IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2018-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-10-20 13:00 13 MKS KSOS Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
do ustalenia 14 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-10-20 11:00 15 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6 tak
1   A DUDZIAK Damian W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 1:0
2   B CZYŻYCKI Bogdan X KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C STALMACH Zbigniew Y BRUZDA Rafał 3:2 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 11:8) 3:0
4   D DŹWIG Andrzej Z WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) 4:0
5   A DUDZIAK Damian
STALMACH Zbigniew
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 4:1
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:2 (13:11, 11:7, 8:11, 9:11, 13:11) 5:1
7   A DUDZIAK Damian X KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 10:12, 7:11) 5:2
8   B CZYŻYCKI Bogdan W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 6:2
9   D DŹWIG Andrzej Y BRUZDA Rafał 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 8:11) 6:3
10   C STALMACH Zbigniew Z WOJDYŁA Dominik 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 7:11) 6:4
11   A DUDZIAK Damian Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) 7:4
12   C STALMACH Zbigniew W PIĄSTKA Michał 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 7:5
13   B CZYŻYCKI Bogdan Z WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 8:5
14   D DŹWIG Andrzej X KURCZYNA Łukasz 0:3 (11:13, 11:13, 11:13) 8:6
2018-10-20 17:00 16 LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 tak
1   A KRUPA Cezary W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B WÓJCIK Krzysztof X BAŁUSZEK Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:2
3   C WODNIAK Kamil Y SŁOCIŃSKI Damian 1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 9:11) 0:3
4   D MOSKAŁA Grzegorz Z GLANOWSKI Bartosz 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9) 1:3
5   A MOSKAŁA Grzegorz
WODNIAK Kamil
W BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:5) 2:3
6   B WÓJCIK Krzysztof
KRUPA Cezary
X ZAJĘCKI Rafał
GLANOWSKI Bartosz
0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 2:4
7   A KRUPA Cezary X BAŁUSZEK Kamil 3:2 (11:9, 11:1, 10:12, 7:11, 12:10) 3:4
8   B WÓJCIK Krzysztof W ZAJĘCKI Rafał 3:1 (11:7, 11:3, 7:11, 16:14) 4:4
9   D MOSKAŁA Grzegorz Y SŁOCIŃSKI Damian 3:1 (11:9, 4:11, 11:5, 11:6) 5:4
10   C WODNIAK Kamil Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 5:5
11   A KRUPA Cezary Y SŁOCIŃSKI Damian 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 6:5
12   C WODNIAK Kamil W ZAJĘCKI Rafał 1:3 (8:11, 12:10, 2:11, 6:11) 6:6
13   B WÓJCIK Krzysztof Z GLANOWSKI Bartosz 2:3 (3:11, 11:6, 11:3, 4:11, 8:11) 6:7
14   D MOSKAŁA Grzegorz X BAŁUSZEK Kamil 3:1 (15:17, 14:12, 11:7, 11:9) 7:7
2018-10-19 18:00 17 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 tak
1   A CHOJNA Dawid W BOBAK Piotr 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) 1:0
2   B WARMUZ Kamil X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 2:0
3   C MAMOŃ Wojciech Y OCHMAN Michał 2:3 (12:10, 6:11, 11:13, 11:5, 8:11) 2:1
4   D GRONDALCZYK Adrian Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 3:1
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:6) 4:1
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 5:1
7   A CHOJNA Dawid X KAJFASZ Bogdan 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:6) 6:1
8   B WARMUZ Kamil W BOBAK Piotr 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:4) 7:1
9   D GRONDALCZYK Adrian Y OCHMAN Michał 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:4, 11:4) 8:1
10   C MAMOŃ Wojciech Z BOBAK Jacek 3:1 (11:3, 11:6, 10:12, 12:10) 9:1
11   A CHOJNA Dawid Y OCHMAN Michał 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:6) 10:1
12   C MAMOŃ Wojciech W BOBAK Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 11:1
13   B NOWAK Łukasz Z BOBAK Jacek 2:3 (11:5, 12:10, 6:11, 8:11, 6:11) 11:2
14   D GRONDALCZYK Adrian X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 12:2
2018-10-20 11:00 18 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 tak
1   A CELARY Mateusz W MIKRUT Jakub 3:0 (14:12, 11:4, 11:7) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (13:11, 11:6, 5:11, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y DYMEK Michał 3:1 (14:12, 11:8, 7:11, 11:9) 3:0
4   D KUCHARSKI Mateusz Z BIEL Jakub 1:3 (3:11, 13:11, 7:11, 4:11) 3:1
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:1
6   B CELARY Mateusz
KUCHARSKI Mateusz
X BIEL Jakub
PIETRZYK Marcin
2:3 (7:11, 12:10, 11:5, 8:11, 4:11) 4:2
7   A CELARY Mateusz X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (13:11, 4:11, 11:5, 11:7) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W PIETRZYK Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 6:2
9   D KUCHARSKI Mateusz Y DYMEK Michał 3:0 (13:11, 11:3, 11:8) 7:2
10   C KUTAJ Maksymilian Z BIEL Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 7:3
11   A CELARY Mateusz Y DYMEK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 8:3
12   C KUTAJ Maksymilian W PIETRZYK Marcin 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:6) 9:3
13   B KOŁOS Arkadiusz Z BIEL Jakub 3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 10:3
14   D KUCHARSKI Mateusz X WOJCIACZYK Antoni 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy