszek 2:3 (6:11, 11:6, 11:7, 9:11, 5:11) 4:9
14   D WOLANIN Piotr X NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 10:12, 11:9) 5:9
2019-01-13 12:00 56 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 tak
1   A PUU Aarne W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:6) 1:0
2   B BUŁA Dominik X TALAGA Samuel 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:1
3   C ROMANOWSKI Cezary Y KUZIO Maciej 3:0 (14:12, 18:16, 11:8) 2:1
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 3:1
5   A ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:1 (11:13, 11:8, 11:5, 11:7) 4:1
6   B PUU Aarne
BUŁA Dominik
X TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
1:3 (11:13, 11:7, 9:11, 11:13) 4:2
7   A PUU Aarne X TALAGA Samuel 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 11:13) 4:3
8   B BUŁA Dominik W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (6:11, 5:11, 11:8, 11:5, 6:11) 4:4
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y KUZIO Maciej 1:3 (7:11, 11:13, 11:4, 6:11) 4:5
10   C ROMANOWSKI Cezary Z ŻĄDŁO Piotr 2:3 (11:7, 11:4, 6:11, 9:11, 5:11) 4:6
11   A PUU Aarne Y KUZIO Maciej 3:1 (11:8, 11:4, 4:11, 11:5) 5:6
12   C KORCZEK Łukasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 5:7
13   B BUŁA Dominik Z ŻĄDŁO Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:4) 6:7
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X TALAGA Samuel 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8) 7:7
2019-01-10 19:00 57 KS „Górnik” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II
2019-01-13 11:00 58 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Porta” Kraków II 6:8 tak
1   A SASIŃSKI Tomasz W CZUBAK Michał 0:3 (6:11, 14:16, 10:12) 0:1
2   B CIESZKOWSKI Dominik X SZEROCKI Jan 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:0) 1:1
3   C PICHLA Paweł Y BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:9) 2:1
4   D MARZEC Stefan Z KMIEĆ Paweł 0:3 (14:16, 8:11, 9:11) 2:2
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W SZEROCKI Jan
CZUBAK Michał
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:3
6   B CIESZKOWSKI Dominik
PICHLA Paweł
X KMIEĆ Paweł
BOLISĘGA Sebastian
3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:5) 3:3
7   A SASIŃSKI Tomasz X SZEROCKI Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 4:3
8   B CIESZKOWSKI Dominik W CZUBAK Michał 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 7:11) 4:4
9   D MARZEC Stefan Y BOLISĘGA Sebastian 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 5:4
10   C PICHLA Paweł Z KMIEĆ Paweł 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 2:11) 5:5
11   A SASIŃSKI Tomasz Y BOLISĘGA Sebastian 2:3 (11:3, 8:11, 12:10, 7:11, 7:11) 5:6
12   C PICHLA Paweł W CZUBAK Michał 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 5:7
13   B CIESZKOWSKI Dominik Z KMIEĆ Paweł 3:2 (11:5, 12:10, 7:11, 12:14, 11:9) 6:7
14   D MARZEC Stefan X SZEROCKI Jan 1:3 (14:12, 10:12, 8:11, 7:11) 6:8
2019-01-12 14:00 59 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3 tak
1   A NOWAK Jakub W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:8, 14:12, 11:8) 1:0
2   B BAJER Grzegorz X WALCZAK Michał 3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:9) 2:0
3   C BAJER Emilia Y BUJAK Piotr 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 8:11) 2:1
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:7) 3:1
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:6) 4:1
6   B ZAKRZYŃSKI Wojciech
BAJER Emilia
X BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 5:1
7   A NOWAK Jakub X WALCZAK Michał 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 6:1
8   B BAJER Grzegorz W PIEPRZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:8, 16:14) 7:1
9   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Y BUJAK Piotr 3:0 (12:10, 11:7, 13:11) 8:1
10   C BAJER Emilia Z WALCZAK Wojciech 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) 8:2
11   A NOWAK Jakub Y BUJAK Piotr 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:6) 9:2
12   C BAJER Emilia W PIEPRZYK Szymon 2:3 (7:11, 11:13, 11:9, 11:6, 8:11) 9:3
13   B BAJER Grzegorz Z WALCZAK Wojciech 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:8) 10:3
14   D ZAKRZYŃSKI Wojciech X WALCZAK Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 11:3
2019-01-14 18:00 60 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - UKS „Gryf” Gdów III 13:1 tak
1   A PIASKOWSKI Piotr W STROJEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:0
2   B DĄBROWSKI Damian X STROJEK Karol 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 2:0
3   C JEDYNAK Damian Y GARYCKI Adrian 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 3:0
4   D SZELEST Jacek Z KWIECIŃSKI Jakub 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:4) 4:0
5   A DĄBROWSKI Damian
JEDYNAK Damian
W STROJEK Karol
STROJEK Arkadiusz
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 5:0
6   B PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
X GARYCKI Adrian
KWIECIŃSKI Jakub
3:0 (11:5, 13:11, 11:5) 6:0
7   A PIASKOWSKI Piotr X STROJEK Karol 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 7:0
8   B DĄBROWSKI Damian W STROJEK Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 8:0
9   D SZELEST Jacek Y GARYCKI Adrian 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) 9:0
10   C JEDYNAK Damian Z KWIECIŃSKI Jakub 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 10:0
11   A KOŁODZIEJSKI Michał Y GARYCKI Adrian 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 10:1
12   C JEDYNAK Damian W STROJEK Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 11:1
13   B DĄBROWSKI Damian Z KWIECIŃSKI Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 12:1
14   D SZELEST Jacek X STROJEK Karol 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.