V liga gr. A rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2018-11-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-02 16:00 31 KS „Podwawelski” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 13:1 tak
1   A KOSTECKI Andrzej W CZERNUKHIN Jewhen 3:2 (11:13, 9:11, 11:9, 11:8, 11:6) 1:0
2   B WOLANIN Piotr X CNOTA Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 2:0
3   C SOBUCKI Mateusz Y PIRÓG Paweł 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 3:0
4   D CHŁĘDOWSKI Jakub Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 4:0
5   A KOSTECKI Andrzej
SOBUCKI Mateusz
W CNOTA Jakub
CZERNUKHIN Jewhen
3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 12:10) 5:0
6   B CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:0
7   A KOSTECKI Andrzej X CNOTA Jakub 1:3 (9:11, 11:2, 7:11, 7:11) 6:1
8   B WOLANIN Piotr W CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 7:1
9   D CHŁĘDOWSKI Jakub Y PIRÓG Paweł 3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:8) 8:1
10   C SOBUCKI Mateusz Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 9:1
11   A KOSTECKI Andrzej Y PIRÓG Paweł 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 10:1
12   C SOBUCKI Mateusz W CZERNUKHIN Jewhen 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 11:1
13   B WOLANIN Piotr Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:2, 11:2, 11:7) 12:1
14   D CHŁĘDOWSKI Jakub X CNOTA Jakub 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 13:1
2018-11-25 11:00 32 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W CZUBAK Michał 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B KUZIO Maciej X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) 2:0
3   C TALAGA Samuel Y PORĘBSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:6, 12:10, 11:13, 7:11) 2:1
4   D ŻĄDŁO Piotr Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) 3:1
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:9, 14:12, 11:8) 4:1
6   B TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
X CZUBAK Michał
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 5:1
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:2, 11:4, 8:11, 11:3) 6:1
8   B KUZIO Maciej W CZUBAK Michał 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) 7:1
9   D ŻĄDŁO Piotr Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 7:2
10   C TALAGA Samuel Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:7) 8:2
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:3) 9:2
12   C TALAGA Samuel W CZUBAK Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 10:2
13   B KUZIO Maciej Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 13:11) 11:2
14   D ŻĄDŁO Piotr X KOHUTEK Konrad 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) 11:3
2018-12-08 13:00 33 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 13:1 tak
1   A BOCHENEK Dariusz W WALCZAK Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 2:0
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:3, 11:7, 12:10) 3:0
4   D BUCH Marcin Z BUJAK Piotr 1:3 (7:11, 11:5, 14:16, 12:14) 3:1
5   A BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:1
6   B NAŁÓDKA Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 5:1
7   A BOCHENEK Dariusz X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:7, 11:3, 11:1) 6:1
8   B NAŁÓDKA Dariusz W WALCZAK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 7:1
9   D BUCH Marcin Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 8:1
10   C GŁOWACKI Arkadiusz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 9:1
11   A BOCHENEK Dariusz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 10:1
12   C GŁOWACKI Arkadiusz W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:4, 14:12, 11:5) 11:1
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 12:1
14   D BUCH Marcin X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:9, 11:4) 13:1
2018-11-22 19:00 34 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III
2018-11-25 11:00 35 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12 tak
1   A SASIŃSKI Tomasz W DĄBROWSKI Damian 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 0:1
2   B PICHLA Paweł X NOSEK Robert 1:3 (5:11, 11:9, 10:12, 10:12) 0:2
3   C MARZEC Stefan Y LASAK Robert 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 10:12) 0:3
4   D CIESZKOWSKI Dominik Z JEDYNAK Damian 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A CIESZKOWSKI Dominik
PICHLA Paweł
W LASAK Robert
DĄBROWSKI Damian
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   B SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 6:11) 0:6
7   A SASIŃSKI Tomasz X NOSEK Robert 3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:8, 11:8) 1:6
8   B PICHLA Paweł W DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 1:7
9   D CIESZKOWSKI Dominik Y LASAK Robert 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 11:13) 1:8
10   C MARZEC Stefan Z JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 1:11, 2:11) 1:9
11   A SASIŃSKI Tomasz Y LASAK Robert 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 1:10
12   C MARZEC Stefan W DĄBROWSKI Damian 0:3 (5:11, 4:11, 11:13) 1:11
13   B PICHLA Paweł Z JEDYNAK Damian 2:3 (11:7, 9:11, 13:11, 9:11, 5:11) 1:12
14   D CIESZKOWSKI Dominik X NOSEK Robert 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:4) 2:12
2018-11-24 16:00 36 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 tak
1   A NOWAK Jakub W FILIPEK Angelika 2:3 (5:11, 12:10, 7:11, 11:6, 9:11) 0:1
2   B ZLEZARCZYK Rafał X GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) 2:1
4   D BAJER Emilia Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 3:1
5   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
W GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 11:6) 4:1
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 5:1
7   A NOWAK Jakub X GAJ Milena 2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 11:6, 10:12) 5:2
8   B ZLEZARCZYK Rafał W FILIPEK Angelika 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 6:2
9   D BAJER Emilia Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 7:2
10   C BAJER Grzegorz Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 8:2
11   A NOWAK Jakub Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 9:2
12   C BAJER Grzegorz W FILIPEK Angelika 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 10:2
13   B ZLEZARCZYK Rafał Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:1, 11:8) 11:2
14   D BAJER Emilia X GAJ Milena 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 9:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS "Górnik" Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.