V liga gr. A rejon Kraków
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-28 12:30 19 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6 tak
1   A WOLANIN Piotr W CZUBAK Michał 2:3 (9:11, 11:8, 5:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X KMIEĆ Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 15:13) 1:1
3   C SOBUCKI Mateusz Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:7, 6:11, 14:12, 11:6) 2:1
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z PEREK Robert 3:2 (9:11, 11:9, 11:13, 11:7, 11:9) 3:1
5   A CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
W KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:4) 4:1
6   B RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9) 5:1
7   A WOLANIN Piotr X KMIEĆ Paweł 1:3 (11:9, 12:14, 5:11, 9:11) 5:2
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W CZUBAK Michał 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 7:11) 5:3
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y KOHUTEK Konrad 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:5, 11:8) 6:3
10   C SOBUCKI Mateusz Z PEREK Robert 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 5:11, 3:11) 6:4
11   A WOLANIN Piotr Y KOHUTEK Konrad 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:6) 7:4
12   C SOBUCKI Mateusz W CZUBAK Michał 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:8, 8:11) 7:5
13   B CHŁĘDOWSKI Jakub Z PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 8:5
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X KMIEĆ Paweł 2:3 (11:9, 4:11, 5:11, 11:5, 5:11) 8:6
do ustalenia 20 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III
2018-10-26 18:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 tak
1   A BOCHENEK Dariusz W PILCH Aleksander 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X MIĘKINA Hubert 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:4) 2:0
3   C KUC Leszek Y GARYCKI Adrian 3:2 (11:5, 9:11, 10:12, 12:10, 11:6) 3:0
4   D GŁOWACKI Arkadiusz Z MALARCZYK Martyna 3:0 (11:9, 15:13, 12:10) 4:0
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W MIĘKINA Hubert
PILCH Aleksander
3:0 (11:2, 11:1, 11:3) 5:0
6   B BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X GARYCKI Adrian
MALARCZYK Martyna
3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 6:0
7   A BOCHENEK Dariusz X MIĘKINA Hubert 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 7:0
8   B NAŁÓDKA Dariusz W PILCH Aleksander 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 8:0
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y GARYCKI Adrian 3:1 (12:10, 11:13, 11:7, 12:10) 9:0
10   C KUC Leszek Z MALARCZYK Martyna 3:2 (9:11, 11:4, 5:11, 11:9, 11:8) 10:0
11   A BOCHENEK Dariusz Y GARYCKI Adrian 3:1 (11:9, 13:11, 4:11, 11:1) 11:0
12   C KUC Leszek W PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 12:0
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z MALARCZYK Martyna 3:1 (11:7, 4:11, 11:3, 11:4) 13:0
14   D GŁOWACKI Arkadiusz X MIĘKINA Hubert 3:2 (11:8, 10:12, 11:8, 10:12, 11:6) 14:0
2018-10-28 12:00 22 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 tak
1   A DZIURA Wojciech W DĄBROWSKI Damian 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 0:1
2   B PUU Aarne X SZELEST Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C KORCZEK Łukasz Y PIASKOWSKI Piotr 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:3
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JEDYNAK Damian 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
1:3 (11:9, 10:12, 12:14, 12:14) 0:5
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X JEDYNAK Damian
SZELEST Jacek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7) 1:5
7   A DZIURA Wojciech X SZELEST Jacek 0:3 (7:11, 6:11, 11:13) 1:6
8   B PUU Aarne W DĄBROWSKI Damian 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 1:7
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y PIASKOWSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 2:7
10   C KORCZEK Łukasz Z JEDYNAK Damian 2:3 (10:12, 10:12, 11:6, 11:9, 8:11) 2:8
11   A BUŁA Dominik Y KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 3:8
12   C ROMANOWSKI Cezary W DĄBROWSKI Damian 2:3 (4:11, 11:9, 11:7, 12:14, 1:11) 3:9
13   B PUU Aarne Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) 4:9
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X SZELEST Jacek 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:9, 11:9) 5:9
2018-10-25 19:00 23 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki II ^A
2018-10-28 11:00 24 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9
1   A RADZISZEWSKI Radosław W BAJER Grzegorz 3:2 (15:13, 2:11, 11:2, 7:11, 11:4) 1:0
2   B SASIŃSKI Tomasz X NOWAK Jakub 0:3 (13:15, 8:11, 9:11) 1:1
3   C MARZEC Stefan Y BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 2:1
4   D PICHLA Paweł Z ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (8:11, 11:4, 5:11, 6:11) 2:2
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (1:11, 5:11, 2:11) 2:3
6   B RADZISZEWSKI Radosław
PICHLA Paweł
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:2 (11:6, 11:5, 9:11, 4:11, 11:3) 3:3
7   A RADZISZEWSKI Radosław X NOWAK Jakub 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:8) 4:3
8   B SASIŃSKI Tomasz W BAJER Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 4:4
9   D PICHLA Paweł Y BAJER Emilia 2:3 (11:4, 8:11, 11:7, 10:12, 6:11) 4:5
10   C MARZEC Stefan Z ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (1:11, 10:12, 6:11) 4:6
11   A RADZISZEWSKI Radosław Y BAJER Emilia 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:4) 5:6
12   C MARZEC Stefan W BAJER Grzegorz 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 5:7
13   B SASIŃSKI Tomasz Z ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (4:11, 11:8, 11:13, 9:11) 5:8
14   D PICHLA Paweł X NOWAK Jakub 2:3 (11:9, 11:13, 11:7, 8:11, 12:14) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Górnik” Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy