IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2018-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-01 11:00 37 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-12-01 17:00 38 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 tak
1   A MOSKAŁA Grzegorz W SUBIK Filip 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KRUPA Cezary X RÓŻAŃSKI Damian 3:2 (10:12, 11:7, 11:6, 7:11, 11:9) 1:1
3   C WÓJCIK Krzysztof Y KLAG Wiktor 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 2:1
4   D PIEKARCZYK Michał Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 2:2
5   A WÓJCIK Krzysztof
KRUPA Cezary
W SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
1:3 (10:12, 7:11, 12:10, 7:11) 2:3
6   B MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
X KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
3:2 (9:11, 11:7, 11:3, 4:11, 12:10) 3:3
7   A MOSKAŁA Grzegorz X RÓŻAŃSKI Damian 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 3:4
8   B KRUPA Cezary W SUBIK Filip 2:3 (11:7, 10:12, 11:9, 7:11, 7:11) 3:5
9   D PIEKARCZYK Michał Y KLAG Wiktor 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:3) 4:5
10   C WÓJCIK Krzysztof Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (10:12, 11:9, 12:10, 3:11, 11:7) 5:5
11   A MOSKAŁA Grzegorz Y KLAG Wiktor 3:1 (7:11, 11:8, 11:5, 11:4) 6:5
12   C WÓJCIK Krzysztof W SUBIK Filip 2:3 (11:8, 13:15, 10:12, 11:8, 8:11) 6:6
13   B KRUPA Cezary Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 5:11, 8:11) 6:7
14   D PIEKARCZYK Michał X RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 8:11) 6:8
2018-11-30 18:00 39 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W PIĄSTKA Michał 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 13:15) 0:1
2   B WARMUZ Kamil X KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:8, 12:10, 8:11, 3:11, 8:11) 0:2
3   C MAMOŃ Wojciech Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 1:2
4   D CHOJNA Dawid Z BRUZDA Rafał 0:3 (12:14, 4:11, 5:11) 1:3
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W PORĄBKA Dariusz
BRUZDA Rafał
3:1 (3:11, 13:11, 12:10, 11:8) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (5:11, 8:11, 1:11) 2:4
7   A GRONDALCZYK Adrian X KURCZYNA Łukasz 1:3 (5:11, 3:11, 13:11, 6:11) 2:5
8   B WARMUZ Kamil W PIĄSTKA Michał 3:1 (14:16, 11:8, 13:11, 12:10) 3:5
9   D CHOJNA Dawid Y PORĄBKA Dariusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) 4:5
10   C MAMOŃ Wojciech Z BRUZDA Rafał 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 7:11) 4:6
11   A GRONDALCZYK Adrian Y PORĄBKA Dariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 5:6
12   C MAMOŃ Wojciech W PIĄSTKA Michał 2:3 (3:11, 8:11, 13:11, 11:7, 7:11) 5:7
13   B WARMUZ Kamil Z BRUZDA Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 5:8
14   D CHOJNA Dawid X KURCZYNA Łukasz 0:3 (7:11, 11:13, 11:13) 5:9
2018-12-06 18:00 40 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2018-12-02 12:30 41 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A PIETRZYK Marcin W SZCZEBAK Jerzy 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B MIKRUT Jakub X CHODACKI Marcin 3:2 (7:11, 11:4, 5:11, 11:7, 11:8) 1:1
3   C BIEL Jakub Y LELEK Paweł 3:2 (6:11, 9:11, 11:6, 11:7, 11:7) 2:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z KOPACKI Paweł 3:2 (10:12, 11:6, 11:7, 3:11, 11:9) 3:1
5   A WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
W SZCZEBAK Jerzy
KUSIAK Franciszek
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 3:2
6   B BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
X LELEK Paweł
KOPACKI Paweł
3:2 (3:11, 11:7, 5:11, 11:7, 14:12) 4:2
7   A PIETRZYK Marcin X CHODACKI Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 5:2
8   B MIKRUT Jakub W SZCZEBAK Jerzy 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 5:11) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y KUSIAK Franciszek 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 5:4
10   C BIEL Jakub Z KOPACKI Paweł 3:2 (11:8, 5:11, 11:3, 4:11, 11:4) 6:4
11   A PIETRZYK Marcin Y KUSIAK Franciszek 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 7:4
12   C BIEL Jakub W SZCZEBAK Jerzy 3:1 (4:11, 11:4, 11:9, 11:8) 8:4
13   B MIKRUT Jakub Z KOPACKI Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 13:15) 8:5
14   D WOJCIACZYK Antoni X CHODACKI Marcin 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 16:14, 8:11) 8:6
2018-11-30 18:00 42 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS KSOS Kraków II 4:10 tak
1   A BOBAK Piotr W RAJTAR Marek 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:8) 1:0
2   B KAJFASZ Bogdan X PASIECZNY Jan 1:3 (8:11, 13:11, 5:11, 7:11) 1:1
3   C PIETRAŃCZYK Jacek Y ROBAK Wiktor 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D OCHMAN Michał Z ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:13, 11:6, 16:14, 11:9) 2:2
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 13:11) 3:2
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X RAJTAR Marek
PASIECZNY Jan
1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 9:11) 3:3
7   A BOBAK Piotr X PASIECZNY Jan 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 3:4
8   B KAJFASZ Bogdan W RAJTAR Marek 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 3:5
9   D OCHMAN Michał Y ROBAK Wiktor 3:2 (13:11, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) 4:5
10   C BOBAK Jacek Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (1:11, 8:11, 12:10, 6:11) 4:6
11   A BOBAK Piotr Y ROBAK Wiktor 2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 11:13, 7:11) 4:7
12   C BOBAK Jacek W RAJTAR Marek 0:3 (3:11, 6:11, 10:12) 4:8
13   B KAJFASZ Bogdan Z PĘCZEK Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 4:9
14   D OCHMAN Michał X PASIECZNY Jan 0:3 (1:11, 3:11, 8:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy