V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-18 16:00 16 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Mikulec” Grybów II
2018-10-28 11:00 17 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 10:4 tak
1   A SZCZECINA Piotr W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 1:0
2   B OPIŁO Zygmunt X ŁATKA Tomasz 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 8:11, 7:11) 1:1
3   C WÓJS Tomasz Y OBRZUT Tomasz 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 9:11) 1:2
4   D JURKOWSKI Piotr Z ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:2
5   A OPIŁO Zygmunt
WÓJS Tomasz
W OBRZUT Tomasz
ŁUKASIK Andrzej
1:3 (12:10, 13:15, 8:11, 8:11) 2:3
6   B JURKOWSKI Piotr
SZCZECINA Piotr
X ŁATKA Tomasz
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 3:3
7   A SZCZECINA Piotr X ŁATKA Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 4:3
8   B OPIŁO Zygmunt W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 5:3
9   D JURKOWSKI Piotr Y OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 6:3
10   C WÓJS Tomasz Z ŁUKASIK Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 7:3
11   A SZCZECINA Piotr Y OBRZUT Tomasz 3:0 (11:9, 11:1, 11:8) 8:3
12   C WÓJS Tomasz W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 9:3
13   B OPIŁO Zygmunt Z ŁUKASIK Andrzej 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 9:4
14   D JURKOWSKI Piotr X ŁATKA Tomasz 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:6) 10:4
2018-10-26 18:30 18 KS „Turbacz” Mszana Dolna - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III 4:10 tak
1   A GODAWSKI Dariusz W DZIEDZIC Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B LEKKI Paweł X URBAŃSKI Adam 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 1:1
3   C SURMA Mariusz Y TABOR Krzysztof 2:3 (11:5, 12:10, 4:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D PITALA Stanisław Z BOLSĘGA Henryk 0:3 (6:11, 1:11, 9:11) 1:3
5   A PITALA Stanisław
GODAWSKI Dariusz
W BOLSĘGA Henryk
DZIEDZIC Piotr
1:3 (5:11, 7:11, 11:6, 7:11) 1:4
6   B LEKKI Paweł
SURMA Mariusz
X TABOR Krzysztof
URBAŃSKI Jacek
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 2:4
7   A GODAWSKI Dariusz X URBAŃSKI Adam 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 2:5
8   B LEKKI Paweł W DZIEDZIC Piotr 2:3 (12:10, 8:11, 6:11, 11:8, 4:11) 2:6
9   D PITALA Stanisław Y TABOR Krzysztof 2:3 (12:10, 11:9, 4:11, 8:11, 6:11) 2:7
10   C SURMA Mariusz Z BOLSĘGA Henryk 2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:5, 8:11) 2:8
11   A GODAWSKI Dariusz Y TABOR Krzysztof 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 2:9
12   C SURMA Mariusz W DZIEDZIC Piotr 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:8, 5:11) 2:10
13   B LEKKI Paweł Z BOLSĘGA Henryk 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:6, 12:10) 3:10
14   D PITALA Stanisław X URBAŃSKI Adam 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 4:10
2018-10-28 11:00 19 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:2 tak
1   A TROJAN Marek W WARIAN Mirosław 3:2 (7:11, 7:11, 11:6, 11:7, 11:6) 1:0
2   B PASEK Kamil X APOLA Edward 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 2:0
3   C PASEK Adrian Y PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (11:7, 11:4, 9:11, 7:11, 11:6) 3:0
4   D PARAIS Leszek Z BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:4, 10:12, 13:11, 11:6) 4:0
5   A PASEK Adrian
PASEK Kamil
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 5:0
6   B PARAIS Leszek
TROJAN Marek
X PRZYBYLSKI Piotr
WARIAN Mirosław
3:2 (11:6, 4:11, 11:9, 2:11, 11:8) 6:0
7   A TROJAN Marek X APOLA Edward 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 7:0
8   B PASEK Kamil W WARIAN Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 8:0
9   D PARAIS Leszek Y PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 12:14) 8:1
10   C PASEK Adrian Z BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:7, 4:11, 12:10, 11:7) 9:1
11   A TROJAN Marek Y PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 9:2
12   C PASEK Adrian W WARIAN Mirosław 3:1 (5:11, 12:10, 11:9, 11:9) 10:2
13   B PASEK Kamil Z BOŃCZAK Stanisław 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 11:2
14   D PARAIS Leszek X APOLA Edward 3:0 (11:7, 11:1, 11:6) 12:2
2018-10-28 11:00 20 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 14:0 tak
1   A MICHALEC Grzegorz W DZIEDZINA Michał 3:0 (11:5, 11:0, 11:6) 1:0
2   B MICHALEC Kazimierz X FARON Antoni 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 2:0
3   C KLĘBA Mirosław Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:2 (11:2, 3:11, 11:7, 10:12, 11:7) 3:0
4   D TRZECIAK Piotr Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 4:0
5   A TRZECIAK Piotr
KLĘBA Mirosław
W KALICIŃSKI Mirosław
DZIEDZINA Michał
3:1 (11:6, 4:11, 11:2, 11:3) 5:0
6   B MICHALEC Kazimierz
MICHALEC Grzegorz
X MAGDZIARCZYK Dariusz
FARON Antoni
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:0
7   A MICHALEC Grzegorz X FARON Antoni 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 7:0
8   B MICHALEC Kazimierz W DZIEDZINA Michał 3:0 (11:9, 14:12, 11:6) 8:0
9   D TRZECIAK Piotr Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:0 (11:4, 11:7, 14:12) 9:0
10   C KLĘBA Mirosław Z KALICIŃSKI Mirosław 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 11:13, 11:9) 10:0
11   A MICHALEC Grzegorz Y MAGDZIARCZYK Dariusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 11:0
12   C KLĘBA Mirosław W DZIEDZINA Michał 3:0 (11:5, 11:4, 15:13) 12:0
13   B MICHALEC Kazimierz Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:1, 11:7, 11:3) 13:0
14   D TRZECIAK Piotr X FARON Antoni 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy