IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2018-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-27 15:00 19 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków IV ^A
2018-10-28 14:00 20 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2
1   A SUBIK Filip W ROBAK Wiktor 3:0 (11:4, 14:12, 11:4) 1:0
2   B RÓŻAŃSKI Damian X RAJTAR Marek 2:3 (11:5, 4:11, 11:4, 7:11, 4:11) 1:1
3   C KLAG Wiktor Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 2:1
4   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Z ŁACH Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 3:1
5   A SUBIK Filip
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W RAJTAR Marek
ŁACH Bartłomiej
3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:6, 11:6) 4:1
6   B KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
X ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 5:1
7   A SUBIK Filip X RAJTAR Marek 3:1 (11:9, 12:10, 12:14, 12:10) 6:1
8   B RÓŻAŃSKI Damian W ROBAK Wiktor 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5) 7:1
9   D KRÓLIKOWSKI Bartosz Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) 8:1
10   C KLAG Wiktor Z ŁACH Bartłomiej 3:1 (7:11, 11:9, 11:2, 11:8) 9:1
11   A SUBIK Filip Y PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 10:1
12   C KLAG Wiktor W ROBAK Wiktor 1:3 (13:15, 14:16, 13:11, 7:11) 10:2
13   B RÓŻAŃSKI Damian Z ŁACH Bartłomiej 3:2 (2:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:6) 11:2
14   D KRÓLIKOWSKI Bartosz X RAJTAR Marek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 12:2
2018-10-26 18:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice 11:3
1   A PIĄSTKA Michał W MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 9:11, 11:9) 1:0
2   B KURCZYNA Łukasz X KRUPA Cezary 3:0 (11:6, 18:16, 11:8) 2:0
3   C WOJDYŁA Dominik Y WODNIAK Kamil 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 5:11, 11:4) 3:0
4   D BRUZDA Rafał Z JANUŚ Karolina 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 4:0
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
JANUŚ Karolina
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:0
6   B PORĄBKA Dariusz
WOJDYŁA Dominik
X MOSKAŁA Grzegorz
KRUPA Cezary
1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11) 5:1
7   A PIĄSTKA Michał X KRUPA Cezary 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:1
8   B KURCZYNA Łukasz W MOSKAŁA Grzegorz 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 6:11, 11:4) 7:1
9   D BRUZDA Rafał Y WODNIAK Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 8:1
10   C WOJDYŁA Dominik Z JANUŚ Karolina 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 9:1
11   A PORĄBKA Dariusz Y WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 9:2
12   C WOJDYŁA Dominik W MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B KURCZYNA Łukasz Z JANUŚ Karolina 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 10:3
14   D BRUZDA Rafał X KRUPA Cezary 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 11:3
2018-11-04 11:00 22 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 8:6
1   A BAŁUSZEK Kamil W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 7:11, 11:7) 1:0
2   B GLANOWSKI Bartosz X NALEPA Maciej 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 8:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y STALMACH Zbigniew 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 2:1
4   D ZAJĘCKI Rafał Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 2:2
5   A FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
W CZYŻYCKI Bogdan
NALEPA Maciej
1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 9:11) 2:3
6   B BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
STALMACH Zbigniew
3:2 (11:9, 8:11, 4:11, 11:8, 11:9) 3:3
7   A BAŁUSZEK Kamil X NALEPA Maciej 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:9) 4:3
8   B GLANOWSKI Bartosz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:1 (11:5, 8:11, 11:4, 11:9) 5:3
9   D ZAJĘCKI Rafał Y STALMACH Zbigniew 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 9:11, 5:11) 5:4
10   C FRĄCZEK Łukasz Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (3:11, 11:7, 7:11, 13:11, 12:10) 6:4
11   A BAŁUSZEK Kamil Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 7:4
12   C FRĄCZEK Łukasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) 8:4
13   B GLANOWSKI Bartosz Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 8:5
14   D ZAJĘCKI Rafał X NALEPA Maciej 2:3 (21:23, 11:6, 11:9, 4:11, 5:11) 8:6
2018-10-26 18:00 23 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 tak
1   A OCHMAN Michał W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 1:11, 4:11) 0:2
3   C BOBAK Piotr Y TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 0:3
4   D BOBAK Jacek Z WCISŁO Konrad 2:3 (3:11, 11:5, 11:4, 10:12, 4:11) 0:4
5   A BOBAK Piotr
OCHMAN Michał
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
1:3 (10:12, 5:11, 11:8, 6:11) 0:5
6   B BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
X KOŁOS Arkadiusz
WCISŁO Konrad
1:3 (7:11, 12:10, 8:11, 8:11) 0:6
7   A OCHMAN Michał X KOŁOS Arkadiusz 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 3:11) 0:7
8   B KAJFASZ Bogdan W CELARY Mateusz 0:3 (1:11, 6:11, 3:11) 0:8
9   D BOBAK Jacek Y TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   C BOBAK Piotr Z WCISŁO Konrad 0:3 (11:13, 2:11, 9:11) 0:10
11   A OCHMAN Michał Y TURECKI Kacper 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) 0:11
12   C BOBAK Piotr W CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 0:12
13   B KAJFASZ Bogdan Z WCISŁO Konrad 2:3 (11:9, 11:2, 4:11, 7:11, 3:11) 0:13
14   D BOBAK Jacek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:14
2018-10-28 12:30 24 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 7:7
1   A BIEL Jakub W MAMOŃ Wojciech 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:8) 1:0
2   B MIKRUT Jakub X CHOJNA Dawid 2:3 (11:9, 11:4, 8:11, 5:11, 9:11) 1:1
3   C PIETRZYK Marcin Y WARMUZ Kamil 3:1 (11:6, 6:11, 11:1, 11:4) 2:1
4   D DYMEK Michał Z GRONDALCZYK Adrian 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 7:11) 2:2
5   A BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 3:2
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 3:3
7   A BIEL Jakub X CHOJNA Dawid 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 10:12, 11:9) 4:3
8   B MIKRUT Jakub W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:3
9   D DYMEK Michał Y WARMUZ Kamil 3:1 (13:11, 11:1, 11:13, 11:5) 6:3
10   C PIETRZYK Marcin Z GRONDALCZYK Adrian 2:3 (4:11, 11:7, 11:8, 7:11, 8:11) 6:4
11   A BIEL Jakub Y WARMUZ Kamil 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 7:4
12   C PIETRZYK Marcin W MAMOŃ Wojciech 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 7:11) 7:5
13   B MIKRUT Jakub Z GRONDALCZYK Adrian 0:3 (9:11, 4:11, 11:13) 7:6
14   D DYMEK Michał X CHOJNA Dawid 2:3 (12:10, 12:14, 9:11, 11:4, 4:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy