III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2018-12-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-15 14:00 49 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice 1:13 tak
1   A BODNAR Michał W GDULA Adam 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 5:11) 0:1
2   B GALA Bartłomiej X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (12:14, 5:11, 10:12) 0:2
3   C JURZAK Łukasz Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 13:11, 7:11) 0:3
4   D GOŁDA Gabriel Z DUDZIAK Damian 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 10:12, 9:11) 0:4
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (11:8, 11:2, 9:11, 13:15, 13:11) 1:4
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 1:5
7   A BODNAR Michał X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 1:6
8   B GALA Bartłomiej W GDULA Adam 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:7
9   D GOŁDA Gabriel Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 1:8
10   C JURZAK Łukasz Z DUDZIAK Damian 2:3 (11:6, 11:3, 7:11, 4:11, 8:11) 1:9
11   A BODNAR Michał Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 1:10
12   C JURZAK Łukasz W GDULA Adam 0:3 (10:12, 6:11, 6:11) 1:11
13   B GALA Bartłomiej Z DUDZIAK Damian 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 1:12
14   D GOŁDA Gabriel X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 1:13
do ustalenia 50 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice”
2018-12-17 17:30 51 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 tak
1   A DOMITER Julia W ZHAO Ziyi 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B MENSFELD Natalia X ZAJĄC Anna 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 0:2
3   C GOLONKA Filip Y GĄSIOR Natalia 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KILISZEK Kamila 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 1:3
5   A DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
W ZAJĄC Anna
ZHAO Ziyi
0:3 (4:11, 8:11, 15:17) 1:4
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X GĄSIOR Natalia
KILISZEK Kamila
3:2 (10:12, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7) 2:4
7   A DOMITER Julia X ZAJĄC Anna 2:3 (11:7, 11:7, 3:11, 3:11, 8:11) 2:5
8   B MENSFELD Natalia W ZHAO Ziyi 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 2:6
9   D SUŁKOWSKI Karol Y GĄSIOR Natalia 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 3:6
10   C GOLONKA Filip Z KILISZEK Kamila 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 3:7
11   A DOMITER Julia Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 4:7
12   C GOLONKA Filip W ZHAO Ziyi 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 4:8
13   B MENSFELD Natalia Z KILISZEK Kamila 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:9, 11:9) 5:8
14   D BĄCIO Konrad X ZAJĄC Anna 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 5:9
2018-12-15 13:00 52 MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 tak
1   A RADEK Arkadiusz W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (14:12, 7:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B PEREK Nikodem X RAPUTA Tomasz 2:3 (6:11, 7:11, 12:10, 15:13, 4:11) 0:2
3   C UTYLSKI Filip Y KLUZEK Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 1:2
4   D KONSTANTYN Paweł Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 2:2
5   A KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
W ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:5, 9:11) 2:3
6   B UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 13:15) 2:4
7   A RADEK Arkadiusz X RAPUTA Tomasz 1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 9:11) 2:5
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11) 2:6
9   D KONSTANTYN Paweł Y KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 9:11) 2:7
10   C UTYLSKI Filip Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 3:7
11   A RADEK Arkadiusz Y KLUZEK Sławomir 3:2 (7:11, 11:8, 2:11, 11:4, 11:5) 4:7
12   C UTYLSKI Filip W ZALEWSKI Krzysztof 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 5:7
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z BIAŁY Sebastian 2:3 (7:11, 11:3, 7:11, 11:9, 8:11) 5:8
14   D KONSTANTYN Paweł X RAPUTA Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) 6:8
2018-12-15 11:00 53 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 tak
1   A GRATKOWSKI Jacek W BOGACZ Wojciech 3:2 (12:14, 11:9, 8:11, 12:10, 11:8) 1:0
2   B WOJAS Bartłomiej X JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 11:13, 12:14) 1:1
3   C RESZKA Jakub Y OLCZAK Mariusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:7) 2:1
4   D GŁĄB Damian Z CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 3:1
5   A WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
W OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
2:3 (7:11, 11:7, 6:11, 12:10, 9:11) 3:2
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:7) 4:2
7   A GRATKOWSKI Jacek X JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 11:8, 7:11) 4:3
8   B WOJAS Bartłomiej W BOGACZ Wojciech 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 4:4
9   D GŁĄB Damian Y OLCZAK Mariusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:7) 5:4
10   C RESZKA Jakub Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:7) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y OLCZAK Mariusz 3:0 (14:12, 11:4, 11:1) 7:4
12   C RESZKA Jakub W BOGACZ Wojciech 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 6:11) 7:5
13   B WOJAS Bartłomiej Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (12:10, 11:7, 13:15, 3:11, 11:7) 8:5
14   D GŁĄB Damian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 12:10) 9:5
2018-12-15 16:00 54 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 tak
1   A GAŁUSZKA Mateusz W PIETRZAK Agnieszka 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X PIEGZA Adrian 2:3 (11:13, 7:11, 13:11, 13:11, 6:11) 0:2
3   C URBAN Mariusz Y MOREK Radosław 1:3 (9:11, 11:5, 8:11, 9:11) 0:3
4   D MÓL Marcin Z BOLEK Łukasz 2:3 (11:8, 13:11, 6:11, 11:13, 8:11) 0:4
5   A URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
W MOREK Radosław
PIEGZA Adrian
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:5
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X PIETRZAK Agnieszka
BOLEK Łukasz
3:1 (11:8, 12:14, 11:8, 11:7) 1:5
7   A GAŁUSZKA Mateusz X PIEGZA Adrian 1:3 (11:8, 9:11, 5:11, 9:11) 1:6
8   B NOWAK Marcin W PIETRZAK Agnieszka 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:7) 2:6
9   D MÓL Marcin Y MOREK Radosław 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:9) 3:6
10   C URBAN Mariusz Z BOLEK Łukasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 5:11) 3:7
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y MOREK Radosław 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 3:8
12   C URBAN Mariusz W PIETRZAK Agnieszka 3:0 (12:10, 12:10, 11:7) 4:8
13   B NOWAK Marcin Z BOLEK Łukasz 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 8:11, 11:9) 5:8
14   D MÓL Marcin X PIEGZA Adrian 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:5) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL „Bogdański” Grybów przejęła miejsce od TG „Sokół” Brzesko.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy