IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2019-01-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-12 15:00 55 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie ^A
2019-01-13 14:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5
1   A SUBIK Filip W SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 1:0
2   B WĄSIK Marcin X BAŁUSZEK Kamil 3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 10:12, 11:6) 2:0
3   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 3:0
4   D RÓŻAŃSKI Damian Z GLANOWSKI Bartosz 1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 9:11) 3:1
5   A SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
W ZAJĘCKI Rafał
GLANOWSKI Bartosz
3:2 (14:12, 11:7, 6:11, 5:11, 12:10) 4:1
6   B KRÓLIKOWSKI Bartosz
RÓŻAŃSKI Damian
X BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:5) 5:1
7   A SUBIK Filip X BAŁUSZEK Kamil 2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:7, 9:11) 5:2
8   B WĄSIK Marcin W SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 6:2
9   D KLAG Wiktor Y ZAJĘCKI Rafał 3:2 (12:10, 11:3, 6:11, 9:11, 13:11) 7:2
10   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Z GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 14:12) 8:2
11   A SUBIK Filip Y ZAJĘCKI Rafał 2:3 (11:8, 9:11, 12:14, 11:7, 9:11) 8:3
12   C KRÓLIKOWSKI Bartosz W SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) 9:3
13   B WĄSIK Marcin Z GLANOWSKI Bartosz 2:3 (11:3, 8:11, 7:11, 13:11, 7:11) 9:4
14   D KLAG Wiktor X BAŁUSZEK Kamil 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 5:11) 9:5
2019-01-21 17:00 57 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KTS „Victoria” Spytkowice II
2019-01-12 11:00 58 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3
1   A CZYŻYCKI Bogdan W PIETRZYK Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 1:0
2   B NALEPA Maciej X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) 2:0
3   C STALMACH Zbigniew Y BIEŃCZYCKI Łukasz 1:3 (11:4, 5:11, 10:12, 9:11) 2:1
4   D DŹWIG Andrzej Z MIKRUT Jakub 3:1 (7:11, 13:11, 11:6, 11:8) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
W WOJCIACZYK Antoni
BIEŃCZYCKI Łukasz
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:1
6   B NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
X PIETRZYK Marcin
MIKRUT Jakub
3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:4, 11:9) 5:1
7   A CZYŻYCKI Bogdan X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 6:1
8   B NALEPA Maciej W PIETRZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:1
9   D DŹWIG Andrzej Y BIEŃCZYCKI Łukasz 3:2 (11:3, 12:14, 11:7, 10:12, 11:9) 8:1
10   C STALMACH Zbigniew Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:5, 4:11, 12:10, 11:9) 9:1
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 10:1
12   C STALMACH Zbigniew W PIETRZYK Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 10:2
13   B NALEPA Maciej Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:4, 11:6, 10:12, 11:6) 11:2
14   D DŹWIG Andrzej X WOJCIACZYK Antoni 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 8:11) 11:3
2019-01-12 11:00 59 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów 6:8
1   A LELEK Paweł W TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B KUSIAK Franciszek X KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C KOPACKI Paweł Y GUZIK Aleksandra 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 11:6) 1:2
4   D SZCZEBAK Jerzy Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:7) 2:2
5   A LELEK Paweł
KUSIAK Franciszek
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 2:3
6   B SZCZEBAK Jerzy
KOPACKI Paweł
X TURECKI Kacper
GUZIK Aleksandra
3:2 (11:5, 11:7, 6:11, 7:11, 11:7) 3:3
7   A LELEK Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 3:4
8   B KUSIAK Franciszek W TURECKI Kacper 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 3:5
9   D SZCZEBAK Jerzy Y GUZIK Aleksandra 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:8) 4:5
10   C KOPACKI Paweł Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (6:11, 15:13, 7:11, 7:11) 4:6
11   A LELEK Paweł Y GUZIK Aleksandra 3:2 (11:6, 9:11, 11:5, 8:11, 12:10) 5:6
12   C KOPACKI Paweł W TURECKI Kacper 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:6) 6:6
13   B KUSIAK Franciszek Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (10:12, 3:11, 13:15) 6:7
14   D SZCZEBAK Jerzy X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 6:8
2019-01-12 13:00 60 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
1   A PASIECZNY Jan W WARMUZ Kamil 3:0 (13:11, 11:5, 11:3) 1:0
2   B KUBIC Marcin X CHOJNA Dawid 0:3 (9:11, 11:13, 5:11) 1:1
3   C ROBAK Wiktor Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 7:11) 1:2
4   D RAJTAR Marek Z MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:6) 2:2
5   A RAJTAR Marek
PASIECZNY Jan
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:2 (7:11, 11:7, 11:4, 4:11, 12:10) 3:2
6   B KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:2 (11:7, 8:11, 11:3, 9:11, 11:6) 4:2
7   A PASIECZNY Jan X CHOJNA Dawid 2:3 (6:11, 7:11, 11:8, 13:11, 3:11) 4:3
8   B KUBIC Marcin W WARMUZ Kamil 3:2 (14:12, 11:8, 0:11, 7:11, 11:8) 5:3
9   D RAJTAR Marek Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 4:11) 5:4
10   C ROBAK Wiktor Z MAMOŃ Wojciech 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 3:11, 6:11) 5:5
11   A PASIECZNY Jan Y GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 6:5
12   C ROBAK Wiktor W WARMUZ Kamil 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) 6:6
13   B ŁACH Bartłomiej Z MAMOŃ Wojciech 3:2 (12:10, 8:11, 10:12, 11:7, 11:9) 7:6
14   D RAJTAR Marek X CHOJNA Dawid 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy